سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار فولاد قائم رازی

نحوه خرید میلگرد فولاد قائم رازی از مدیران آهن و سوالات متداول

شرکت میلگرد قائم از شرکت های وابسته و زیر مجموعه شرکت جهان پروفیل پارس می باشد. این کارخانه در شهر ک صنعتی رازی (شهرضا – اصفهان) به منظور تولید انواع میلگرد آجدار تاسیس گردید.

 

مراحل ساخت این کارخانه در سال 1380 در دو فاز آغاز شد. که فاز اول شامل خط تولید نورد سردبا هدف تولید قوطی پروفیل  و لولهدر سال 1390 وظرفیت تولید 50 هزار تن به بهره برداری رسید.  فاز دوم شامل خط تولید نورد گرم می باشد که با تولید میلگرد آجدار A3 در سایز 8 الی 32 میلی متر و ظرفیت 300 هزار تن در سال 1395 آغاز به فعالیت نمود.

میلگرد قائم رازی

میلگرد قائم در سایز 8 الی 40 میلی متر مطابق با استاندارد بین المللی ایران 3132  در گرید A2، A3 و A4 تولید می گردد. این کارخانه با تولید روزانه 1200 تن میلگرد سهم قابل توجهی از بازارآهن و فولاد کشور را به خود گرفته و لذا تنوع و کیفیت این کارخانه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و در حال حاضر میلگرد قائم علاوه بر فروش داخلی، به کشورهایی از قبیل ترکمنستان، پاکستان، تاجیکستان و ... صادر می گردد.

قیمت میلگرد قائم رازی

هم اکنون شرکت مدیران آهن به عنوان یکی از عرضه کنندگان مستقیم میلگرد قائم رازی در حال فعالیت می باشد. به منظور اطلاع از قیمت روز میلگرد قائم، قیمت میلگرد 14 قائم اصفهان، قیمت میلگرد در قائمشهر، قیمت میلگرد قائم پروفیل رازی، قیمت میلگرد شهرضا و قیمت میلگرد قائم  شهر با شماره 03134155 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان ارشد فروش و خرید میلگرد ارتباط برقرار کنید.

 ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد قائم رازی در مدیران آهن به چه صورت است؟

ابتدا قیمت میلگرد قائم را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس خرید و فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

2) پس از خرید میلگرد قائم شهر، محل بارگیری آن کجاست؟  

در صورتی که محل خرید میلگرد قائم، در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

3) آیا قیمت میلگرد قائم شهرضا در سایت بروز می باشد؟  

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت میلگرد قائم، قیمت میلگرد قائم امروز، قیمت میلگرد قائم شهرضا، ثیمت میلگرد قائم شهر، قیمت میلگرد قائم پروفیل رازی، قیمت روز میلگرد قائم رازی، قیمت میلگرد 14 قائم اصفهان، قیمت میلگرد در قائمشهر به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

4) قیمت‌ میلگرد قائم اصفهان انبار در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟  

بله قیمت میلگرد آج دار قائم که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟  

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) فروش میلگرد قائم رازی انبار در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد قائمشهر در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات