سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت لوله گازرسانی

نحوه خرید لوله گازرسانی از مدیران آهن و سوالات متداول

یکی از تقسیم بندی های لوله درزدار، لوله ی درز مستقیم گاز خانگی یا به اختصار لوله گازی می باشد. همانند لوله های گالوانیزه تست آب این لوله ها نیز به دلیل اینکه در گاز منزل کاربرد دارند باید دارای گواهینامه ی انجام تست باشند. سایز این لوله ها عمدتاً از نیم (یک دوم) اینچ تا 2 اینچ متغیر می باشد که می تواند به صورت توکار یا روکار مورد استفاده قرار گیرند. ضخامت لوله گاز رسانی بستگی به ضخامت ورقی دارد که از آن تولید می گردد و وزن لوله را مشخص میکند و در جاهایی که کارشناسان الزام می کنند ضخامت های مورد نظر آنها رعایت می شود. لوله های گازی در ساختمان های مسکونی، نیروگاه ها، پالایشگاه ها و سوله های صنعتی کاربرد ویژه ای دارند. کارخانه های تولید لوله گازی عبارتند از : لوله گازی سپاهان، لوله و پروفیل یاران، لوله پروفیل کیهان، لوله و پروفیل کچو و ....
مدیران آهن می کوشد با ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره ی مناسب در خصوص خرید لوله گازی، مشتریان خود را یاری نماید. شما می توانید از طریق فضای مجازی و یا شماره تلفن 34155-031 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
1) چگونه با کمک مدیران آهن، لوله گازرسانی را انتخاب و خریداری کنیم؟
با مشاهده قیمت به روز شده ی انواع لوله گازرسانی در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.
2) روند ارسال لوله گاز خانگی خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، محصول مورد نیاز شما بارگیری و به محل خواسته شده ارسال می‌شود.
3)  آیا لوله گازرسانی خریداری شده از مدیران آهن دارای گواهینامه (سرتیفیکیت) کیفیت می باشد؟
با توجه به رویکرد مدیران آهن مبنی بر ارائه ی بهترین کیفیت و بدست آوردن رضایت مشتریان خود، سرتیفیکیت دار بودن لوله گاز امری بدیهی است.
4) ضخامت های رایج لوله گازرسانی چگونه اند؟
با توجه به اینکه برای تولید این محصول از ورق سیاه استفاده می شود ضخامت ها عموما از 2 میلیمتر تا 3 میلیمتر متغیر می باشد.
5) آیا قیمت‌ لوله گاز خانگی در سایت مدیران آهن به‌روز است؟
بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ لوله گاز به روز هستند. جهت آگاهی از قیمت های روز لوله گازی، قیمت لوله گاز سپنتا مرند، قیمت لوله گاز خانگی توکار، قیمت لوله گاز اهواز، قیمت لوله گاز آریاوا، قیمت لوله گاز مانیسمان، قیمت لوله گاز سپاهان سنگین، قیمت لوله پلی اتیلن گازرسانی و ... با مشاوران شرکت تماس بگیرید.
6) قیمت‌ لوله گازرسانی ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ لوله ثبت شده در سایت می باشد.
7) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، لوله درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و باتضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.
8) هزینه حمل و نقل لوله گاز به چه صورت است؟
بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.
«
اعمال فیلتر
منوی فیلتر محصولات