| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
۱۷۸۰۰ تومان
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
۱۸۱۹۰ تومان
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
arrow۱۵۰⚊
۳۴۷۵۰ تومان
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
arrow۳۰۰⚊
۲۱۸۰۰ تومان
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
arrow۳۰۰⚊
۲۳۲۰۰ تومان
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۱۹۲۰۰ تومان
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۱۸۵۵۰ تومان
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۲۰۰⚊
۲۳۲۰۰ تومان
تماس و مشاوره رایگان
close

قیمت میلگرد راد همدان

محاسبه وزن میلگرد

قطر(mm):
طول(m):
تعداد:
وزن تقریبی(kg): 0
اعمال فیلتر
جستجو در نام کارخانه
انتخاب کارخانه
مدیرفروش علی قیصری
۳۴۱۵۵ - ۰۳۱
داخلی: ۱۰۰-۱۰۱
کارشناس فروش زهرا شیخی
۳۴۱۵۵ - ۰۳۱
داخلی: ۱۱۲-۱۱۳
کارشناس فروش مریم ابراهیمی
۳۴۱۵۵ - ۰۳۱
داخلی: ۱۰۴-۱۰۵
فیلتر

نحوه خرید میلگرد راد همدان از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد راد همدان با نام تجاری Steel Rad Hamadan SRH در سال 1390 با هدف تولید میلگرد از سایز 8 الی 32 میلی‌متر با گرید A3 و A4 در استان همدان شهرک صنعتی ویان تاسیس شد. قیمت میلگرد راد همدان در مقایسه با سایر کارخانه های میلگرد گرانتر می باشد زیرا میلگرد راد همدان جزء سبک‌ترین میلگردها به شمار می آید.

وزن میلگرد راد همدان

برند شرکت راد همدان RAD بروی هر شاخه میلگرد هک شده و این شرکت برگه آزمایش هر میلگرد را با آنالیز مربوط ارسال می کند. میلگرد آجدار راد همدان در سایز 8 الی 32 میلی متر در گرید A2 و A3 و طبق استاندارد ملی ایران به شماره 3132 تولید می گردد. میلگرد های این کارخانه جز میلگرد های سبک وزن بوده است.

سایز میلگرد mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

وزن میلگرد راد همدان kg

5

8

9.5

13.5

17.5

21.5

27

31

42

55

در مجموعه راد همدان مقاطع فولادی در دو شیفت کاری و با اشتغال 300 نفر به صورت مستقیم و 2000 نفر به صورت غیر مستقیم انجام می گیرد. ماشین آلات این مجموعه از کشورهای صاحب صنعت آلمان و ایتالیا می باشد و امکان تولید میلگرد رادهمدان با استاندارد جهانی DIN و منطبق با استاندارد ملی ایران 3132 و استاندارد اروپا BS4449 می باشد.

میلگرد راد همدان دارای مشخصات زیر می باشد:

  • این مجتمع فاقد میلگرد نرمال بوده و به صورت شاخه 12 متری تولید می گردد.
  • میلگرد رادهمدان، مقاومت بالا در برابر رطوبت دارد.
  • علامت اختصاری RAD بروی این میلگرد هک شده است.
  • دارای 25 درصد آج است.

قیمت روز میلگرد راد همدان 

برای اطلاع از قیمت روز میلگرد راد همدان کافی است به سایت مدیران آهن مراجعه کنید. برای کسب مشاوره و دریافت اطلاعات لازم از کارشناسان فروش مدیران اهن در مورد خرید میلگرد راد همدان می توانید با شماره تلفن 34155-031 تماس حاصل فرمایید.

 ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1)

خرید میلگرد راد همدان در مدیران آهن به چه صورت است؟  

ابتدا قیمت میلگرد راد همدان را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

2)

پس از خرید میلگرد راد همدان، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد راد همدان، در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

3)

آیا قیمت میلگرد راد همدان در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد رادهمدان، قیمت میلگرد راد در بورس، قیمت میلگرد راد همدان 16، قیمت میلگرد راد اصفهان، قیمت میلگرد فولاد راد همدان، قیمت میلگرد راد همدان امروز به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

4)

قیمت‌ میلگرد راد اصفهان امروز در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد فولاد راد همدان که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5)

کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6)

هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 را در سایت کرخه تربار سپاهان مشاهده کنید.

7)

فروش میلگرد راد همدان در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

در صورتی که مشتری برای خرید میلگرد راد همدان تناژ اعلام کند و تعداد شاخه برای آن مهم نباشد بر اساس تناژ اعلامی میلگرد تهیه می گردد اما زمانیکه تعداد شاخه مد نظر باشد و جز پارامترهای مهم باشد بر اساس وزن تقریبی به مشتری قیمت داده می شود و پس از خرید، وزن دقیق آن مشخص می گردد و قیمت نهایی به مشتری اعلام می‌گردد.

8) آیا قیمت میلگرد ۱۸ راد همدان روزانه در سایت بروز می شود؟

بله قیمت میلگرد 18 راد همدان روزانه در سایت مدیران آهن بروز می شود.

close