whatsapp instagram aparat telegram call
۱۳:۰۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
۲۵۷۰۰ تومان
۱۴:۱۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۲۰۰⚊
۳۰۳۰۰ تومان
۱۲:۲۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
arrow۲۰۰⚊
۵۱۹۰۰ تومان
۱۴:۲۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
۴۵۵۰۰ تومان
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
۴۱۴۰۰ تومان
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۶۶۰۰ تومان
۱۲:۵۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۱
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۶۱۰۰ تومان
۱۳:۵۴ - ۱۴۰۲/۱۱/۳۰
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۹۰۰
۴۰۹۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

مدیران آهن؛ خریدی آسان و مطمئن را برای شما عزیزان به ارمغان می آورد.

فلسفه وجودی

شرکت مدیران آهن درسال 1385 فعالیت خود را درعرصه آهن و فولاد شروع نموده و دربهار سال 1396 با تغییر استراتژی به شیوه نوین جهت خدمات هرچه بهتر به ارگانها، کارخانجات، شرکتها، کارگاه‌ها و مشتریان سنتی (مردم) فعالیت مستمر و پویای خود را آغاز کرده و هم اکنون در زمره شرکت‌های برتر صنعت فولاد کشور شناخته می‌شود. روند فعالیت این شرکت بر مبنای یک رویکرد مدیریت فرآیندی و تفکر سیستماتیک بنا نهاده شده است، در نتیجه کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه به طور یکسان و هماهنگ گام برمیدارند.

ماموریت

از جمله اهداف مدیریتی این مجموعه ارائه مشاوره تاثیر گذار ، تأمین و حمل کلیه مقاطع فولادی، آلیاژی و استیل با حذف واسطه های تجاری و دلالان، در کمترین زمان ممکن و با قیمت های رقابتی می باشد. این محصولات شامل انواع میلگرد شاخه و کلاف، تیراهن و هاش، انواع ورق سیاه (گرم)، روغنی (سرد)، رنگی، گالوانیزه، آلیاژی، و همچنین انواع قوطی و پروفیل، نبشی وناودانی و لوله است و این مجموعه با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی چه در داخل و چه در خارج از کشور (صادرات و واردات) در راستای ماموریت خود گام بر می دارد. تلاش ما این است تا گام موثری جهت رشد و شکوفایی میهن عزیزمان برداریم.

چشم انداز

عزم و اراده هیئت مدیره و مدیریت ارشد سازمان نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده است که این شرکت خصوصی را در راستای توسعه و تعالی رهنمون ساخته واین مجموعه ، با بیش از 40 نفر پرسنل کارشناس و بهره مند از به روزترین فن آوری ارتباطات را به یکی از بزرگترین شرکت های تامین کننده (Supplier & Vendor) ایران وآسیا تبدیل کند. شرکت مدیران آهن یکی از فعال ترین شرکت ها در عرصه ی آهن و فولاد به شمار می آید. مدیران آهن در طول سال های فعالیت خود توانسته است به کمک مدیریت مجرب و پرسنل متعهد و متخصص خود نقش مهمی در تامین نیازهای صنعتگران و تولیدکنندگان به انواع مقاطع فولادی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت ایفا کند.
چشم انداز شرکت مدیران آهن زاینده رود

ارتباط موثر

باور ما این است که به حرف های شما گوش فرا دهیم. این اطمینان را داشته باشید که نظرات شما شنیده می شود و بهترین پیشنهادات را در دقیق ترین و ساده ترین حالت به شما ارائه خواهیم کرد. تیم "مدیران آهن" با بهره‌گیری از افراد متخصص و با تجربه، تماما نیازهای شما را به منظور پشتیبانی از کسب و کار شما و دست‌یابی به اهدافی که برای شما مهم است برآورده خواهد کرد.

یک تیم با تجربه همراه شما

وجود کارشناسان و مشاوران حرفه ای در زمینه‌ تامین عمده کلیه مقاطع فولادی،آلیاژی و استیل (میلگرد، ورق و...) از ویژگی های بارز ما به شمار می رود. تیم "مدیران آهن " بهترین راه‌حل‌ها را برای رشد کسب و کار شما در دنیای صنعت فراهم می آورد.
تیم حرفه ای شرکت مدیران آهن زاینده رود

گواهی نامه و مجوزها

شرکت مدیران آهن در راستای اجرای بهتر خدمات و ارائه راهکارهای نوین روز، اقدام به اخذ گواهینامه های معتبری همچون جواز کسب از از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان به شماره 1343927-1043935 کرده است. همچنین این شرکت به پشتوانه مدیریت جدید با بهره گیری از دانش و فناوری های روز و پرسنل مجرب، موفق به کسب پروانه کسب از اتاق اصناف با کد ایسیک 289130 در رسته برش فلزات شده است. در ضمن، این شرکت به عنوان عضو حقوقی در انجمن آهن و فولاد ایران ثبت شده است.
license (1)
license (2)
license (3)
license (4)
license (5)

افراد مسئول و قابل اعتماد

شاید شروع یک پروژه برای شما دلهره‌آور باشد، اما اینکه یک تیم مسئول و قابل اعتماد شما را در رشد کسب و کار، همراهی کند، به شما آرامش خاطر می‌دهد. شما می‌توانید از نتایج مثبت کار، اطمینان داشته باشید. تیم "مدیران آهن" با سختکوشی برای ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا که مناسب و در خور کسب و کار شما باشد، در تمام طول مدت کنار شما خواهد بود و اینگونه نیاز‌های شما را برآورده می سازد.

پیشرفت مداوم

با توجه به رویکرد فرآیندی شرکت مدیران آهن، وضعیت موجود همواره پالایش گردیده و راهکارهایی برای برطرف کردن نقایص و ارتقا نقاط قوت سیستم، ارائه و پیگیری می گردد. استفاده از امکانات دیجیتال و فضای مجازی بعضا می تواند با مشکلاتی مواجه گردد، در این خصوص شرکت مدیران آهن با رویکرد پیشرفت مستمر سعی در پیاده سازی کلیه امکانات دیجیتال و استفاده کامل از فضای مجازی داشته و در به روز کردن رویه های جاری خود تلاش می نماید.
پیشرفت مداوم در شرکت مدیران آهن زاینده رود