سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار راستین آستارا

نحوه خرید میلگرد راستین آستارا از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد راستین آستارا در استان  با هدف تولید انواع میلگرد آجدار و با بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات مرغوب در سال 1393 احداث گردید. میلگرد راستین آستارا مقاومت بالایی در برابر خستگی، داکیتیلتی مناسب و کیفیت مطلوب دارد. ظرفیت تولیدی این کارخانه 120 هزارتن در سال می باشد.

این شرکت تولیدکننده انواع میلگرد آجدار آستارا در گرید A3 از سایز 14 الی 22 میلی متر تحت استاندارد ملی ایران 3132 می باشد. میلگرد راستین آستارا a3، میلگردی سخت، خشک و دارای آج های پیچیده است. این نوع میلگرد برای آهنگری، تغییر شکل زیاد با زوایای تند و عملیات جوشکاری مناسب نیست.

وزن میلگرد راستین آستارا

سایز میلگرد mm

14

16

18

20

22

وزن میلگرد آستارا kg

11.7

16.5

22

27.5

34

قیمت میلگرد آستارا

مجموعه مدیران آهن مفتخر است به صورت روزانه قیمت میلگرد راستین آستار را در سایت خود به روز نماید و شما مشتریان می توانید جهت خرید میلگرد آستارا با کارشناسان فروش مدیران آهن با شماره 03134155 تماس حاصل فرمائید.

تخصص مدیران آهن در عرضه و توزیع محصولات تولید شده کارخانجات فولادی است و در این راه همواره تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات و مشاوره‌ها را به خریداران این محصولات ارائه بدهیم.

1) خرید میلگرد راستین آستارا  از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد راستین آستارا در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

2) آیا قیمت‌ میلگرد آستارا  به صورت روزانه در سایت به‌روز می‌شود؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد و قیمت میلگرد آجدار به‌روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد راستین آستارا ، قیمت میلگرد راستین آستارا  امروز، قیمت میلگرد آستارا بروز، قیمت میلگرد راستین آستارا 14، قیمت میلگرد آستارا 16به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

3) آیا بارگیری میلگرد راستین آستارا مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد راستین آستارا رشت است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

4) قیمت‌ میلگرد راستین آستارا  در سایت شما با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار راستین آستارا که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) فروش میلگرد راستین آستارا در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد عمدتا بر اساس وزن و به واحد کیلوگرم است اما گاهی نیز متناسب با درخواست و خواست مشتری به صورت شاخه‌ای نیز به فروش می‌رسد

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات