«

قیمت لوله صنعتی

نحوه خرید لوله صنعتی از مدیران آهن و سوالات متداول

لوله ی درز مستقیم صنعتی یا لوله صنعتی مانند قوطی ستونی با استفاده از ورق سیاه  و فرآیند های فرم دهی ورق تولید می گردد. سایز این لوله ها از  نیم (یک دوم) اینچ تا 16 اینچ متغیر بوده و کاربردهای فراوانی در صنعت و ساخت و ساز دارند. پایه های ترافیکی، ستون سازه ها و ... از معدود کاربردهای این لوله ها می باشد. عموما طول یک شاخه لوله صنعتی 6 متری در نظر گرفته می شود. در بعضی از موارد بر حسب نیاز شاخه های 12 متری از این لوله ها نیز تولید می گردند. وزن لوله صنعتی تابعی از ضخامت ورق به کار رفته در آن است. قیمت لوله صنعتی با تغییرات قیمت آهن دارای نوساناتی می باشد. بر خلاف لوله های مبلی، قابلیت خم کاری خوبی ندارند و به همین جهت بیشتر برشکاری شده و برای شکل های متنوع جوش کاری می شوند. کارخانه های تولید لوله صنعتی عبارتند از : لوله صنعتی سپاهان، فولاد هیربد زرندیه، لوله و پروفیل فولادی اصفهان، لوله و پروفیل صابری، لوله کیهان، لوله کیان پرشیا، لوله و پروفیل جهان پارس، پروفیل صدرا تهران و ....
مدیران آهن می کوشد با ارائه اطلاعات دقیق و مشاوره ی مناسب در خصوص خرید لوله صنعتی، مشتریان خود را یاری نماید. شما می تـوانـیـد از طریـق فـضـای مـجــازی و یا شماره تلفن 34155-031 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
1) چگونه با کمک مدیران آهن، لوله صنعتی را انتخاب و خریداری کنیم؟
با مشاهده قیمت به روز شده ی انواع لوله درز مستقیم صنعتی در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.
2)  روند ارسال لوله صنعتی خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، محصول مورد نیاز شما بارگیری و به محل خواسته شده ارسال می‌شود.
3) ضخامت های رایج لوله صنعتی چگونه اند؟
با توجه به اینکه برای تولید این محصول از ورق سیاه استفاده می شود ضخامت ها عموما از 2 میلیمتر تا 8 میلیمتر متغیر می باشد.
4) آیا قیمت‌ لوله صنعتی در سایت مدیران آهن به‌روز است؟
بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ لوله صنعتی به روز هستند. جهت آگاهی از قیمت های روز لوله، قیمت لوله صنعتی گوشتدار، قیمت لوله صنعتی سبک، لوله صنعتی مشهد، لوله صنعتی اصفهان، قیمت لوله آهنی صنعتی، قیمت لوله صنعتی سپاهان، قیمت لوله استیل صنعتی، قیمت لوله صنعتی درزدار 2 میل، قیمت لوله صنعتی اصفهان و ... با مشاوران شرکت مدیران آهن تماس بگیرید.
5) قیمت‌ لوله صنعتی ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ لوله ثبت شده در سایت می باشد.
6) آیا کلیه ی سایزها و ضخامت های لوله صنعتی را می توان از طریق مدیران آهن تهیه نمود؟
بله مدیران آهن تامین کننده ی انواع سایزها از نیم (یک دوم) اینچ تا 6 اینچ بوده و از ضخامت های رایج این محصول می توان به لوله صنعتی ضخامت 2.5 یا 3 میل اشاره کرد.
7) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، لوله درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و باتضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.
8) هزینه حمل و نقل لوله صنعتی به چه صورت است؟
بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.
9) مدیران آهن چه برندهایی از لوله صنعتی را ارائه می دهد؟
شرکت مدیران آهن ارائه دهنده ی برندهای معتبر لوله ی صنعتی چه برندهای خارجی و چه داخلی از جمله لوله گالوانیزه صنعتی کارخانه نورد و لوله سمنان ، گروه صنعتی صبا و لوله اهواز می باشد.
«
اعمال فیلتر
منوی فیلتر محصولات