«

قیمت پروفیل ساختمانی

نحوه خرید پروفیل ساختمانی از مدیران آهن و سوالات متداول

پروفیل ساختمانی عموما ضخامتی بین 2 تا 5 میلیمتر دارد. در بازار آهن با نام قوطی آهن یا پروفیل آهن به جای پروفیل ساختمانی معروف می باشند. مقاطع مستطیل و مربع شکل توخالی می توانند دارای ابعاد بسیار متنوعی باشند. ابعادی از 10x10 میلیمتر گرفته تا 160x160 . بدیهی است نام هر پروفیل به صورت "قوطی و ابعاد آن" باشد که عموما ابعاد بر حسب میلیمتر و گاهی نیز بر حسب سانتیمتر بیان می گردد. مثالهایی از قبیل قوطی 60x40 و یا قوطی 12x12. در ابعاد بالا تر معمولا از اصطلاح ستونی یا قوطی ستونی استفاده می شود که دلیل آن استفاده زیاد در ساخت ستونهای ساختمانی می باشد. مرجع مورد استفاده در استاندارد این محصولات جدول اشتال است. پروفیل ساختمانی بر خلاف پروفیل مبلی ظاهری پرداخته و براق ندارد. قیمت روز پروفیل وابسته به قیمت ورق بوده و با نوسانات قیمت آهن تغییر می کند. برخی از کارخانه های تولید پروفیل عبارتند از: پروفیل جهان، پروفیل یاران، پروفیل صابری، پروفیل هیربد، پروفیل صدرا، نیکان، ساوه و ...
مدیران آهن می کوشد قیمت های روز پروفیل ساختمانی را که دارای محصولات گوناگونی می باشند لحظه به لحظه به روزرسانی کند و مشتریان خود را در جهت خرید بهترین پروفیل ساختمانی با قیمت مناسب مشاوره دهد.  
1) چگونه از مدیران آهن پروفیل ساختمانی خود را خریداری کنیم؟
با مشاهده قیمت به روز شده ی پروفیل ساختمانی در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.
2) روند ارسال پروفیل ساختمانی خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، پروفیل ساختمانی مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.  
3) آیا قیمت‌ پروفیل ساختمانی در سایت مدیران آهن به‌روز است؟
بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ پروفیل به روز هستند. جهت خرید و دریافت قیمت پروفیل ساختمانی، قیمت پروفیل اصفهان، قیمت پروفیل گالوانیزه، قیمت پروفیل سبک، قیمت پروفیل آلومینیوم، قیمت پروفیل استیل، قیمت پرفیل هیربد، قیمت پروفیل پرشین، قیمت پروفیل علویجه، قیمت پروفیل درب و پنجره، قیمت پروفیل تبریز و ... با مشاوران شرکت مدیران آهن تماس بگیرید.
4) بارگیری پروفیل سنگین در چه محلی انجام می شود؟
پروفیل ساختمانی درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری پروفیل مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.
5) آیا بارگیری پروفیل ساختمانی بدون واسطه از تولیدات کارخانه انجام میشود؟
بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده پروفیل ساختمانی است و قوطی مورد نظر شما از انبار یا کارخانه، بارگیری و ارسال می‌شود.
6) قیمت‌ پروفیل ساختمانیِ ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ پروفیل های ساختمانی ثبت شده در سایت می باشد.  
7) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، پروفیل ساختمانی درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.
8) هزینه حمل و نقل پروفیل ساختمانی به چه صورت است؟
بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.
9) مدت‌زمان ارسال قوطی و پروفیل و تحویل به مشتری به چه صورت است؟
بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.
10)  آیا مدیران آهن جهت خرید یا فروش پروفیل ساختمانی ساده، مشاوره رایگان ارائه می دهد؟
شرکت مدیران آهن بر اساس اخبار و اطلاعات جدید، در خصوص خرید یا فروش انواع پروفیل ساختمانی، به متقاضیان به طور رایگان راهکار می دهد.
«
اعمال فیلتر
منوی فیلتر محصولات