سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار بردسیرکرمان

نحوه خرید میلگرد بردسیرکرمان از مدیران آهن و سوالات متداول

شرکت میلگرد بردسیر کرمان در سال 1369 با عنوان تکمیل زنجیره تولید در عرصه های ملی و منطقه ای در مجاورت شهرستان بردسیر فعالیت خود را آغاز کرد.

 

کارخانه بردسیر کرمان دارای دو فاز می باشد که شامل؛ شرکت فولاد مشیز که در سال 1380 با ظرفیت سالانه 150 هزارتن میلگرد به بهره برداری رسید و کارخانه فولادسازی که با ظرفیت سالانه 420 هزارتن در مرداد 1394 افتتاح گردید.

میلگرد بردسیر کرمان از سایز 10 الی 32 میلیمتر در گرید A2 و A3 مطابق با استاندارد ملی ایران می باشد که این کارخانه برای تولید میلگردهای خود از تکنولوژی ترمکس استفاده می کند.

فاز دوم این مجموعه (کارخانه فولادسازی) تولیدکننده انواع شمش فولادی با مقطع 150*150 میلیمتر در گرید 5sp،  St37، Gr60 می باشد.

وزن میلگرد بردسیر کرمان

سایز میلگرد mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد بردسیر kg/m

0.395

0.616

0.888

1.21

1.58

2

2.47

2.98

3.85

4.83

6.31

قیمت میلگرد کرمان

در صورتی که قصد خرید محصولات فولاد کرمان را دارید می توانید به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و از قیمت میلگرد کرمان با خبر شوید. کارشناسان ما همواره در ساعت مشخصی از شبانه روز تلاش می کنند تا بتوانند مشتریان را در مسیر درستی راهنمایی کنند.  برای اطلاع از قیمت روز میلگرد کرمان  با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید.

ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد کرمان از مدیران آهن به چه صورت است؟  

پس از مشاهده قیمت میلگرد بردسیر کرمان در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

2) آیا قیمت‌ میلگرد بردسیر کرمان در سایت به‌روز می باشد؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد آج دار به روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد کرمان، قیمت میلگرد 14 کرمان، قیمت میلگرد کرمان امروز، قیمت روز میلگرد 12 بردسیر کرمان، قیمت میلگرد مشیز، قیمت میلگرد کرمان بردسیر امروز، قیمت میلگرد نورد کرمان، قیمت میلگرد جهان فولاد کرمان، قیمت میلگرد کرمانشاه به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

3) آیا بارگیری میلگرد کرمان بردسیر مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟  

بله، میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

4) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟  

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

5) قیمت‌ میلگرد نورد کرمان سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟  

بله قیمت میلگرد آج دار کرمان که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟  

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) فروش میلگرد کرمان در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟  

فروش میلگرد کرمان در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات