«

قیمت میلگرد آجدار

نحوه خرید میلگرد آجدار از مدیران آهن و سوالات متداول
میلگردها قطعاتی فولادی هستند که از آنها جهت افزایش استحکام سازه‌های بتنی استفاده می شود. مقاومت بتن در حمل نیروهای فشاری بسیار زیاد و در مقابل نیروهای کششی کم است. به کاربردن میلگرد آجدار در هنگام بتن ریزی باعث جبران نقطه ضعف های بتن خواهد شد. یکی از عوامل تاثیر گذار در هزینه ی پروژه های ساختمانی قیمت میلگرد می باشد. وزن میلگرد به همراه دیگر مشخصات میلگرد آجدار در جدول اشتال آمده است. طراحان، سایز میلگرد آجدار را بر اساس محاسبات مربوط به باربری تعیین می کنند. ظاهر میلگرد آجدار با میلگرد ساده متفاوت بوده و کاربرد میلگرد آجدار در پروژه های ساختمان سازی به مراتب بیشتر است. میلگرد آجدار ذوب آهن به صورت شاخه 12 متری  در بازار وجود دارد که به آن میلگرد آجدار استاندارد گفته می شود. در دیگر اندازه ها از جمله شاخه میلگرد آجدار 9 متری عبارت میلگرد آجدار نرمال به کار می رود. اما در صورت نیاز میلگرد به صورت کلاف هم قابل تهیه می باشد.
ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:
1) خرید میلگرد از مدیران آهن به چه صورت است؟
پس از مشاهده قیمت محصولات در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.
2) قیمت‌های سایت به‌روز هستند؟
بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد آج دار به روز هستند. جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.
3) محل بارگیری میلگردها از کجاست؟
در صورتی که محصول درخواستی در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.
4) آیا بارگیری میلگردها مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟
بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده میلگرد آج دار است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.
5) قیمت‌های سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله قیمت میلگرد آج دار که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.
6) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.
7) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟
بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 99 اینجا را مشاهده کنید.
8) مدت‌زمان ارسال کالا و تحویل به مشتری به چه صورت است؟
بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری میرسد.
«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات