سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار مجتمع فولاد شاهرود

نحوه خرید میلگرد مجتمع فولاد شاهرود از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد شاهرود در کیلومتر 12 جاده شاهرود به دامغان با هدف تولید انواع میلگرد فولادی در سال 1380 تاسیس گردید. این کارخانه با تلاش و پشتکار فراوان توانسته به ظرفیت 200 هزار تن در سال برسد.

فعالیت اصلی این شرکت شامل؛ ساخت و تولید انواع مصنوعات فلزی، غیر فلزی و فولادی، انجام خدمات فلزی از قبیل شکل دادن انواع ورق فولادی و سایر مقاطع فولادی، ساخت و افتتاح کارخانجات صنعتی و بهره برداری از آن می باشد.

شرکت فولاد شاهرود به دلیل نداشتن خط تولید WireRoad  امکان تولید میلگرد به صورت کلاف در سایز کمتر از 8 میلیمتر را دارا نیست. محصول برگزیده این کارخانه میلگرد آجدار و میگرد ساده شاهرود در دو گرید A2 و A3، سایزهای 10 الی 32 میلی‌متر و در طول 12 متری می باشد.

ورن میلگرد شاهرود

سایز میلگرد mm

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد شاهرود kg

7.2

11

15

20

25

30

37

48

58

75

قیمت میلگرد شاهرود

مجتمع فولاد شاهرود از مهمترین تولیدکنندگان میلگرد در شمال شرقی ایران می باشد و استان های مازندارن، گلستان، خراسان رضوی و تهران را میتوان بزرگترین خریدارن میلگرد شاهرود دانست. به منظور اطلاع از قیمت میلگرد شاهرود امروز، قیمت میلگرد دامغان، قیمت میلگرد شاهرود به روز، قیمت میلگرد شاهرود 14، قیمت میلگرد شاهرود در کارخانه، قیمت میلگرد شاهرود 16 امروز در بازار و خرید این محصول با شماره 03134155 تماس حاصل فرمائید.

ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد شاهرود از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد دامغان در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

2) آیا قیمت‌ میلگرد شاهرود دامغان در سایت به‌روز می باشد؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد آج دار به روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد شاهرود، قیمت میلگرد 14 شاهرود، قیمت میلگرد شاهرود امروز، قیمت روز میلگرد 12 شاهرود، قیمت میلگرد دامغان، قیمت میلگرد شاهرود امروز به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

3) آیا بارگیری میلگرد شاهرود مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد شاهرود  است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

4) قیمت‌ میلگرد شاهرود سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار شاهرود که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) فروش میلگرد شاهرود در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد شاهرود در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات