سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار فولاد آتیه خلیج فارس

نحوه خرید میلگرد فولاد آتیه خلیج فارس از مدیران آهن و سوالات متداول

شرکت میلگرد آتیه خلیح فارس یک شرکت سهامی خاص می باشد که در سال 1395 با ظرفیت تولید سالانه 300 هزار تن انواع میلگرد به بهره برداری رسید. هدف از راه اندازی این کارخانه خودکفایی در تولید میلگرد می باشد. این شرکت در حال حاضر با بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت مانند شمش های درجه یک GR60 به تولید میلگرد خلیج فارس می پردازد.

شرکت آتیه خاورمیانه به علت مزیت های مختلفی از جمله نزدیکی به شرکت فولاد خوزستان و نزدیکی به بزرگراه و بنادر جنوب کشور پتانسل بالایی برای تبدیل به یک صادرکننده عمده مقاطع فولادی دارد.

محصولات تولید شرکت آتیه خلیج فارس شامل میلگرد آجدار از سایز 8 الی 40 میلی متر طبق استاندارد ملی ایران 3132، ASTM A615 آمریکا، BS4449 انگلستان به بازار داخل و خارج عرضه می شود.

میلگرد آتیه خلیج فارس دارای استحکام بالا و وزن مناسب می باشد.

سایز میلگرد خلیج mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد خلیج kg

4.6

7.2

10.3

14.2

18.6

22.92

28.92

34.68

45.36

56.4

73.2

قیمت میلگرد آتیه خلیج فارس

با توجه به اینکه میلگرد آتیه خاورمیانه با کیفیت و با قیمت مناسب تولید میشود لذا برای خریدارن ساکن جنوب و جنوب غربی کشور مقرون به صرفه می باشد. برای اطلاع از قیمت روز میلگرد آتیه خلیج فارس، قیمت میلگرد خلیج اهواز، قیمت میلگرد خلیج امروز، قیمت میلگرد خلیج وقیمت میلگرد آتیه خاورمیانه میتوانید به سایت مدیران آهن مراجعه کنید  و یا با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید.

ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد آتیه خلیج فارس از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد خلیج در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

2) آیا قیمت‌ میلگرد خلیج فارس در سایت به‌روز می باشد؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد آج دار به روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد خلیج فارس، قیمت میلگرد 14 آتیه خلیج، قیمت میلگرد خلیج امروز، قیمت روز میلگرد 12 خلیج اهواز، قیمت میلگرد آتیه خلیج فارس امروز، قیمت میلگرد آتیه خاورمیانه به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

3) آیا بارگیری میلگرد آتیه فولاد خلیج فارس مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد خلیج  است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

4) قیمت‌ میلگرد خیلج فارس سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار آتیه خلیج فارس که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) مدت‌زمان ارسال کالا و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری میرسد.

8) فروش میلگرد خلیج فارس در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد خلیج فارس در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات