سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار فولاد رادهمدان

نحوه خرید میلگرد فولاد رادهمدان از مدیران آهن و سوالات متداول

میلگرد فولاد رادهمدان با نام تجاری Steel Rad Hamadan SRH در سال 1390 با هدف تولید میلگرد در سایز 8 الی 32 میلی متر با گرید A3 و A4 در استان همدان شهرک صنعتی ویان تاسیس شد.

برند شرکت راد همدان RAD بروی هر شاخه میلگرد هک شده و این شرکت برگه آزمایش هر میلگرد را با آنالیز مربوط ارسال می کند. میلگرد آجدار راد همدان در سایز 8 الی 32 میلی متر در گرید A2 و A3 و طبق استاندارد ملی ایران به شماره 3132 تولید می گردد. میلگرد های این کارخانه جز میلگرد های سبک وزن بوده است.

سایز میلگرد mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

وزن میلگرد راد همدان kg

5

8

9.5

13.5

17.5

21.5

27

31

42

55

در مجموعه راد همدان مقاطع فولادی در دو شیفت کاری و با اشتغال 300 نفر به صورت مستقیم و 2000 نفر به صورت غیر مستقیم انجام می گیرد. ماشین آلات این مجموعه از کشورهای صاحب صنعت آلمان و ایتالیا می باشد و امکان تولید میلگرد رادهمدان با استاندارد جهانی DIN و منطبق با استاندارد ملی ایران 3132 و استاندارد اروپا BS4449 می باشد.

میلگرد راد همدان دارای مشخصات زیر می باشد:

  • این مجتمع فاقد میلگرد نرمال بوده و به صورت شاخه 12 متری تولید می گردد.
  • میلگرد رادهمدان، مقاومت بالا در برابر رطوبت دارد.
  • علامت اختصاری RAD بروی این میلگرد هک شده است.
  • دارای 25 درصد آج است.

قیمت روز میلگرد راد همدان 

برای اطلاع از قیمت روز میلگرد راد همدان کافی است به سایت مدیران آهن مراجعه کنید. برای کسب مشاوره و دریافت اطلاعات لازم از کارشناسان فروش مدیران اهن در مورد خرید میلگرد راد همدان می توانید با شماره تلفن 34155-031 تماس حاصل فرمایید.

 ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد راد همدان در مدیران آهن به چه صورت است؟  

ابتدا قیمت میلگرد رادهمدان را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

2) پس از خرید میلگرد رادهمدان، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد رادهمدان، در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

3) آیا قیمت میلگرد رادهمدان در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد رادهمدان، قیمت میلگرد راد در بورس، قیمت میلگرد راد همدان 16، قیمت میلگرد راد اصفهان، قیمت میلگرد فولاد راد همدان، قیمت میلگرد راد همدان امروز به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

4) قیمت‌ میلگرد راد اصفهان امروز در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار  فولاد راد همدان که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید..

7) فروش میلگرد راد همدان در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد راد همدان در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات