سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد ساده

نحوه خرید میلگرد ساده از مدیران آهن و سوالات متداول

میلگرد ساده چیست؟ محصول فولادی گرم نورد شده ی ساده با مقطع گرد كه به صورت شاخه یا كلاف بسته بندی می شود. حالت کلاف در سایز های 5.5، 6.5، 8، 10 ،12 و حالت شاخه ای از سایز های 8 الی 40 موجود می باشد. میلگرد ساده نوردی بر خلاف میلگرد آجدار دارای سطح صاف می باشد. فولاد به کار رفته در تولید میلگردها متفاوت است مثلاً میلگرد ساده ذوب آهن اصفهان، فولاد نرم Carbon Steel بوده و در ساختمان سازی و صنایع فولادی کاربرد گسترده ای دارد. این مقاطع اغلب از شمشِ فولادی تهیه می گردد. کارخانه های تولید میلگرد ساده شامل، میلگرد کاشان، میلگرد نورد میتن ، میلگرد آذر گستر سدید، میلگرد نورد تهران، نطنز، الیگودرز و ... می باشد. وزن میلگرد ساده در جدول اشتال درج شده است. در پروژه های ساختمانی بزرگ قیمت میلگرد ساده، در هزینه های تمام شده تاثیر به سزایی دارد. از میلگرد ساده علاوه بر ساختمان سازی در ساخت و تولید توری، سیم خاردار، الکترود جوشکاری (قلم جوش)، فنر، انواع مفتول صنعتی، پیچ و پرچ و غیره نیز استفاده می گردد. برای اطلاع از قیمت روز میلگرد ساده ، از طریق سایت، شبکه های مجازی و شماره 34155-031 با مدیران آهن همراه باشید.
ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد خصوصا میلگرد ذوب آهن اصفهان، برای ارسال به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید میلگرد ساده پرداخته‌ایم:
1) چگونه از مدیران آهن میلگرد خود را خریداری کنیم؟
با مشاهده قیمت به روز شده ی میلگرد در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.  
2) روند ارسال میلگرد خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، میلگرد مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.  
3) آیا قیمت‌ میلگرد در سایت مدیران آهن به‌روز است؟
بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ میلگرد به روز هستند.جهت دریافت استعلام قیمت میلگرد ساده یزد، قیمت میلگرد ساده نوردی، قیمت میلگرد 6 کلاف، قیمت میلگرد اصفهان، قیمت میلگرد ساده در مشهد، قیمت میلگرد ساده کاشان، قیمت میلگرد ساده 10، قیمت میلگرد 8 ساده و جهت خرید میلگرد ساده با مشاوران شرکت مدیران آهن تماس بگیرید.
4)  بارگیری میلگرد ها در چه محلی انجام می شود؟
میلگرد درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری میلگرد مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.  
5) آیا بارگیری میلگردها بدون واسطه از تولیدات کارخانه انجام میشود؟
بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده میلگرد است و میلگرد مورد نظر شما از انبار یا کارخانه، بارگیری و ارسال می‌شود.  
6) قیمت‌ میلگرد ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ میلگرد ثبت شده در سایت می باشد.  
7) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد ساده درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.  
8) هزینه حمل و نقل میلگرد به چه صورت است؟
بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.  
9) مدت‌زمان ارسال میلگرد و تحویل به مشتری به چه صورت است؟
بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری خواهد رسید.  
10)  آیا مدیران آهن جهت خرید یا فروش میلگرد ساده، مشاوره رایگان ارائه می دهد؟
شرکت مدیران آهن بر اساس اخبار و اطلاعات جدید، در خصوص خرید یا فروش میلگرد، به متقاضیان به طور رایگان راهکار می دهد.  
11) کیفیت میلگردی که از مدیران آهن تهیه می کنیم چگونه است؟
با توجه به اینکه مدیران آهن تلاش دارد میلگرد با بهترین کیفیت را با مطلوب ترین قیمت به مشتری ارائه دهد، همواره کیفیت محصولات خود را ارزیابی نموده و بر اساس نیاز مشتری منابع خود را تأمین می کند.    
«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات