قیمت میلگرد آجدار

میلگردها قطعاتی فولادی هستند که جهت افزایش مقاومت کششی در سازه‌های بتنی به‌کار می‌روند. مقاومت بتن در حمل نیروهای فشاری بالا و در مقابل نیروهای کششی کم است. از این رو بتن در مواجهه با نیروی کششی دچار شکست می‌شود. به همین دلیل برای جبران این کمبود مقاومت، از میلگرد در این گونه سازه‌ها استفاده می‌شود. ولی این تنها کاربرد میلگرد نیست و استفاده از آن در صنعت نیز بسیار متداول و رایج است. میلگردها در دو نوع آجدار و ساده در بازار موجود می‌باشد و در مقالات مربوط به میلگرد ساده و میلگرد آجدار به آن‌ها پرداخته‌ایم. همچنین می‌توانید این محصولات را بسته به کاربرد و نیاز خود به دو صورت میلگرد کلاف و شاخه‌ای تهیه نمایید.
ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده سایر محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما مربوط به خرید پرداخته‌ایم:
1) خرید میلگرد از مدیران آهن به چه صورت است؟
پس از مشاهده قیمت محصولات در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.
2) قیمت‌های سایت به‌روز هستند؟
بله، سایر قیمت‌ها به روز هستند. جهت خرید نهایی ما مشاوران شرکت تماس بگیرید.
3) محل بارگیری میلگردها از کجا است؟
در صورتی که محصول درخواستی در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.
4) آیا بارگیری میلگردها مستقیم از کارخانه انجام میشود؟
بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده میلگرد است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.
5) قیمت‌های سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
خیر
6) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هولدینگ بزرگ مدیران صنعت است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هولدینگ هستند، کالای درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و باتضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.
7) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟
بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.
8) مدت‌زمان ارسال کالا و تحویل به مشتری به چه صورت است؟
بسته به نوع سفارش، در صورتی که محصول نیازی به تولید نداشته و آماده باشد، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.
«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
فاطیما محبی
کارشناس فروش
زهرا شیخی
کارشناس فروش
منوی فیلتر محصولات