نمایشگاه ایران متافو
مدیران آهن غرفه B6
سالن B41
«

قیمت میلگرد آجدار پرشین فولاد

نحوه خرید میلگرد پرشین فولاد از مدیران آهن و سوالات متداول

1) خرید میلگرد از مدیران آهن به چه صورت است؟
پس از مشاهده قیمت محصولات در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.
2) قیمت‌های سایت به‌روز هستند؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد آج دار به روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد امروز، قیمت میلگرد 14 گلستان، قیمت میلگرد نیشابور، قیمت میلگرد میانه، قیمت میلگرد 16، قیمت میلگرد ذوب آهن، قیمت میلگرد ظفربناب، قیمت میلگرد شاهرود، قیمت میلگرد بناب، قیمت میلگرد ابرکوه، قیمت میلگرد پرشین، قیمت میلگرد ظفربناب  و ...  به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

3) محل بارگیری میلگردها از کجاست؟
در صورتی که محصول درخواستی در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.
4) آیا بارگیری میلگردها مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟
بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده میلگرد آج دار است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.
5) قیمت‌های سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله قیمت میلگرد آج دار که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.
6) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.
7) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟
بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 99 اینجا را مشاهده کنید.
8) مدت‌زمان ارسال کالا و تحویل به مشتری به چه صورت است؟
بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری میرسد.
9) چه محصولاتی از میلگرد آجدار تولید می شود؟
خاموت، میلگرد سنجاقی، میلگرد رکابی از معروف ترین محصولاتی هستند که از میلگرد آجدار تولید می شود. البته در ساخت زیگزاگ یا تیرچه نیز از میلگرد آجدار استفاده می شود.
10) آیا میلگرد ترمکس همان میلگرد آجدار است؟
بله به میلگرد آجدار که طی فرآیند ترمو مکانیکال تولید شود میلگرد ترمکس یا تی ام تی گفته می شود.
در سازه هایی که طول آنها از یک شاخه میلگرد آجدار استاندارد بیشتر است اتصال میلگرد آجدار امری اجتناب ناپذیر می باشد لذا از جوشکاری برای اتصال آنها بهره می برند. نوعی وصله میلگرد آجدار به صورت مکانیکی وجود دارد که کوپلر نام دارد.
12) چه میلگردهایی در بازار معروف هستند؟ 
میلگرد ذوب آهن، میلگرد بافق یزد، میلگرد سرمد ابرکوه، میلگرد قائم، میلگرد ظفربناب، میلگرد نیشابور، میلگرد حسن رود گیلان، میلگرد سیادن ابهر
13) محل بارگیری میلگرد میانه از کجاست؟

در صورتی که محصول درخواستی در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات