whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
arrow۶۰۰
۲۶۹۰۰ تومان
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۱۰۰
۳۱۵۰۰ تومان
۱۶:۰۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
arrow۷۰۰
۴۷۳۰۰ تومان
۱۴:۴۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۱۸۰۰ تومان
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
arrow۳۰۰
۴۲۲۰۰ تومان
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۶۱۰۰ تومان
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۶۶۰۰ تومان
۱۳:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۲۰۰
۴۱۴۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت روز ناودانی | قیمت ناودانی سبک و سنگین

فیلتر
نحوه خرید ناودانی از مدیران آهن و سوالات متداول

ناودانی از جمله مقاطع باز فولادی ست که در صنعت ساختمان سازی کاربرد فراوانی دارد به همین دلیل قیمت ناودانی نیز برای سازندگان و پیمانکاران اهمیت ویژه ای دارد. ساختار ناودانی به گونه ایست که از دو بال عمود بر جان تشکیل شده است و سطح مقطعی شبیه به حرف U دارد به همین دلیل در انگلیسی به آن U Channel گفته می شود. ناودانی در سایزها و استاندارهای مختلفی تولید می شود که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند. سایز و استاندارد ناودانی از جمله پارامترهایی ست که بر قیمت ناودانی تاثیرگذار است.

 

انواع ناودانی

ناودانی ها را از جهات مختلف می توان دسته بندی کرد. در ادامه به برخی از آن ها اشاره شده است. 

ناودانی فاربک و پرسی

از نظر فرایند تولید می توان ناودانی ها را به دو دسته ی ناودانی های نورد گرم (فابریک) و ناودانی پرسی تقسیم بندی کرد. ناودانی های فابریک به طور مسقیم و از طریق فرایند نورد گرم تولید می شوند. اما ناودانی های پرسی حاصل انجام عملیات پرس کاری و فرم دهی ورق های فولادی هستند. ناودانی های فابریک از استحکام بیشتری برخودارند و اما از نظر فرم و شکل ظاهری دقت ناودانی های پرسی را ندارند. 

ناوانی U شکل و C شکل

از نظر شکل ناودانی ها می توانند به دو دسته ی UPE و UPN تقسیم شوند. ناودانی های UPE بال های موازی دارند و اما در استاندارد UPN بال ها مخروطی شکل هستند. در حالت اول ناودانی C شکل ودر حالت دوم U شکل است.

ناودانی ساده و مشبک

یکی دیگر از تقسیم بندی های ناودانی به صورت مشبک و ساده است. ناودانی مشبک عموما از جنس گالوانیزه ساخته می شود سوراخ هایی روی سطح آن وجود دارد. به همین دلیل به آن مشبک گفته می شود. این سوراخ ها می توانند برای بستن پیچ و مهره استفاده شوند. در مقابل ناودانی های مشبک، ناودانی ساده هم وجود دارد همان فرم معمولی ناودانی است. 

ناودانی های سبک و سنگین

اگر وزن و ابعاد ناودانی با مشخصات جدول اشتال یکی باشد ناودانی را سنگین می گویند اما اگر ناودانی از نظر وزنی در مقایسه با جدول اشتال وزن کمتری داشته باشد به آن ناودانی سبک گفته میشود. اکثر ناودانی هایی که در کشور ما تولید می شوند از نوع سبک هستند. 

استانداردهای تولید ناودانی

 ناودانی های نورد گرم در ایران مطابق با استاندارد ملی به شماره ۱-۴۴۷۷ تولید می شوند.

مشخصات ناودانی

از جمله مشخصات مهم ناودانی سایز آن می باشد. سایز ناودانی برابر طول جان ناودانی ست. به عنوان مثال ناودانی ۱۰ نوعی از ناودانی ست که طول جان آن برابر ۱۰ سانتیمتر است. 

جدول اشتال ناودانی 

یکی دیگر از ویژگی های ناودانی که در زمان خرید ناودانی باید به آن توجه داشت وزن آن است. وزن و سایز مشخصات ابعادی ناودانی به صورت استاندارد در جدولی به نام جدول اشتال ذکر شده است. برای مشاهده جدول اشتال ناودانی می توانید از طریق لینک اقدام نمایید. 

ناودانی گالوانیزه

ناودانی ها از نظر جنس نیز متنوع هستند. در برخی موارد که ناودانی در معرض رطوبت و سایر عوامل محیطی قرار دارد بهتر است برای افزایش طول عمر و کارایی ناودانی از ناودانی گالوانیزه استفاده شود. ناودانی گالوانیزه در حقیقت از جنس فولاد است اما یک لایه از فلز روی (زینک) نیز روی آن قرار داده شده است. این لایه نقش محافظتی بر عهده دارد و از فولاد زیرین در برابر خوردگی و زنگ زدگی محافظت می کند. 

کاربرد ناودانی

از ناودانی در ساخت نمای ساختمان، ساخت چهارچوب ها، ساخت خرپا، استفاده به عنوان تیر یا ستون و همچنین در ساخت ماشین آلات استفاده می شود. 

مزایای استفاده از ناودانی در ساختمان سازی

از مزایای ناودانی در ساختمان سازی میتوان به کم کردن وزن سازه، تحمل بالا در برابر ضربه، اشغال فضای کم، مقاوم بودن در برابر تنش ها و همچنین کارایی بالا و مقرون به صرفه بودن اشاره کرد. 

برترین برندهای تولید ناودانی در ایران

از برندهای مطرح ناودانی در کشور می توان به ناودانی شکفته مشهد، ناودانی ناب تبریز، ناودانی نورد یاران زنجان، ناودانی فایکو، ناودانی مجتمع فولاد البرز غرب، ناودانی صنایع فولاد کوهپایه و ناودانی صبا فولاد منظومه اشاره کرد. 

ناودانی شکفته مشهد

 • ناودانی ۶ شکفته مشهد

 • ناودانی ۸ شکفته مشهد

 • ناودانی ۱۰ شکفته مشهد

 • ناودانی ۱۲ شکفته مشهد

 • ناودانی ۱۴ شکفته مشهد

ناودانی اصفهان

 • ناودانی ۶ اصفهان

 • ناودانی ۸ اصفهان

 • ناودانی ۱۰ اصفهان

 • ناودانی ۱۲ اصفهان

 • ناودانی ۱۴ اصفهان

 • ناودانی ۱۶ اصفهان

قیمت روز ناودانی

چنانچه شما قصد خرید ناودانی داشته باشید لازم است نسبت به استعلام قیمت ناودانی اقدام کنید. قیمت روز ناودانی شکفته مشهد، قیمت روز ناودانی ناب تبریز، قیمت روز ناودانی یاران زنجان، قیمت روز ناودانی فایکو، قیمت روز ناودانی مجتمع فولاد البرز غرب، قیمت روز ناودانی صنایع فولاد کوهپایه و قمیت روز ناودانی صبا فولاد منظومه از جمله مواردی ست که بررسی آن مورد توجه خریداران ناودانی قرار دارد. 

قیمت ناودانی مشهد

 • قیمت ناودانی ۸ مشهد

 • قیمت ناودانی ۱۰ مشهد

 • قیمت ناودانی ۱۲ مشهد

 • قیمت ناودانی ۱۴ مشهد

 • قیمت ناودانی ۱۶ مشهد

قیمت ناودانی اصفهان

 • قیمت ناودانی ۶ اصفهان

 • قیمت ناودانی ۸ اصفهان

 • قیمت ناودانی ۱۰ اصفهان

 • قیمت ناودانی ۱۲ ا صفهان

 • قیمت ناودانی ۱۴ اصفهان 

 • قیمت ناودانی ۱۶ اصفهان

عوامل موثر بر قیمت ناودانی

قیمت ناودانی به فاکتورهایی مانند سایز، استاندارد، ضخامت و تولیدکننده ی آن بستگی دارد. به همین دلیل چنانچه به دنبال استعلام قیمت ناودانی هستید باید ابتدا مشخص کنید که به چه نوع ناودانی نیاز دارید. پس از آن می توانید برای آگاهی از قیمت ناودانی به وب سایت مدیران آهن مراجعه کنید. در این صفحه قیمت ناودانی، قیمت روز انواع ناودانی مانند ناودانی شکفته مشهد، قیمت ناودانی ناب تبریز و ... قرار داده شده است. همچنین از طریق تماس با شماره تلفن ۰۳۱۳۴۱۵۵ نیز امکان صحبت با کارشناسان فروش و اطلاع از قیمت ناودانی وجود دارد. 

خرید ناودانی از مدیران آهن

خرید ناودانی از طریق مجموعه مدیران آهن به راحتی امکان‌پذیر است. کافی ست شما نوع، سایز، تولید کننده و مقدار ناودانی مورد نیاز خود را مشخص کنید. پس از آن با یک تماس می توانید هم از قیمت ناودانی مطلع شده و هم سفارش خود را ثبت نمایید. ضمن اینکه چنانچه در کلیه مراحل نیاز به مشاوره و راهنمایی داشته باشید کارشناسان مدیران آهن در هر لحظه در کنار شما خواهند بود. 

1)

چگونه از مدیران آهن ناودانی مورد نیاز خود را خریداری کنم؟

با مشاهده قیمت به روز شده ی ناودانی در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.

+
2)

روند ارسال ناودانی خریداری شده به چه صورت است؟

پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، ناودانی مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

+
3)

آیا قیمت‌ ناودانی در سایت مدیران آهن به‌روز است؟

بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ ناودانی به روز هستند. شما میتوانید قیمت ناودانی8، قیمت ناودانی 24، قیمت ناودانی مشهد، قیمت ناودانی تبریز، قیمت ناودانی 16 اصفهان، قیمت ناودانی گالوانیزه، قیمت ناودانی سنگین، قیمت ناودانی گلخانه ، قیمت ناودانی شیروانی، قیمت ناودانی تیرچه و ... را مشاهده کنید و جهت خرید ناودانی با مشاوران ما تماس بگیرید.

+
4)

بارگیری ناودانی ها در چه محلی انجام می شود؟

ناودانی درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری ناودانی مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.

+
5)

آیا بارگیری ناودانی ها بدون واسطه از تولیدات کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده ناودانی از جمله شکفته مشهد و فایکو می باشد و سفارش شما از انبار یا کارخانه بارگیری و ارسال می‌شود.

+
6)

قیمت‌ ناودانی ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ ناودانی ثبت شده در سایت می باشد.  

+
7)

کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، ناودانی درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
8)

هزینه حمل و نقل ناودانی به چه صورت است؟

بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.  

+
9)

مدت‌زمان ارسال ناودانی و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.

+
10)

آیا مدیران آهن جهت خرید ناودانی، مشاوره رایگان ارائه می دهد؟

شرکت مدیران آهن بر اساس اخبار و اطلاعات جدید، در خصوص خرید یا فروش ناودانی، به متقاضیان به طور رایگان راهکار می دهد.      

+
close