whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
arrow۶۰۰
۲۶۹۰۰ تومان
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۱۰۰
۳۱۵۰۰ تومان
۱۶:۰۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
arrow۷۰۰
۴۷۳۰۰ تومان
۱۴:۴۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۱۸۰۰ تومان
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
arrow۳۰۰
۴۲۲۰۰ تومان
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۶۱۰۰ تومان
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۶۶۰۰ تومان
۱۳:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۲۰۰
۴۱۴۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت ناودانی اروپا

فیلتر
نحوه خرید ناودانی اروپا از مدیران آهن و سوالات متداول

ناودانی یک مقطع فولادی است که در دسته پروفیل های باز قرار دارد. هر ناودانی مقطعی به شکل حرف U انگلیسی دارد و از دو بال و یک جان تشکیل شده است. ناودانی ها را به گونه های مختلف می توان تقسیم بندی کرد که یکی از آن ها از نظر وزنی ست. وزن ناودانی ها به صورت استاندارد در جدولی به نام جدول اشتال آورده شده است. اگر ناودانی وزنی برابر با اعداد ذکر شده در جدول اشتال داشته باشد به آن ناودانی سنگین گفته می شود و اگر وزن ناودانی از جدول اشتال کمتر باشد جز ناودانی سبک محسوب می شود. ناودانی که به عنوان ناودانی اروپایی در بازار شناخته می شود جز ناودانی های سنگین است و وزن آن دقیقا با وزن مندرج در جدول اشتال مطابقت دارد. بارزترین مشخصه ناودانی های اروپایی یا UNP وزن بیشتر آن نسبت به سایر ناودانی و از جمله ناودانی های ایرانی ست. چرا که در ایران اغلب ناودانی به صورت سبک تولید می شود. ضخامت ناودانی های اروپایی از ناودانی های ایرانی بیشتر است و سایز آن ها نیز از ۴۰ شروع شده و تا ۴۰۰ میلیمتر متغیر است. به دلیل سنگین وزن بودن، قیمت ناودانی اروپایی نیز بالاتر است و از آن در پروژه های صنعتی و ساختمانی بزرگ بیشتر استفاده می شود. از کاربردهای ناودانی اروپایی می توان به استفاده در ستون ها، ساخت خرپا، استفاده در تیر و بادبند ساختمان اشاره کرد. 

مشخصات ناودانی اروپایی

ناودانی اروپایی مطابق با استاندارد unp در کارخانه های اروپایی تولید می شوند. این ناودانی تحت استاندارد DIN-1024  با بال های موازی و سایز 40 تا 400 میلی‌متر و استاندارد ملی در سایز های 80 الی 180 تولید می شوند.

ورن ناودانی اروپایی

سایز ناودانی  (mm)

وزن شاخه 12 متری (kg)

5.5

67

6

85

8

104

10

123

12

160

14

192

16

225

18

265

20

305

22

353

24

405

26

455

28

502

30

555

40

862

قیمت ناودانی اروپایی

قیمت ناودانی اروپایی همانند سایر مقاطع فولادی به عوامل گوناگونی مانند نرخ ارز، قیمت آهن و فولاد جهانی، میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد. از طرفی چون این ناودانی وزنی بالا دارد قیمت شاخه آن از ناودانی های سبک بیشتر است و عمدتا در مواردی که نیاز به استحکام و قدرت تحمل بار بالا مانند صنایع وجود داشته باشد به کار می رود. شما برای اطلاع از قیمت ناودانی اروپایی و دریافت مشاوره از کارشناسان فروش و خرید ناودانی می توانید با شماره 03134155 تماس حاصل فرمایید. همچنین قیمت ناودانی اروپایی به صورت روزانه در وب سایت مدیران آهن، صفحه قیمت ناودانی به روزرسانی می شود. 

خرید ناودانی اروپایی از مدیران آهن

گفته شد که قیمت روز ناودانی اروپایی را می توانید از طریق وب سایت مدیران آهن مشاهده و بررسی کنید. پس از مشاهده ی قیمت از طریق تماس با شماره تلفن ۰۳۱۳۴۱۵۵ می توانید مشخصات ناودانی اروپایی مورد نیاز خود را در اختیار کارشناسان فروش مجموعه مدیران آهن قرار دهید و ناودانی اروپایی مورد نظر خود را با کمترین قیمت و در سریعترین زمان ممکن تحویل بگیرید. 

مدیران آهن با ارائه قیمت روز ناودانی اروپا، نیاز مشتریان را در کوتاهترین زمان و با قیمتی مناسب برآورده می کند. برای آگاهی از پرسش های متداول در زمینه ناودانی، پیشنهاد می دهیم ادامه مطلب را مطالعه فرمایید:

1)

چگونه از مدیران آهن اروپایی مورد نیاز خود را خریداری کنم؟

با مشاهده قیمت به روز شده ی ناودانی اروپا در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش ناودانی، تماس حاصل فرمایید.

+
2)

روند ارسال ناودانی اروپا خریداری شده به چه صورت است؟

پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، ناودانی  شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

+
3)

آیا قیمت‌ ناودانی اروپایی در سایت مدیران آهن به‌روز است؟

بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ ناودانی به روز هستند. شما میتوانید قیمت ناودانی8 اروپا، قیمت ناودانی اروپا ، قیمت ناودانی ، قیمت ناودانی 12 ، قیمت ناودانی 16 اروپا ، قیمت ناودانی گالوانیزه، قیمت ناودانی سنگین اروپا و ... را مشاهده کنید و جهت خرید ناودانی اروپا با مشاوران ما تماس بگیرید.

+
4)

بارگیری ناودانی اروپا  در چه محلی انجام می شود؟

ناودانی اروپایی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا  بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری ناودانی اروپا مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.

+
5)

آیا بارگیری ناودانی اروپایی بدون واسطه از تولیدات کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن با اکثر تولیدکننده‌های ناودانی از جمله اروپایی، شکفته  و فایکو در ارتباط می باشد و سفارش شما از انبار یا کارخانه بارگیری و ارسال می‌شود.

+
6)

قیمت‌ ناودانی اروپایی  ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

.بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ ناودانی اروپایی ثبت شده در سایت می باشد

+
7)

کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، ناودانی اروپا  شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
8)

هزینه حمل و نقل ناودانی اروپایی به چه صورت است؟

بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.  

+
9)

مدت‌زمان ارسال ناودانی اروپایی و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.

+
10)

آیا مدیران آهن جهت خرید ناودانی ، مشاوره رایگان ارائه می دهد؟

شرکت مدیران آهن بر اساس اخبار و اطلاعات جدید، در خصوص خرید یا فروش ناودانی اروپایی ، به متقاضیان به طور رایگان راهکار ارائه می دهد.

+
close