سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار جهان فولاد سیرجان

نحوه خرید میلگرد جهان فولاد سیرجان از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد سیرجان در سال 1388 در استان کرمان با احداث دو کارخانه احیا به ظرفیت دو میلیون تن آهن اسفنجی، دو کارخانه ذوب و ریخته گری با ظرفیت دو میلیون تن شمش فولادی و سه کارخانه نورد و فولاد آلیاژی با ظرفیت دو میلیون تن محصولات نوردی و آلیاژی تاسیس گردید.

مجتمع جهان فولاد سیرجان در استان کرمان، شهر سیرجان، کیلومتر 50 جاده شیراز، جنب شرکت معدنی و صنعتی گل گهر واقع گردیده است. این کارخانه تامین کننده میلگرد آجدار در گرید a2 و a3 از سایز 8 الی 32 میلی متر طبق استاندارد ملی ایران به شماره 3132 می باشد. علامن اختصاری حک شده بروی میلگرد جهان فولاد سیرجان SJSCO می باشد.

جدول وزن میلگرد جهان فولاد سیرجان

سایز میلگرد mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد جهان فولاد سیرجان kg

4.7

7.2

10.4

14.2

18.7

23.5

28.9

34.6

45.1

56.4

73.5

 

قیمت میلگرد جهان فولادسیرجان

جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد جهان فولاد سیرجان میتوانید با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید. قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان به صورت لحظه ای در سایت مدیران آهن بروز رسانی میشود.

تخصص مدیران آهن در عرضه و توزیع محصولات تولید شده کارخانجات فولادی است و در این راه همواره تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات و مشاوره‌ها را به خریداران این محصولات ارائه بدهیم.

1) خرید میلگرد جهان فولاد سیرجان از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد جهان فولاد سیرجان در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

2) آیا بارگیری میلگرد جهان فولاد سیرجان مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد جهان فولاد سیرجان است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

3) قیمت‌ میلگرد جهان فولاد سیرجان در سایت شما با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد جهان فولاد سیرجان است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

4) آیا قیمت‌ میلگرد جهان فولاد سیرجان به صورت روزانه در سایت به‌روز می‌شود؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد و قیمت میلگرد آجدار به‌روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد جهان فولاد سیرجان، قیمت میلگرد 16 جهان فولاد سیرجان، قیمت میلگرد 12 جهان فولاد سیرجان، قیمت روز میلگرد جهان فولاد سیرجان به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) فروش میلگرد جهان فولاد سیرجان در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد عمدتا بر اساس وزن و به واحد کیلوگرم است اما گاهی نیز متناسب با درخواست و خواست مشتری به صورت شاخه‌ای نیز به فروش می‌رسد

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات