سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت میلگرد آجدار کیان فولاد ابهر

نحوه خرید میلگرد کیان فولاد ابهر از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد کیان فولاد ابهر واقع در شهرستان ابهر با ظرفت تولید 200 هزار تن میلگرد در سال 1394 تاسیس گردید. تولیدات کیان فولاد ابهر به صورت شاخه ای و کلاف از جنس فولاد کم آلیاژی و کربنی می باشد. این شرکت تولیدکننده ممتاز میلگرد ابهر در کشورمان می باشد که با توجه به استاندارد ملی ایران به شماره 3132 از سایز 8 الی 32 میلی متر در گرید A2 و A3 تولید می گردد.

برای ساخت بناهای مقاوم و مستحکم، بتن به تنهایی پاسخگو نیست و برای افزایش میزان مقاومت سازه باید از میلگرد ساختمانی استفاده کرد. علامت اختصاری حک شده بروی میلگرد کیان فولاد ابهر KFA-TC می باشد. میلگرد ابهر برای سازه هایی که باید دچار تغییر شوند مناسب نمی باشد زیرا آج های آن به صورت هفت و هشت است و عملیات جوشکاری روی این نوع میلگرد ممنوع می باشد.

محصولات کیان فولاد ابهر

میلگرد کیان فولاد ابهر در گرید a2 و a3 به صورت شاخه و کلاف در سایز8 الی 28 میلی متر از جنس فولاد آلیاژی و ساده کربنی تحت استاندارد ملی ایران به شماره 3132 می باشد.

  • میلگرد ابهر گرید A2 از سایز 8 الی 12
  • میلگرد کیان فولاد ابهر A3 از سایز 10 الی 28
  • گرد نرمال کیان ابهر از سایز 14 الی 25
  • مفتول کششی سایز 6.5

 وزن میلگرد کیان فولاد ابهر مانند سایر میلگردهای دیگر دارای وزنی استاندارد می باشد.

سایز میلگرد mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

وزن میلگرد ابهر kg

4.2

7.2

10.3

13.9

18.1

23

28

33.8

43.7

قیمت روز میلگرد کیان ابهر

کارخانه کیان فولاد ابهر در غرب کشور واقع شده است ضمنا این کارخانه از بهترین مجتمع های نورد و میلگرد ساختمانی است. با توجه به شرایط منطقه ای و نرخ ارز که همیشه در حال تغییر است، قیمت میلگرد کیان ابهر، قیمت میلگرد کلاف ابهر ، قیمت روز کیان ابهر، قیمت میلگرد کیان، قیمت میلگرد کیان ابهر، قیمت روز میلگرد کیان ابهر را به صورت لحظه ای می توانید در سایت مدیران آهن مشاهده کنید. جهت خرید میلگرد کیان ابهر می توانید با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید و توسط کارشناسان فروش ما راهنمایی شوید.

ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1) خرید میلگرد کیان فولاد ابهر از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد کیان فولاد در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

2) آیا بارگیری میلگرد کیان ابهر مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

3) قیمت‌ میلگرد کیان فولاد ابهر سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد آج دار کیان فولاد که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

4) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

5) هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

6) فروش میلگرد ابهر در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد کیان فولاد ابهر در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

7) آیا قیمت‌ میلگرد کیان ابهر در سایت به‌روز می باشد؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد آج دار به روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد ابهر، قیمت میلگرد 14 کیان فولاد ابهر، قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر امروز، قیمت روز میلگرد 12 کیان فولاد، قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر، قیمت میلگرد ابهر امروز به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات