سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت پروفیل مبلی

نحوه خرید پروفیل مبلی از مدیران آهن و سوالات متداول

پروفیل مبلی ، پروفیل سبک و یا قوطی ضخامت پایین عموما از ورق های روغنی کمتر از 1.5 میلیمتر با متریال St12، St14 و St37 ساخته می شود. این ورق ها طی یک عملیات فرم دهی به پروفیل تبدیل شده و جوشکاری با کیفیتی بر روی درز آنها صورت می گیرد. مانند لوله مبلی این محصول به علت وزن کم در صنایع اتومبیل سازی، لوازم خانگی ، تولید دوچرخه و ... کارایی بسیاری دارد. ضخامت های گوناگون و ابعاد متنوع باعث فراوانی انواع پروفیل های مبلی شده است. به عنوان مثال پروفیل 10X10 با ضخامت 0.7 میلیمتر تا پروفیل سبک 80X40 با ضخامت 1.5 میلیمتر در میان این محصولات دیده می شود. کارخانه هایی نظیر خاور صنعت هما، کارخانه خلیج فارس، کویر، صبا و موفق به تولید پروفیل مبلی پرداختند. قیمت روز پروفیل مبلی همواره با نوسانات زیادی همراه است که با توجه به قیمت ورق روغنی تغییر می نماید. انعطاف بالا، قابلیت آبکاری و ظاهر یکپارچه از دیگر مشخصات این نوع محصولات می باشد.
مدیران آهن می کوشد قیمت های روز پروفیل مبلی را که دارای محصولات گوناگونی می باشند لحظه به لحظه به روزرسانی کند و مشتریان خود را در جهت خرید بهترین پروفیل مبلی با قیمت مناسب مشاوره دهد.
1)  چگونه از مدیران آهن پروفیل مبلی خود را خریداری کنیم؟
با مشاهده قیمت به روز شده ی پروفیل مبلی در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.  
2) روند ارسال پروفیل مبلی خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، پروفیل مبلی مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.  
3) آیا قیمت‌ پروفیل سبک (پروفیل مبلی) در سایت مدیران آهن به‌روز است؟
بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ پروفیل سبک به روز هستند. جهت خرید و دریافت قیمت پروفیل مبلی، قیمت پروفیل سبک مبلی، قیمت لوله و پروفیل مبلی، قیمت پروفیل سبک امروز، قیمت پروفیل سبک مبلی، قیمت پروفیل سبک درب و پنجره، قیمت پروفیل سبک قوطی، قیمت پروفیل سبک صنعتی، قیمت پروفیل سبک مشهد و ... با مشاوران شرکت تماس بگیرید.  
4) بارگیری پروفیل سبک در چه محلی انجام می شود؟
پروفیل مبلی درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری پروفیل سبک مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.  
5) آیا بارگیری پروفیل مبلی بدون واسطه از تولیدات کارخانه انجام میشود؟
بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده پروفیل مبلی است و پروفیل مبلی مورد نظر شما از انبار یا کارخانه، بارگیری و ارسال می‌شود.  
6) قیمت‌ پروفیل سبکِ ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ پروفیل مبلی ثبت شده در سایت می باشد.  
7) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، پروفیل مبلی درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.  
8) هزینه حمل و نقل پروفیل مبلی به چه صورت است؟
بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.  
9) مدت‌زمان ارسال پروفیل سبک و تحویل به مشتری به چه صورت است؟
بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.  
10) آیا مدیران آهن جهت خرید یا فروش پروفیل مبلی ساده، مشاوره رایگان ارائه می دهد؟
شرکت مدیران آهن بر اساس اخبار و اطلاعات جدید، در خصوص خرید یا فروش پروفیل مبلی، به متقاضیان به طور رایگان راهکار می دهد.    
«
اعمال فیلتر
منوی فیلتر محصولات