سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار صبا فولاد زاگرس شهرکرد

نحوه خرید میلگرد صبا فولاد زاگرس شهرکرد از مدیران آهن و سوالات متداول

شرکت صبا فولاد زاگرس در سال 1393 با احداث مجتمع صنعتی در دو فاز تولید مقاطع فولادی و فولاد سازی گام بزرگی در راستای تولیدات داخلی کشور در شهرستان چهارمحال بختیاری ایفا نمود. این واحد صنعتی توانایی تولید سالانه هزار تن میلگرد زاگرس را دارد.

همچنین در فاز دوم کارخانه صبا فولاد زاگرس، جهت تولید شمش فولادی اقدام گردید و تاکنون فرآیندهای بررسی فنی و مالی به پایان رسیده و هم اکنون در مرحله عقد قرار داد می باشد.

میلگرد صبا فولاد زاگرس با کربن کم و متوسط و فولادهای کم آلیاژ تولید می شود. میلگرد زاگرس به صورت آجدار (دوکی - یکنواخت) در سایز 10 الی 40 میلی متر، طبق استاندارد ملی ایران به شماره 3132 در دو گروه میلگردهای آج 400 و آج 500 به بازار عرضه می گردد.

میلگرد های صبا فولاد زاگرس در گرید A3 هستند و در نقاطی استفاده می شوند که نیاز به استحکام بالا داشته باشند، و در اکثر موارد در ساختمان سازی و سازه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. علامت اختصاصی میلگرد زاگرس SFZ می باشد که این علامت به صورت برجسته بروی بدنه میلگرد حک شده است.

این مجموعه در مرحله خنک کننده  تولید میلگرد از روش ترمکس به منظور کنترل درجه حرارت میلگرد استفاده می کند. لذا این میلگرد دارای تنش تسلیم 400 و مقاومت کششی 600 کیلوگرم بر سانتی متر مربع است. میلگرد زاگرس به شکل آج جناقی می باشد که برای اهنگری و جوشکاری با زوایای تند قابل استفاده می باشد.

قیمت میلگرد زاگرس

میلگرد صبا فولاد زاگرس به دلیل وزن، کیفیت و قیمت مناسبی که دارد باعث جذب مخاطبین زیادی شده است.  نوسانات نرخ ارز و بازار بورس کالا بروی قیمت میلگرد لردگان تاثیر زیادی می گذارد لذا به منظور اطلاع از قیمت روز میلگرد زاگرس با شماره 03134155 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان فروش و خرید میلگرد ارتباط برقرار کنید.

وزن میلگرد صبا فولاد زاگرس در قیاس با سایر برندهای میلگرد وزن متعادلی دارد.

سایز میلگرد زاگرس mm

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

36

40

وزن میلگرد زاگرس

7.4

10.66

14.52

18.96

24

29.64

35.76

46.2

57.96

75.72

95.88

118.44

 

 ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد زاگرس در مدیران آهن به چه صورت است؟

ابتدا قیمت میلگرد لردگان را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

2) پس از خرید میلگرد صبا فولاد زاگرس، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد سفید دشت در انبار، موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا خراسان و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

3) آیا قیمت میلگرد زاگرس در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد زاگرس، قیمت میلگرد زاگرس 16، قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد، قیمت میلگرد زاگرس 14، قیمت میلگرد زاگرس 16 امروز، قیمت میلگرد زاگرس اصفهان، قیمت میلگرد زاگرس شهرکرد به روز، قیمت میلگرد لردگان، قیمت میلگرد سفید دشت و قیمت روز میلگرد شهرکرد به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

4) قیمت‌ میلگرد شهرکرد در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار فولاد زاگرس که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5)  کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) فروش میلگرد صبا فولاد زاگرس در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد زاگرس در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات