سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار فولاد سرمد ابرکوه

نحوه خرید میلگرد فولاد سرمد ابرکوه از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد ابرکوه یزد با سرمایه گذاری دو شرکت بزرگ معدنی و چادرملو در اسفند ماه 91 با ظرفیت تولید سالانه 450 هزار تن میلگرد آجدار در کیلومتر 15 جاده ابرکوه یزد تاسیس گردید. این مجموعه طرح احداث واحد کلاف و کارخانه فولادسازی با ظرفیت تولید سالانه 600 هزار تن شمش فولادی در راستای اهداف خود در دست دارد.

میلگرد ابرکوه در سایزهای 8 الی 32 میلیمتر با هدف بکارگیری آخرین سطح تکنولوژی روز دنیا از شرکت STG کشور ایتالیا به بازار داخل و خارج عرضه می شود. میلگرد ابرکوه تحت استاندار ملی ایران به شماره 3132 در گرید A2 و A3 با شرایطی مرغوب تولید و در بازار ارائه می گردد. ضریب تغییر شکل این محصول 14% است و به عنوان میلگرد آجدار خشک و ترد شناخته می شود و برای عملیات ساختمانی بسیار مناسب است. تنش جاری و تنش گسیختگی میلگرد ابرکوه به تریتب 4000 و 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد. میزان تنش حداکثر نیرویی است که می تواند به میلگرد وارد شود و آن را دچار تغییر کند اگر مقدار نیرو بر آن افزایش یابد میلگرد به حالت اولیه باز نمی گردد و برای همیشه به همین شکل باقی می ماند.

وزن میلگرد ابرکوه یزد نوعی معیار برای خریداران میلگرد است.

سایز میلگرد ابرکوه mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد ابرکوه kg/m

0.395

0.616

0.888

1.21

1.58

2

2.47

2.98

3.85

4.83

6.31

قیمت میلگرد روز ابرکوه

برای اطلاع از قیمت میلگرد ابرکوه یزد، قیمت میلگرد ابرکوه، قیمت میلگرد ابرکوه اصفهان، قیمت میلگرد ابرکوه، قیمت میلگرد سرمد ابرکوه، قیمت میلگرد ابرکوه اصفهان و خرید میلگرد ابرکوه یزد می توانید با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید.

 ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد سرمد ابرکوه یزد در مدیران آهن به چه صورت است؟  

ابتدا قیمت میلگرد ابرکوه را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

2) پس از خرید میلگرد ابرکوه، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد ابرکوه، در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

3) آیا قیمت میلگرد سرمد در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد ابرکوه یزد، قیمت میلگرد ابرکوه در بورس، قیمت میلگرد ابرکوه 16، قیمت میلگرد ابرکوه یزد صادراتی، قیمت میلگرد ابرکوه آنلاین، قیمت میلگرد ابرکوه یزد درب کارخانه به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

4) قیمت‌ میلگرد ابرکوه امروز در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار سرمد که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید..

7) فروش میلگرد ابرکوه در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد ابرکوه در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات