سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار کیان کاشان

نحوه خرید میلگرد کیان کاشان از مدیران آهن و سوالات متداول

میلگرد کیان کاشان در سال 1380 با هدف تولید انواع آلیاژهای آلومینیوم و روی احداث گردید. این مجموعه تولید کننده انواع میلگرد آجدار و ساده کیان کاشان می باشد. این کارخانه در سال 1386 توانسته با توجه به توسعه صنعتی و فولادی به خط تولید میگرد دسترسی پیدا کند.

 

این مجموعه تولیدکننده انواع میلگرد کیان کاشان در دو گرید A2 و A3، از سایز 8 الی 16 میلی متر مطابق با استاندارد ملی ایران 3132 می باشد. مقدار کرین مصرفی در میلگرد a2  و a3 کیان کاشان به ترتیب 19% و 27% می باشد.

وزن میلگرد کیان کاشان

 

سایز میلگرد mm

8

10

12

14

16

وزن میلگرد کیان کاشان Kg

4.3

8

8.5

11.5

15.5

قیمت میلگرد کیان کاشان

هم اکنون مدیران آهن به عنوان یکی از عرضه کنندگان مستقیم میلگرد کیان کاشان در حال فعالیت می باشد. برای اطلاع از قیمت روز میلگرد کیان کاشان با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید.  قیمت میلگرد کیان به صورت لحظه ای در سایت مدیران آهن بروزسانی می شود.

تخصص مدیران آهن در عرضه و توزیع محصولات تولید شده کارخانجات فولادی است و در این راه همواره تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات و مشاوره‌ها را به خریداران این محصولات ارائه بدهیم.

1) خرید میلگرد کیان کاشان از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد کیان کاشان در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

2) آیا قیمت‌ میلگرد کیان کاشان به صورت روزانه در سایت به‌روز می‌شود؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد و قیمت میلگرد آجدار به‌روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد کیان کاشان ، قیمت میلگرد کیان، قیمت میلگرد 16 کیان کاشان، قیمت میلگرد کیان کاشان 14، قیمت میلگرد کیان کاشان 16، قیمت میلگرد کیان کاشان امروز به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

3) آیا بارگیری میلگرد کیان کاشان مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد کیان کاشان است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

4) قیمت‌ میلگرد کیان کاشان در سایت شما با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار کیان کاشان که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) فروش میلگرد کیان کاشان در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد عمدتا بر اساس وزن و به واحد کیلوگرم است اما گاهی نیز متناسب با درخواست و خواست مشتری به صورت شاخه‌ای نیز به فروش می‌رسد

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات