سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار ذوب آهن اصفهان-کارخانه

نحوه خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان از مدیران آهن و سوالات متداول

میلگردها مقاطع فولادی هستند که به منظور افزایش استحکام سازه های بتنی مورد استفاده قرار می گیرند. میلگرد ذوب آهن اصفهان یکی از برترین برند‌های میلگرد در جهان می باشد که محصولات پرکاربرد و با کیفیت تولید می کند. محصولات کارخانه ذوب آهن اصفهان شامل:

  • انواع میلگرد آجدار در سایز های متداول 5 الی 32 میلیمتر شاخه و کلاف با بیشتر کاربرد در ساختمان سازی
  • انواع میلگرد ساده در سایز های متداول 5 الی 20 میلیمتر با کاربردهای صنعتی و ساختمانی
  • تیرآهن IPE در اندازه های 12 الی 30 میلیمتر
  • تیرآهن H خصوصا سایز های متداول 160 میلیمتر که به تیرآهن 16 معرفی میگردد.
  • نبشی های بال مساوی با سایز های 90،80 و 100 میلیمتر
  • انواع ناودانی در سایزهای 140 الی 160 میلیمتر
  • محصول ریل های U33 و UIC60

وزن میلگرد ذوب آهن به نوعی معیاری برای تولیدکنندگان است.  جدول اشتال نیز که بیشتر برای ساختمان سازان مورد استفاده قرار می گیرد در برگیرنده جدول وزن میلگرد ذوبی می باشد.

سایز میلگرد ذوب mm

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن هر شاخه میلگرد kg

10.5

14.5

19

24

29.6

35.8

46.2

58

75.5

 

ذوب اهن اصفهان یکی از اولین و بزرگترین کارخانه های تولیدکننده فولاد ساختمانی می باشد. لذا این کارخانه در سال 1350 با ظرفیت تولید 3 میلیون تن در سال به بهره برداری رسید. بروی محصولات تولیدی کارخانه ذوب آهن اصفهان همانند میلگرد ذوب اهن علامت ESCO هک شده است.

کیفیت موجود در میلگرد محصولات ذوب آهن اصفهان به طور مستقیم بر قیمت میلگرد ذوب آهن تاثیر گذار می باشد. علاوه بر کیفیت، نحوی عرضه میلگرد ذوب آهن در بورس کالا تاثیر مستقیم بر قیمت میلگرد می گذارد. شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان محصولات فولادی خود را از طریق بورس کالای ایران در معرض فروش قرار می دهد. منظور از محصولات فولادی عمدتا محصولات ساختمانی از قبیل میلگرد آجدار می باشد.  قیمت محصولات فولادی و علی الخصوص قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان از طریق مکانیزم عرضه و تقاضا در سازمان بورس کالا تعیین می گردد.

محصولات شرکت ذوب آهن اصفهان به بیش از 23 کشور اروپایی صادر می گردد. از جمله فرآورده های صادراتی ذوب اهن اصفهان شامل میلگرد ذوب صادراتی، تیرآهن صادراتی، نبشی، ناودانی، ریل و شمش می باشد.

خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان عمدتا از دو طریق قابل انجام است:

  • مذاکره مشتری با یکی از کارگزاران بورس و ارائه درخواست، هماهنگی کارگزار با شرکت ذوب آهن اصفهان و ادامه فرآیند خرید
  • ارائه درخواست مشتری به صورت مستقیم به مدیریت فروش و پشتیبانی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، استعلام قیمت و پس از پاسخ و اعلام تاریخ فروش محصولات ادامه فرآیند خرید

 ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد ذوب آهن در مدیران آهن به چه صورت است؟

ابتدا قیمت میلگرد ذوب آهن را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

2) پس از خرید میلگرد ذوب اهن، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد ذوب، در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

3) آیا قیمت میلگرد ذوب اهن در سایت بروزمی باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد ذوب آهن اصفهان، قیمت میلگرد ذوب آهن در بورس، قیمت میلگرد ذوب آهن 16، قیمت میلگرد ذوب آهن صادراتی، قیمت میلگرد ذوب اهن اصفهان آنلاین، قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان درب کارخانه به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

4) قیمت‌ میلگرد ذوب اهن در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار ذوب اهن که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5)  کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) چه محصولاتی از میلگرد آجدار  ذوب آهن تولید می شود؟

خاموت، میلگرد سنجاقی، میلگرد رکابی از معروف ترین محصولاتی هستند که از میلگرد آجدار تولید می شود. البته در ساخت زیگزاگ یا تیرچه نیز از میلگرد آجدار استفاده می شود.

8) فروش میلگرد ذوب آهن در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد ذوب در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات