«

قیمت ستونی صنعتی

نحوه خرید ستونی صنعتی از مدیران آهن و سوالات متداول

ستونی صنعتی یا پروفیل صنعتی یکی دیگر از مقاطع فولادی توخالی پرکاربرد است که به علت داشتن ضخامت 6 میلیمتر و بالاتر و همچنین دامنه ی ابعادی بزرگتر با پروفیل ساختمانی تفاوت دارد. ستونی صنعتی همانند قوطی ستونی که در ساختمان سازی کاربرد دارد عموما در ساختمان های صنعتی نظیر سوله ها، کارگاه ها، انبارها و ... به کار می رود. ابعاد این محصولات گاهی تا 400x400 میلمتر هم می رسد. همانند دیگر پروفیل ها از جدول اشتال به عنوان مرجع فنی این محصولات می توان یاد کرد. قیمت ستونی صنعتی نیز تابع ورق آهن بوده و تغییرات فراوانی دارد. این پروفیل ها ترجیحاً در شاخه های 12 متری تولید و بسته بندی می گردند. وزن پروفیل صنعتی بسته به ضخامت ورق سیاه به کار رفته در آن متغییر است و با توجه به اینکه عموما ضخامت ورق ها بالاست به آن پروفیل سنگین نیز می گویند.
مدیران آهن می کوشد قیمت های روز ستونی صنعتی را لحظه به لحظه به روزرسانی کند و مشتریان خود را در جهت خرید بهترین پروفیل صنعتی با قیمت مناسب مشاوره دهد.
1) چگونه از مدیران آهن ستونی صنعتی خود را خریداری کنیم؟
با مشاهده قیمت به روز شده ی ستونی صنعتی در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.
2) روند ارسال پروفیل صنعتی خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، پروفیل صنعتی مورد نیاز شما بارگیری و به مقصد فرستاده می‌شود.  
3) آیا قیمت‌ قوطی ستونی صنعتی در سایت مدیران آهن به‌روز است؟
بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ پروفیل سنگین به روز هستند. جهت خرید ستونی صنعتی با مشاوران شرکت تماس بگیرید و برای دریافت قیمت پروفیل سنگین، قیمت پروفیل صنعتی سنگین،قیمت قوطی ستونی 10، قیمت ستونی 14، قیمت قوطی ستونی 14 دست دوم، قیمت قوطی ستونی 20، قیمت قوطی ستونی 10 در 10، قیمت قوطی ستونی 14 سنگین، قیمت قوطی در مشهد و ... به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.
4) بارگیری پروفیل صنعتی در چه محلی انجام می شود؟
ستونی صنعتی درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری پروفیل ستونی مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.
5) آیا بارگیری ستونی صنعتی بدون واسطه از تولیدات کارخانه انجام میشود؟
بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده ستونی صنعتی است و پروفیل مورد نظر شما از انبار یا کارخانه، بارگیری و ارسال می‌شود.
6) قیمت‌ پروفیل صنعتیِ ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ ستونی صنعتی ثبت شده در سایت می باشد.
7) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، پروفیل ستونی صنعتی درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.
8) هزینه حمل و نقل پروفیل صنعتی به چه صورت است؟
بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.  
9) مدت‌زمان ارسال پروفیل سنگین و تحویل به مشتری به چه صورت است؟
بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.      
«
اعمال فیلتر
منوی فیلتر محصولات