سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان-انبار

نحوه خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان از مدیران آهن و سوالات متداول

یکی از مهمترین مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی ، میلگرد آجدار می باشد.  چرا که میلگرد باعث افزایش استحکام سازه های بتنی می شود. در فرآیند ساختمان سازی کیفیت میلگرد یک مبحث بسیار مهمی است چرا که وسعت ویرانی یک ساختمان در اثر زلزله با میلگرد کیفیت پایین ارتباط مستقیم دارد. بنابراین هرچقدر میلگرد مصرفی در فرآیند ساختمان سازی کیفیت پایین تری داشته باشد ویرانی ساختمان در اثر حوادث بیشتر خواهد شد.

میلگرد ذوب آهن اصفهان یکی از با کیفیت ترین میلگرد های موجود در صنایع فولاد و ساختمان سازی می باشد. در واقع میلگرد ذوب آهن اصفهان یک سنک محکی برای میلگرد اجدار با کیفیت به حساب می آید. همین کیفیت موجود در کلیه محصولات ذوب آهن به ویژه میلگرد است که به طور مستقیم بر قیمت میلگرد ذوب آهن تاثیر گذاشته است.

مجتمع ذوب اهن اصفهان در اواخر سال 1350 با ظرفیت 550 هزار تن در سال بعد از کارخانه فولاد مبارکه، بزرگترین شرکت فولاد در ایران می باشد. محصولات این کارخانه شامل تیرآهن بال نیم پهن موازی و بال پهن موازی ذوبی، میلگرد آجدار ذوب آهن، میلگرد ساده ذوب اهن، نبشی و ناودانی ذوب آهن و ریل می باشد.

قیمت میلگرد ذوب آهن درب کارخانه و قیمت میلگرد ذوب آهن درب انبار اندکی اختلاف دارد. در حقیقت خریدارانی که میلگرد با ظرفیت های بالا و قیمت بهتری میخواهند باید مستقیم از کارخانه خریداری کرده و اگر قصد خرید میلگرد در تناژ پایین را دارید باید از انبارهای میلگرد خرید انجام دهید.

خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان عمدتا از دو طریق قابل انجام است:

  • مذاکره مشتری با یکی از کارگزاران بورس و ارائه درخواست، هماهنگی کارگزار با شرکت ذوب آهن اصفهان و ادامه فرآیند خرید
  • ارائه درخواست مشتری به صورت مستقیم به مدیریت فروش و پشتیبانی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، استعلام قیمت و پس از پاسخ و اعلام تاریخ فروش محصولات ادامه فرآیند خرید

در صورتی که به دنبال خرید میلگرد ذوب آهن هستید می توانید با کارشناسان فروش مدیران آهن در تماس باشید.

 ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد ذوب آهن در مدیران آهن به چه صورت است؟

ابتدا قیمت میلگرد ذوب آهن را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

2) پس از خرید میلگرد ذوب اهن، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد ذوب، در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

3) آیا قیمت میلگرد ذوب اهن در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد ذوب آهن اصفهان، قیمت میلگرد ذوب آهن در بورس، قیمت میلگرد ذوب آهن 16، قیمت میلگرد ذوب آهن صادراتی، قیمت میلگرد ذوب اهن اصفهان آنلاین، قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان درب کارخانه به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

4) قیمت‌ میلگرد ذوب اهن انبار در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار ذوب اهن که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5)  کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) فروش میلگرد ذوب آهن انبار در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد ذوب در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات