«

قیمت مش

نحوه خرید مش از مدیران آهن و سوالات متداول

مش چیست؟ شبکه های توری شکل ساخته شده از میلگرد ساده یا میلگرد آجدار با قطر 6 تا 10 میلیمتر را که به وسیله ی جوشکاری به هم متصل شده اند، مش می گویند. مش مانند رابیتس در زیر مجموعه محصولات مفتولی قرار می گیرد. کاربرد مش در فونداسیون ساختمان ها و سازه های صنعتی می باشد. بسته به طراحی انجام شده در ساخت مش از میلگرد ساده یا آجدار استفاده می شود. علاوه بر سایز مش، اندازه ی چشمه ی آن نیز در نوع مش تعیین کننده می باشد. اندازه ی ضلع مربعی که در اثر تقاطع میلگردها ایجاد می شود و عموما عددی بین 10 تا 30 سانتیمتر است، اندازه ی چشمه ی مش نام دارد. مش ها به صورت ابعاد مشخصی بسته بندی می شود که این طول و عرض تعیین کننده وزن مش می باشد. مثلاً یک برگ مش 100 با ابعاد 6X2  متری اگر سایز 6 میلیمتر باشد وزنی حدود 500 کیلوگرم دارد. قیمت مش تحت تاثیر قیمت میلگرد متغیر می باشد.
مدیران آهن کلیه نیازهای مشتریان در زمینه سفارش و تامین انواع  محصولات مفتولی از جمله مش ساده را در کوتاهترین زمان و با قیمتی مناسب برآورده می کند. برای آگاهی از پرسش های متداول در زمینه مش، پیشنهاد می دهیم ادامه مطلب را مطالعه فرمایید:
1) چگونه از مدیران آهن مش مورد نیاز خود را خریداری کنم؟
با مشاهده قیمت به روز شده ی مش  در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.
2) روند ارسال مش خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، مش  مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.
3) آیا قیمت‌ مش در سایت مدیران آهن به‌روز است؟
بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ مش  به روز هستند. جهت خرید مش  با مشاوران شرکت تماس بگیرید.
4) بارگیری مش ها در چه محلی انجام می شود؟
مش  درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری مش  مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.
5) آیا بارگیری مش ها بدون واسطه از کارگاه تولید انجام میشود؟
بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارگاه های تولیدکننده مش  است و سفارش شما از انبار یا کارگاه تولیدی بارگیری و ارسال می‌شود.
6) قیمت‌ مش ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ مش  ثبت شده در سایت می باشد.
7) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، مش درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و باتضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.
8) هزینه حمل و نقل مش به چه صورت است؟
بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.
9) مدت‌زمان ارسال مش و تحویل به مشتری به چه صورت است؟
بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.
«
اعمال فیلتر
نوع محصول
منوی فیلتر محصولات