سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه اصفهان

نحوه خرید ورق روغنی فولاد مبارکه اصفهان از مدیران آهن و سوالات متداول

ورق روغنی با انجام فرآیندهایی بروی ورق نورد گرم تولید می شود. این نوع ورق به لحاظ ظاهری تفاوت زیادی با ورق سیاه دارد. ورق روغنی به دلیل تولید از روش نورد سرد، به ورق نورد سرد نیز معروف است.

ورق روغنی در پروژه هایی که دقت در آنها مهم باشد به نوعی ایده آل به حساب می آید. فرم پذیری این ورق بسیار بالاست و این خصوصیت باعث شده تا این محصول فولادی برای ساخت انواع لوازم خانگی بسیار مناسب باشد.

ورق روغنی شرکت فولاد مبارکه اصفهان، که پیشرو در زمینه تولید انواع ورق فولادی می‌باشد بسیار با کیفیت و مطلوب است. این شرکت یکی از بزرگترین واحدهای صنعتی جمهوری اسلامی ایران است که در زمینی به مساحت 35 کیلومتر مربع در نزدیکی شهر مبارکه – اصفهان واقع گردیده است.

ورق روغنی فولاد مبارکه در ضخامت‌های 0.4 میلی‌متر الی 2 میلی‌متر و عرض 1000 و 1250 میلی‌متر تولید میگردد. استاندارد مورد استفاده در تولید این ورق DIN 1623 و BS EN 10130 می باشد که بر اساس این استاندارد گرید ورق روغنی فولاد مبارکه St12 و یا DC01  است. گرید های St13 و St14 در صورت سفارش تولید می گردند. ورق روغنی فولاد مبارکه معمولا به دلیل ضخامت پایین به صورت رول تولید می شود.

قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه

قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه در قیاس با برندهای دیگر متفاوت است. هم اکنون مدیران آهن به عنوان یکی از ارائه دهندگان ورق روغنی فولاد در این عرصه فعال است. به منظور اطلاع از قیمت ورق روغنی فولاد و مشاوره توسط کارشناس فروش و خرید ورق روغنی فولاد می‌توانید با شماره 03134155 تماس حاصل فرمائید.

مدیران آهن در تلاش است مشتریان خود را در تهیه ورق روغنی یاری نماید. برای دست یابی به بهترین گزینه در امر خرید ورق روغنی با مشاوران ما از طریق فضای مجازی و یا شماره تلفن 34155-031 در ارتباط باشید.

1) چگونه می توانیم در خصوص ورق روغنی فولاد از مدیران آهن مشاوره گرفته و خرید خود را انجام دهیم؟

با مشاهده قیمت به روز شده‌ی ورق روغنی فولاد مبارکه در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان خرید و فروش ورق روغنی فولاد، تماس حاصل فرمایید. 

2) روند ارسال ورق روغنی فولاد مبارکه خریداری شده به چه صورت است؟

پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، ورق روغنی فولاد مورد نیاز شما بارگیری و به مقصد ارسال می‌شود.

3) قیمت‌ ورق روغنی فولاد در سایت مدیران آهن تا چه حد معتبر است؟

کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ ورق روغنی به روز هستند. شما با مراجعه به سایت مدیران آهن میتوانید قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه، قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه اصفهان، قیمت روز ورق روغنی ، قیمت ورق روغنی فولاد مبارکه در بورس کالا و ... را مشاهده کنید. با توجه به نوسانات قیمت ورق روغنی مدیران آهن در جهت به هنگام کردن لحظه ای قیمت ها نیز از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.

4) قیمت‌ ورق روغنی فولاد مبارکه ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ ورق روغنی ثبت شده در سایت می باشد. 

5) بارگیری ورق روغنی فولاد مبارکه در چه محلی انجام می شود؟

ورق روغنی درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری ورق روغنی مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.

6) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، ورق روغنی درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.  

7) آیا بارگیری ورق روغنی فولاد مبارکه بدون واسطه از تولیدات کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانجات تولیدکننده ورق روغنی ، همچون فولاد مبارکه بوده و سفارش شما را از انبار یا کارخانه بارگیری و ارسال می‌نماید.

8) هزینه حمل و نقل ورق روغنی فولاد مبارکه به چه صورت است؟

بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. 

9) چه خدماتی بر روی ورق روغنی فولاد از طرف مدیران آهن ارائه می گردد؟

مدیران آهن خدماتی از قبیل برش ورق، نواربری، پانچ، و ... به مشتریان خود ارائه می دهد.

10) مدت‌زمان ارسال ورق روغنی فولاد و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.

11) کیفیت ورق روغنی که از مدیران آهن تهیه می کنیم چگونه است؟

با توجه به اینکه مدیران آهن تلاش دارد ورق روغنی با بهترین کیفیت را با مطلوب ترین قیمت به مشتری ارائه دهد، همواره کیفیت محصولات خود را ارزیابی نموده و بر اساس نیاز مشتری منابع خود را تأمین می کند.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات