سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار حسن رود گیلان

نحوه خرید میلگرد حسن رود گیلان از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد حسن رود بزرگترین کارخانه نورد در شمال کشور می باشد که در سال 1383 با هدف تولید انواع میلگرد آجدار با ظرفیت اسمی حدود 200 هزارتن در سال احداث گردید. قیمت میلگرد حسن رود امروز را به صورت لحظه ای می توانید در فروشگاه مدیران آهن مشاهده کنید.

میلگرد حسن رود در سایز 8 و 10 با استاندارد A2 و سایزهای 12 الی 20 میلی متر با استاندارد A3 تولید و روانه بازار آهن می گردد. کیفیت میلگرد حسن رود در مقایسه با قیمت آن بسیار عالی می باشد و به منظور مشاهده قیمت میلگرد حسن رود می توانید به صفحه قیمت محصولات مراجعه نمایید.

از مهمترین اهداف احداث این کارخانه، گسترش صنعت فولاد در منطقه شمالی کشور برای تامین آهن آلات موردنیاز این منطقه می باشد. موقعیت این کارخانه در شمال کشور باعث گردیده که خرید میلگرد حسن رود برای ساکنین آن منطقه که مشغول به عملیات ساختمانی و صنعتی هستند با صرفه تر باشد.

وزن میلگرد حسن رود طبق استاندارد ملی ایران به شماره 3132 می باشد و به منظور مقاوم سازی بتن، ساخت و سازهای صنعتی استفاده می شود.

سایز میلگرد mm

8

10

12

14

16

18

20

وزن میلگرد حسن رود kg

4.3

6.9

10

13.8

18

22.5

28

قیمت میلگرد حسن رود امروز

مجموعه مدیران آهن مفتخر است به صورت روزانه قیمت میلگرد حسن رود را در سایت خود به روز نماید و شما مشتریان می توانید جهت فروش و خرید میلگرد حس رود با کارشناسان مدیران آهن با شماره 03134155 تماس حاصل فرمائید.

ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد حسن رود گیلان از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد حسن رود در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

2) آیا قیمت‌ میلگرد حسن رود در سایت به‌روز می باشد؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد آج دار به روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد حسن رود، قیمت میلگرد 14 حسن رود، قیمت میلگرد حسن رود امروز، قیمت روز میلگرد 12 حسن رود، قیمت میلگرد حسن رود گیلان، قیمت میلگرد حسن رود امروز، قیمت بروز حسن رود به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

3) آیا بارگیری میلگرد حسن رود مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد حسن رود  است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

4) قیمت‌ میلگرد حسن رود سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار حسن رود گیلان که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) مدت‌زمان ارسال کالا و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری میرسد.

8) فروش میلگرد حسن رود گیلان در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد حسن رود در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات