سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار سیادن ابهر

نحوه خرید میلگرد سیادن ابهر از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد سیادن ابهر در کیلومتر 7 جاده ابهر تاکستان واقع در استان زنجانبا هدف تولید مقاطع فولادی و به منظور کاهش نرخ بیکاری در منطقه و افزایش استغال زایی در سال 1385 احداث گردید. ظرفیت پیش بینی شده برای این کار در حدود 288 هزار تن در سال در نظر گرفته شده است.

میلگرد سیادن ابهر همانند سایر میلگرد های تولید دیگر مانند میلگرد ابرکوه، میلگرد بافق یزد، میلگرد نیشابور، میلگرد زاگرس و انواع دیگر میلگردها از استاندارد روسی تبعیت می کند. میلگرد سیادن ابهر از سایز 8 الی 32 میلی متر ودر گرید A2 و A3 طبق استاندارد روسی تولید می گردد.

قیمت میلگرد سیادن ابهر با توجه به قطرهای آن متفاوت می باشد. میلگرد سیادن ابهر به دلیل کیفیت بالا توانسته است بخشی از بورس کالا را به خود اختصاص دهد همچنین به دلیل قیمت مناسب میلگرد ابهر و کیفیت، جایگاه خوبی در بازار داخلی ایران نیز به دست اورده است.

میلگرد سیادن ابهر مانند سایر میلگرد های دیگر دارای وزنی متوسط می باشد.

سایز میلگرد mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد سیادن ابهر kg

4.5

7.5

10.7

14.5

19

24

29.6

35.6

45.6

58

-

قیمت میلگرد سیادن ابهر

کارخانه میلگرد سایدن ابهر در شمال شرقی ایران واقع شده است ضمنا این کارخانه از بهترین مجتمع های نورد و میلگرد ساختمانی است. با توجه به شرایط منطقه ای و نرخ ارز که همیشه در حال تغییر است،قیمت میلگرد سیادن ابهر، قیمت روز میلگرد سیادن ابهر، قیمت میلگرد سیادن زنجان، قیمت میلگرد زنجان امروز  را به صورت لحظه ای می توانید در سایت مدیران آهن مشاهده کنید. جهت خرید میلگرد ابهر می توانید با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید و توسط کارشناسان فروش میلگرد راهنمایی شوید.

ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد سیادن ابهر از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد ابهر در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

2) آیا بارگیری میلگرد سادن زنجان مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد سیادن ابهر است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

3) قیمت‌ میلگرد سیادن ابهر سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار ابهر که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

4) آیا قیمت‌ میلگرد ابهر در سایت به‌روز می باشد؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد آج دار به روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد ابهر، قیمت میلگرد 14 سیادن ابهر، قیمت میلگرد سیادن ابهر امروز، قیمت روز میلگرد  ابهر، قیمت میلگرد ابهر زنجان، قیمت میلگرد سیادن امروز به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

7) فروش میلگرد سیادن ابهر در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد سیادن در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات