«

قیمت تیرحصار(پایه فنس)

نحوه خرید تیرحصار(پایه فنس) از مدیران آهن و سوالات متداول

تیر حصار، پایه فنس و یا پایه حصار، همانند مش یکی از محصولاتی است که با استفاده از فولاد تولید می شود. برای ساخت تیر حصار می توانند از نبشی، لوله و یا انواع پروفیل بهره گیرند اما پایه های ساخته شده از لوله رواج بیشتری در بازار دارند. بنابر شرایط محیطی قرار گرفتن پایه فنس، می توان از فولاد رنگ شده و یا گالوانیزه برای ساخت آن استفاده نمود. عموما سوراخکاری جهت انجام فعالیت های تکمیلی و همچنین نصب متعلقات همچون پایه های مفتولی در هنگام تولید این پایه ها در نظر گرفته می شود. در انواع تیر حصار می توان سه دسته را در نظر آورد: تیر حصار یک شاخه، تیر حصار دو شاخه و تیر حصار بدون خم. وزن پایه حصار بر اساس وزن لوله ای که برای ساخت آن به کار رفته است مشخص می گردد. برای تولید معمولا از لوله با ضخامت های 2 تا 4 میلمتر می توان استفاده نمود. طول شاخه های تیر حصار نیز متفاوت است و تیر حصار 3 متری از اندازه های رایج آن به حساب می آید.
مدیران آهن کلیه نیازهای مشتریان در زمینه سفارش و تامین انواع  محصولات فولادی از جمله تیر حصار  را در کوتاهترین زمان و با قیمتی مناسب برآورده می کند. برای آگاهی از پرسش های متداول در زمینه پایه حصار، پیشنهاد می دهیم ادامه مطلب را مطالعه فرمایید:
1) چگونه از مدیران آهن تیر حصار مورد نیاز خود را خریداری کنم؟
با مشاهده قیمت به روز شده ی پایه فنس  در سایت‌‌، با شماره ِ34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.
2) روند ارسال پایه حصار خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، تیر حصار مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.
3) آیا قیمت‌ تیر حصار در سایت مدیران آهن به‌روز است؟
بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ پایه حصار  به روز هستند. جهت خرید با مشاوران شرکت تماس بگیرید.
4) بارگیری تیرحصار ها در چه محلی انجام می شود؟
تیر حصار  درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری محصول مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.
5) آیا بارگیری پایه فنس بدون واسطه از کارگاه تولید انجام میشود؟
بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارگاه های تولیدکننده پایه فنس است و سفارش شما از انبار یا کارگاه تولیدی بارگیری و ارسال می‌شود.
6) قیمت‌ تیر حصار ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ تیر حصار ثبت شده در سایت می باشد.
7) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، پایه فنس های درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و باتضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.
8) هزینه حمل و نقل پایه حصار به چه صورت است؟
بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.
9) مدت‌زمان ارسال تیر حصار و تحویل به مشتری به چه صورت است؟
بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.
«
اعمال فیلتر
نوع محصول
منوی فیلتر محصولات