سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار فولاد روهینا جنوب

نحوه خرید میلگرد فولاد روهینا جنوب از مدیران آهن و سوالات متداول

مجتمع فولاد روهینا در جنوب شهرستان دزفول با هدف تولید انواع میلگرد اهواز در سال 1389 احداث گردید. این مجموعه دارای یک واحد نورد 500 هزار تنی میلگرد و یک واحد ذوب و نورد پیوسته 450 هزار تنی با نام میدا می باشد.

میلگرد روهینا جنوب به صورت آجدار و ساده در آنالیز A1-A2-A3-A4  به شکل های متفاوت آج دوکی و یکنواخت، جناغی و مرکب در سایزهای مختلف 8 الی 40 میلی متر مطابق با استاندارد ملی ایران 3132 ،ASTM A615 ایالات متحده آمریکا و BS 4449 انگلستان به بازار داخل و خارج عرضه می گردد. لذا این محموعه درصدد تولید کلاف جنوب در سایز 5 الی 16 میلیمتر در آینده نزدیک می باشد.

در این شرکت بهره گیری از تکنولوژی جدید تولید میلگرد، بویژه دستگاه های نسل جدید و پیشرفته QTB، امکان تولید میلگرد آجدار با استحکام بالا که در استاندارد ملی ایران به عنوان میلگرد دزفول A4 (آج 500 - مرکب) تعریف شده بوجود آمده است. میلگرد A4 روهینا در استاندارد 3132 با مقاومت 500 و 520 مگاپاسکال می باشد.

وزن میلگرد روهینا جنوب طبق استاندارد ملی ایران به شماره 3132 می باشد.

سایز میلگرد روهینا mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد روهینا kg/m

0.38

0.6

0.9

1.2

1.5

1.9

2.4

2.9

3.8

4.7

6.2

قیمت میلگرد روهینا جنوب

قیمت میلگرد روهینا همانند سایر میلگردهای دیگر نوسانات زیادی را به علت نرخ دلار و دیگر عوامل تجربه میکند و شما همراهان مدیران آهن میتوانید به منظور اطلاع از جدیدترین قیمت میلگرد روهینا جنوب، قیمت میلگرد روهینا، قیمت میلگرد 16 روهینا دزفول، قیمت میلگرد روهینا امروز، قیمت میلگرد 14 روهینا، قیمت میلگرد ذزفول امروز به سایت مدیران آهن و یا با شماره 03134155 تماس حاصل فرمائید.

ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد روهینا جنوب از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد روهینا در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

2) آیا قیمت‌ میلگرد روهینا در سایت به‌روز می باشد؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد آج دار به روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد روهینا، قیمت میلگرد 14 روهینا جنوب، قیمت میلگرد ذزفول امروز، قیمت روز میلگرد 12 جنوب، قیمت میلگرد روهینا اهواز، قیمت میلگرد اهواز امروز، قیمت بروز روهینا به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

3) آیا بارگیری میلگرد روهینا مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد روهینا جنوب است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

4) قیمت‌ میلگرد روهینا جنوب سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار روهینا جنوب ذزفول که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) فروش میلگرد ذرفول در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد روهینا دزفول در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات