whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
arrow۶۰۰
۲۶۹۰۰ تومان
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۱۰۰
۳۱۵۰۰ تومان
۱۶:۰۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
arrow۷۰۰
۴۷۳۰۰ تومان
۱۴:۴۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۱۸۰۰ تومان
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
arrow۳۰۰
۴۲۲۰۰ تومان
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۶۱۰۰ تومان
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۶۶۰۰ تومان
۱۳:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۲۰۰
۴۱۴۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت پروفیل

فیلتر
نحوه خرید پروفیل ساختمانی از مدیران آهن و سوالات متداول

پروفیل عموما ضخامتی بین 2 تا 5 میلیمتر دارد. در بازار آهن با نام قوطی آهن یا پروفیل آهن به جای پروفیل ساختمانی معروف می باشند. مقاطع مستطیل و مربع شکل توخالی می توانند دارای ابعاد بسیار متنوعی باشند. قیمت روز پروفیل وابسته به قیمت ورق بوده و با نوسانات قیمت آهن تغییر می کند. 

قوطی پروفیل برخلاف ظاهر ساده ای که دارد بخش های زیادی از هزینه ساخت و ساز ساختمان را به خود اختصاص می دهند؛ به همین دلیل تغییرات قیمت پروفیل و قوطی تاثیر زیادی بر بازارهای موازی از جمله مسکن و خودروسازی خواهد داشت. 

ابعاد پروفیل از  10x10 میلیمتر گرفته تا 160x160. بدیهی است نام هر پروفیل به صورت "قوطی و ابعاد آن" باشد که عموما ابعاد بر حسب میلیمتر و گاهی نیز بر حسب سانتیمتر بیان می گردد. مثالهایی از قبیل قوطی 60x40 و یا قوطی 12x12. در ابعاد بالاتر معمولا از اصطلاح ستونی یا قوطی ستونی استفاده می شود که دلیل آن استفاده زیاد در ساخت ستونهای ساختمانی می باشد. مرجع مورد استفاده در استاندارد این محصولات جدول اشتال است. پروفیل ساختمانی بر خلاف پروفیل مبلی ظاهری پرداخته و براق ندارد. برخی از کارخانه های تولید پروفیل عبارتند از: پروفیل جهان، پروفیل یاران، پروفیل صابری، پروفیل هیربد، پروفیل صدرا، نیکان، ساوه و ...

خرید پروفیل

نکاتی که در زمینه خرید پروفیل باید به آن توجه کرد بسته بندی پروفیل به صورت بندیل انجام می شود؛ وزن هر بندیل بین 1 تا 2 تن متغیر است. به منظور خرید پروفیل با کارشناسان فروش مدیران آهن با شماره تماس 03134155 تماس و مشاوره رایگان بگیرید.

قیمت پروفیل

مجموعه مدیران آهن با سالها تجربه در زمینه فروش مقاطع فولادی و با پرسنلی مجرب در هر زمان آماده ارائه خدمات مشاوره ای به شما عزیزان می باشد. برای اطلاع از آخرین قیمت پروفیل می توانید با شماره تلفن 03134155 تماس حاصل فرمایید و یا به وی سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

مدیران آهن می کوشد قیمت های روز پروفیل ساختمانی را که دارای محصولات گوناگونی می باشند لحظه به لحظه به روزرسانی کند و مشتریان خود را در جهت خرید بهترین پروفیل ساختمانی با قیمت مناسب مشاوره دهد.  

1)

چگونه از مدیران آهن پروفیل خود را خریداری کنیم؟

با مشاهده قیمت به روز شده ی پروفیل در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.

+
2)

روند ارسال پروفیل خریداری شده به چه صورت است؟

پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، پروفیل مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.  

+
3)

آیا قیمت‌ پروفیل در سایت مدیران آهن به‌روز است؟

بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ پروفیل به روز هستند. جهت خرید و دریافت قیمت پروفیل ساختمانی، قیمت پروفیل اصفهان، قیمت پروفیل گالوانیزه، قیمت پروفیل سبک، قیمت پروفیل آلومینیوم، قیمت پروفیل استیل، قیمت پرفیل هیربد، قیمت پروفیل پرشین، قیمت پروفیل علویجه، قیمت پروفیل درب و پنجره، قیمت پروفیل تبریز و ... با مشاوران شرکت مدیران آهن تماس بگیرید.

+
4)

بارگیری پروفیل سنگین در چه محلی انجام می شود؟

پروفیل ساختمانی درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری پروفیل مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.

+
5)

آیا بارگیری پروفیل بدون واسطه از تولیدات کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده پروفیل است و قوطی مورد نظر شما از انبار یا کارخانه، بارگیری و ارسال می‌شود.

+
6)

قیمت‌ پروفیل ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ پروفیل ثبت شده در سایت می باشد.  

+
7)

کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، پروفیل ساختمانی درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
8)

هزینه حمل و نقل پروفیل به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.

+
9)

مدت‌زمان ارسال قوطی و پروفیل و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.

+
10)

 آیا مدیران آهن جهت خرید یا فروش پروفیل، مشاوره رایگان ارائه می دهد؟

شرکت مدیران آهن بر اساس اخبار و اطلاعات جدید، در خصوص خرید یا فروش انواع پروفیل ساختمانی، به متقاضیان به طور رایگان راهکار می دهد.

+
close