سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار کاوه تیکمه داش

نحوه خرید میلگرد کاوه تیکمه داش از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد تیکمه داش از نام آورترین فولادسازان شمال غرب کشور می باشد، که تولیدات خود را از سال 1387 آغاز کرده است. این شرکت تولیدکننده انواع میلگرد ساده و آجدار می باشد. مجتمع فولاد کاوه تیکمه داش در سال 1391 با شعار "اعتماد شما افتخار ماست"  و "بهترین ها را تست کنید" در اذربایجان شرقی، شهر بستان آباد تاسیس شد.

میلگرد تیکمه داش در هر چهار استاندار روسی A1، A2، A3 و A4 تولید و بخشی از نیاز داخلی را تامین می کند. علامت اختصاری حک شده بروی میلگرد تیکمه داش SFK است که نشان دهنده اصالت محصولات فولاد کاوه تیکمه داش می باشد. ظرفیت تولید سالانه این مجموعه 3000 تن در سال می باشد.

  • میلگرد a1 تیکمه داش با نماد س 240 مشخص می شود که دارای ظاهری ساده و نرم است و استحکام تسلیم و استحکام کششی آن به ترتیب 240 و 360 مگاپاسکال می باشد.
  • میلگرد تیکمه داش a2 در دسته میلگرد های نیمه سخت قرار داد. ظاهر این مقطع به صورت آجدار مارپیچ است. تنش تسلیم و استحکام تسلیم این میلگرد به ترتیب 500 و 340 مگاپاسکال می باشد.
  • میلگرد تیکمه داش a3 با نماد آج 400 و شکل آجدار جناغی مشخص می شود. میلگرد A3 سخت و دارای استحکام بالایی می باشد.
  • میلگرد تیکمه داش A4 با نماد آج 500 و شکل آجدار مرکب مشخص می شود. حداقل استحکام کششی و تسلیم این میلگرد به ترتیب 500 و 650 مگاپاسکال است.

ابعاد و وزن میلگرد تیکمه داش طبق استاندارد ملی 3132 تعیین می گردد.

سایز میلگرد mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد تیکه داش kg

4.5

7

10.2

13.5

18

23

29

35.2

45.4

56

72.5

قیمت میلگرد تیکمه داش

میلگرد تیکمه داش نیز همانند سایر میلگرد های کارخانه های دیگر نوسانات زیادی را به علت نرخ دلار و دیگر عوامل تجربه می کند و شما همراهان مدیران آهن می توانید جهت اطلاع از قیمت میلگرد تیکمه داش با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید. لذا جهت خرید میلگرد تیکمه داش می توانید توسط مشاوران مدیران آهن راهنمایی شوید.

تخصص مدیران آهن در عرضه و توزیع محصولات تولید شده کارخانجات فولادی است و در این راه همواره تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات و مشاوره‌ها را به خریداران این محصولات ارائه بدهیم.

1) خرید میلگرد تیکمه داش از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد تیکمه داش در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

2) آیا بارگیری میلگرد تیکمه داش مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد تیکمه داش است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

3) قیمت‌ میلگرد تیکمه داش در سایت شما با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار تیکمه داش که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

4) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

5) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

6) فروش میلگرد تیکمه داش در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد عمدتا بر اساس وزن و به واحد کیلوگرم است اما گاهی نیز متناسب با درخواست و خواست مشتری به صورت شاخه‌ای نیز به فروش می‌رسد

8) آیا قیمت‌ میلگرد تیکمه داش به صورت روزانه در سایت به‌روز می‌شود؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد و قیمت میلگرد آجدار به‌روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد تیکمه داش کاوه، قیمت میلگرد تیکمه داش تبریز امروز، قیمت میلگرد تیکمه داش کاوه، قیمت روز میلگرد تیکمه داش، قیمت میلگرد تیکمه داش امین، قیمت میلگرد تیکمه داش 16 به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات