سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار کویر کاشان

نحوه خرید میلگرد کویر کاشان از مدیران آهن و سوالات متداول

1) کارخانه میلگرد کویر کاشان در منطقه آران و بیدگل استان کاشان با هدف اشتغال زایی و تولید میلگرد آجدار و ساده در سال 1379 تاسیس گردید. مجتمع فولاد کویر کاشان به عنوان یکی از بزرگترین قطب تولید میلگرد در جهان می باشد. این مجموعه شامل کاملترین سبد میلگرد (میلگرد آجدار کویر، میلگرد ساده کویر، میلگرد کلاف ساده کویر، میلگرد کلاف آجدار کویر) در کشور می باشد. ظرفیت تولید این کارخانه در سال 350 هزار تن در سال است.

تولیدات فصلی این کارخانه مشتمل بر میلگرد های ساده و آجدار به صورت کلاف و شاخه می باشد که شامل میلگرد ساده کویر A1 (آج 240) از سایز 12 تا 50 میلی متر، میلگرد آجدار کویر کاشان A2 از سایز 8 الی 40 میلی متر، میلگرد آجدار کویر کاشان A3 از سایز 8 تا 40 میلی متر، میلگرد آجدار A4 از سایز 8 الی 40 میلی متر، کلاف ساده کویر A1 در سایز 5 الی 16 میلی متر و کلاف آجدار کویر در سایز 8 الی 16 میلی متر می باشد.

میلگرد کویر کاشان علاوه بر استحکام بالا از داکتیلینی فوق العاده مناسبی برخوردار می باشند. آج 500 کویرکاشان در حد A2 (آج 340) می باشد. این بدان معنا می باشد که این محصولات علاوه بر استحکام بالا از قابلیت جوشکاری مناسب و مقاومت بالا در برابر خستگی و بارهای سیکلی و دینامیکی برخوردارند.

وزن میلگرد  آجدار کویر کاشان

سایز میلگرد کویر کاشان mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

36

وزن میلگرد کویر کاشان kg/m

0.4

0.6

0.9

1.2

1.6

2

2.5

3

4

4.8

6.3

8

قیمت میلگرد کویر کاشان

شرکت مدیران آهن تامین کننده انحصاری میلگرد کویر کاشان می باشد. گفتنی است که میلگرد های این کارخانه را با نازلترین قیمت ها به مشتریان خود عرضه می کند. لذا به منظور خرید میلگرد کویر کاشان و جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد کویر کاشان، قیمت میلگرد کویر کاشان A4، قیمت میلگرد 16 کویر کاشان ، قیمت روز کویر کاشان، قیمت میلگرد 14 کویر با شماره 03134155 تماس حاصل فرمائید  .

 ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

2) خرید میلگرد کویر کاشان در مدیران آهن به چه صورت است؟

ابتدا قیمت میلگرد کویر را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

3) پس از خرید میلگرد کویر کاشان، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد کاشان، از انبار باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

4) آیا قیمت میلگرد کویر کاشان در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد کویر کاشان، قیمت میلگرد کویر کاشان A4، قیمت میلگرد 16 کویر کاشان ، قیمت روز کویر کاشان، قیمت میلگرد 14 کویر به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

5) قیمت‌ میلگرد کویر کاشان در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار کویر که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

6) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

7) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

8) فروش میلگرد کویر کاشام در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد کویر در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات