سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار سیرجان حدید جنوب

نحوه خرید میلگرد سیرجان حدید جنوب از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد سیرجان حدید جنوب توسط شرکت توسعه و آبادانی استان کرمان در سال 1388 احداث گردید. این مجتمع در دستور کار خود، احداث 7 کارهانه را قرار داده که شامل دو کارخانه احیاء به ظرفتی دو میلیون تن آهن اسفنجی و دو کارخانه ذوب و ریخته گری می باشد.

مجتمع میلگرد سیرجان حدید در استان کرمان، شهر سیرجان، کیلومتر 50 جاده شیراز، جنب شرکت معدنی و صنعتی گل گهر واقع گردیده است. محصول نهایی این مجموعه میلگرد سیرجان می باشد که در سایز 8 الی 32 میلی متر، تحت استاندارد ملی ایران به شماره 3132 در سه دسته میلگرد ساده، میلگرد آجدار مارپیچ و میلگرد آجدار جناغی با ظرفیت 650 هزارتن در سال تولید می گردد. علامت حک شده بروی میلگرد جهان فولاد سیرجان SJSCO  می باشد.

وزن میلگرد جهان فولاد سیرجان

سایز میلگرد mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد جهان فولاد سیرجان kg

4.7

7.2

10.4

14.2

18.7

23.5

28.9

34.6

45.1

56.4

73.5

 

لذا این کارخانه آهن اسفنجی، بریکت سرد و شمش فولادی نیز تولید می کند. شمش های تولیدی در کارخانه جهان فولاد سیرجان شامل شمش بیلت در سایز 130*130، 150*150 و 180*180 میلی‌متر به طول 6 الی 12 متر می باشد.

قیمت میلگرد سیرجان حدید

در صورتی که تمایل دارید از قیمت روز میلگرد آناهیتا گیلان اطلاع پیدا کنید کافی است به سایت مدیران آهن مراجعه کنید. همچنین می‌توانید جهت دریافت مشاوره در زمینه خرید و فروش میلگردهای تولیدی این شرکت با کارشناسان فروش ما در مدیران آهن تماس حاصل نمایید. برای ارتباط با متخصصین این حوزه تنها کافی است با شماره‌ی‌ 03134155 تماس بگیرید.

تخصص مدیران آهن در عرضه و توزیع محصولات تولید شده کارخانجات فولادی است و در این راه همواره تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات و مشاوره‌ها را به خریداران این محصولات ارائه بدهیم.

1) خرید میلگرد سیرجان حدید در مدیران آهن به چه صورت است؟  

ابتدا قیمت میلگرد سیرجان را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

2) پس از خرید میلگرد سیرجان حدید، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید سیرجان حدید، در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

3) آیا قیمت میلگرد سیرجان جنوب در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد سیرجان، قیمت میلگرد سیرجان 14، قیمت میلگرد سیرجان 12، قیمت میلگرد سیرجان حدید، قیمت میلگرد سیرجان به روز، قیمت میلگرد سیرجان درب کارخانه به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

4) آیا قیمت‌ میلگرد سیرجان حدید جنوب امروز در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار سیرجان که در سایت مدیران آهن با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید..

7) فروش میلگرد سیرجان حدید در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد سیرجان حدید در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

9) خرید میلگرد سیرجان از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد سیرجان حدید در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

10) آیا قیمت‌ میلگرد سیرجان جنوب به صورت روزانه در سایت به‌روز می‌شود؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد و قیمت میلگرد آجدار به‌روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد سیرجان 12، قیمت میلگرد سیرجان امروز، قیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب، قیمت میلگرد سیرجان در بازار امروز، قیمت میلگرد سیرجان 16، قیمت میلگرد سیرجان به روز، قیمت میلگرد سیرجان 14 به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

11) آیا بارگیری میلگرد سیرجان حدید جنوب مستقیماً از کارخانه انجام می شود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد سیرجان حدید است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

12) قیمت‌ میلگرد سیرجان حدید در سایت شما با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار سیرجان که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

13) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

14) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

15) فروش میلگرد سیرجان در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد عمدتا بر اساس وزن و به واحد کیلوگرم است اما گاهی نیز متناسب با درخواست و خواست مشتری به صورت شاخه‌ای نیز به فروش می‌رسد

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات