سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار امیرکبیرخزر

نحوه خرید میلگرد امیرکبیرخزر از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد امیرکبیرخزر در سال 1383 با هدف تامین میلگرد کشور در زمینی به مساحت 15 هکتار در سال 1385 با بهره گیری از دو خط تولید میلگرد آجدار در سایز 8 الی 32 میلیمتر با ظرفیت 250 هزار تن به بهره برداری رسید.

محصولات این مجتمع برای تامین نیازهای داخلی کشور به دیگر کشورهایی نظیر افغانستان نیز صادر میگردد.

محصولات فولاد امیرکبیرخزر شامل میلگرد آجدار از سایز 8 الی 32 میلیمتر در انواع گرید A2، A3 و A4 و تحت استاندارد ملی 3132 و استاندارد روسی GOST می باشد.

  1. میلگرد ساده امیرکبیرخزر صاف و بدون آج است و دارای مقاومت تسلیم و مقاومت کششی به ترتیب 2400 و 3600 کیلوگرم بر سانتی متر مربع را دارا می باشد.
  2. میلگرد آجدار امیرکبیر خزر A2 در سایز 10 میلی متر به صورت شاخه در بازار عرضه میگردد. تنش تسلیم و استحکام نهایی میلگرد آجدار A2 به ترتیب 3400 و 5000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد.
  3. میلگرد آجدار خزر A3 در سایز 10 الی 32 میلی متر به صورت شاخه تولید می گردد. مقاومت تسلیم این میلگرد 4000 و مقاومت کششی 6000 کیلوگرم بر سانیت متر مربع می باشد.

وزن میلگرد خزر

سایز میلگرد mm

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد kg

7.4

9.8

13.5

17.8

22.7

27.8

34

43

55

72

قیمت میلگرد امیرکبیر خزر

در صورتی که تمایل دارید از قیمت روز میلگرد امرکبیر خزر اطلاع پیدا کنید کافی است به سایت مدیران آهن مراجعه کنید. همچنین می‌توانید جهت دریافت مشاوره در زمینه خرید و فروش میلگردهای تولیدی این شرکت با کارشناسان فروش ما در مدیران آهن تماس حاصل نمایید. برای ارتباط با متخصصین این حوزه تنها کافی است با شماره‌ی‌ 03134155 تماس بگیرید.

تخصص مدیران آهن در عرضه و توزیع محصولات تولید شده کارخانجات فولادی است و در این راه همواره تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات و مشاوره‌ها را به خریداران این محصولات ارائه بدهیم.

1) خرید میلگرد امرکبیر خزر از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد خزر در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

2) آیا قیمت‌ میلگرد امرکبیر به صورت روزانه در سایت به‌روز می‌شود؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد و قیمت میلگرد آجدار به‌روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد امیرکبیر، قیمت میلگرد امیرکبیرخزر، قیمت میلگرد 16 امیرکبیر، قیمت میلگرد خزر، قیمت میلگرد انیرکبیر 14، قیمت میلگرد امیرکبیرخزر 16، قیمت میلگرد امیرکبیرخزر به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

3) آیا بارگیری میلگرد امیرکبیر خزر مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد خزر است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

4) قیمت‌ میلگرد امیرکبیرخزر در سایت شما با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار امیرکبیر خزر که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) فروش میلگرد امیرکبیرخزر در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد عمدتا بر اساس وزن و به واحد کیلوگرم است اما گاهی نیز متناسب با درخواست و خواست مشتری به صورت شاخه‌ای نیز به فروش می‌رسد

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات