سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت ناودانی

نحوه خرید ناودانی از مدیران آهن و سوالات متداول

ناودانی یکی دیگر از پروفیل های باز است که مانند نبشی برای اغلب افراد شناخته شده است. قیمت ناودانی را میتوانید از بهترین برندها و کارخانه ها نظیر ناودانی شکفته مشهد، البزر غرب، ناب تبریز، فایکو نورد یاران زنجان، مگا استیل، آریان فولاد، ذوب آهن و ... مشاهده کرد. ناودانی به لحاظ ضخامت و ابعاد تنوع بیشتری دارد. گاهی بخاطر وزن ناوادانی آن را به دو دسته ی ناودانی سبک و سنگین طبقه بندی می کنند. ناودانی سبک مانند ناودانی شیروانی از ورق گالوانیزه تولید می شود. دو نوع پروفیل UPE و UPN که تنها در تیزی بالها با هم تفاوت دارند، از پر کاربردترین ناودانی های سنگین به حساب می آیند.  تولید ناودانی مثل تولید سپری به دو روش پرسی و نورد گرم صورت می گیرد. به ناودانی تولید شده با نورد گرم ناودانی فابریک می گویند. ناودانی گالوانیزه نیز کاربرد های خاص خود را دارد. ناودانی هایی که با استفاده از ورق سیاه تولید شده اند به روشهای گرم و یا سرد گالوانیزه می شوند. قیمت ناودانی به قیمت آهن و خدماتی که روی ناودانی انجام شده است بستگی دارد. خدماتی نظیر پوشش دهی، پانچ و یا برش با طول های غیر متعارف.
مدیران آهن با ارائه قیمت روز ناودانی، نیاز مشتریان را در کوتاهترین زمان و با قیمتی مناسب برآورده می کند. برای آگاهی از پرسش های متداول در زمینه ناودانی، پیشنهاد می دهیم ادامه مطلب را مطالعه فرمایید:
1) چگونه از مدیران آهن ناودانی مورد نیاز خود را خریداری کنم؟
با مشاهده قیمت به روز شده ی ناودانی در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.
2) روند ارسال ناودانی خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، ناودانی مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.
3) آیا قیمت‌ ناودانی در سایت مدیران آهن به‌روز است؟
بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ ناودانی به روز هستند. شما میتوانید قیمت ناودانی8، قیمت ناودانی 24، قیمت ناودانی مشهد، قیمت ناودانی تبریز، قیمت ناودانی 16 اصفهان، قیمت ناودانی گالوانیزه، قیمت ناودانی سنگین، قیمت ناودانی گلخانه ، قیمت ناودانی شیروانی، قیمت ناودانی تیرچه و ... را مشاهده کنید و جهت خرید ناودانی با مشاوران ما تماس بگیرید.
4) بارگیری ناودانی ها در چه محلی انجام می شود؟
ناودانی درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری ناودانی مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.
5) آیا بارگیری ناودانی ها بدون واسطه از تولیدات کارخانه انجام میشود؟
بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده ناودانی از جمله شکفته مشهد و فایکو می باشد و سفارش شما از انبار یا کارخانه بارگیری و ارسال می‌شود.
6) قیمت‌ ناودانی ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ ناودانی ثبت شده در سایت می باشد.  
7) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، ناودانی درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.
8) هزینه حمل و نقل ناودانی به چه صورت است؟
بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.  
9) مدت‌زمان ارسال ناودانی و تحویل به مشتری به چه صورت است؟
بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.
10) آیا مدیران آهن جهت خرید ناودانی، مشاوره رایگان ارائه می دهد؟
شرکت مدیران آهن بر اساس اخبار و اطلاعات جدید، در خصوص خرید یا فروش ناودانی، به متقاضیان به طور رایگان راهکار می دهد.      
«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات