whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
arrow۶۰۰
۲۶۹۰۰ تومان
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۱۰۰
۳۱۵۰۰ تومان
۱۶:۰۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
arrow۷۰۰
۴۷۳۰۰ تومان
۱۴:۴۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۱۸۰۰ تومان
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
arrow۳۰۰
۴۲۲۰۰ تومان
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۶۱۰۰ تومان
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۶۶۰۰ تومان
۱۳:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۲۰۰
۴۱۴۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت میلگرد ارگ تبریز

فیلتر
نحوه خرید میلگرد ارگ تبریز از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد ارگ تبریز در سال 1386 در شهر تبریز با هدف تولید میلگرد و اشتغال زایی به ثبت رسید. این کارخانه در اولایل سال 1389 در راستای ذوب فولاد و ایجاد خط نورد پیش گرم جهت تولید میلگرد استاندارد، اقدام به طراحی خط تولید شمش فولادی در اندازه 125*125 نمود و سرانجام تولید میلگرد ارگ تبریز را در سال 1391 شروع کرد. قیمت میلگرد ارگ تبریز را روزانه در وب سایت مدیران آهن مشاهده کنید.

کارخانه ارگ تبریز در حال حاضر یکی از تولیدکنندگان به نام میلگرد در منطقه ی شمال غرب کشور است که میلگرد در سایزهای مختلف و در گرید A3 و A2 را تولید و روانه بازار می کند. میلگرد ارگ تبریز دارای علامت اختصاری FAT بر روی خود است که از این طریق نیز قابل شناسایی می باشد. 

وزن میلگرد ارگ تبریز

سایز میلگرد mm 10 12 14 16 18 20 22 25 28 32
وزن میلگرد ارگ تبریز kg 7.5 10.5 14.5 18.5 23 29.5 35 49.5 - -

قیمت میلگرد ارگ تبریز

چنانچه قصد اطلاع از قیمت میلگرد ارگ تبریز را داشته باشید می توانید از دو طریق اقدام نمایید. یکی به کمک وب سایت و شبکه های اجتماعی مدیران آهن و دیگری از طریق تماس با واحد فروش مجموعه ی مدیران آهن. 

همانطور که می‌دانید قیمت میلگرد و از جمله قیمت میلگرد ارگ تبریز به صورت روزانه تغییر می کند و برای خرید میلگرد لازم است تا قیمت آن پیش از خرید استعلام شود. این نوسانات و تغییرات، یافتن قیمت میلگرد ارگ تبریز را دشوار می کند. اما شما می توانید با مراجعه به وب سایت مدیران آهن در جریان لحظه ای قیمت انواع میلگرد و همچنین قیمت میلگرد ارگ تبریز قرار بگیرد. 

برای یافتن قیمت میلگرد مورد نظر خود کافی ست که نام میلگرد به عنوان مثال میلگرد ارگ تبریز را در قسمت فیلترها که در سمت راست سایت قرار دارد وارد کنید تا قیمت تمام سایزهای میلگرد ارگ تبریز برای شما نمایش داده شود. همچنین شما می توانید با کلیک کردن بر روی سایز میلگرد مورد نظر خود قیمت میلگرد ارگ تبریز برای آن سایز در یک هفته گذشته و حتی یک ماه گذشته به صورت نموداری مشاهده کنید. 

اما راه دوم اطلاع از قیمت میلگرد ارگ تبریز تماس با شماره تلفن ۰۳۱۳۴۱۵۵ می باشد. همکاران ما در واحد فروش مدیران آهن آماده هستند تا قیمت میلگرد ارگ تبریز را به اطلاع شما برسانند. 

1)

خرید میلگرد ارگ تبریز از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میگرد ارگ تبریز در سایت‌‌، با شماره 03134155  جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

+
2)

آیا قیمت میلگرد ارگ تبریز سایت مدیران آهن به روز هستند؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد به روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد فولاد ارگ تبریز، قیمت میلگرد 14 تبریز، قیمت میلگرد ارگ تبریز، قیمت میلگرد 16 ارگ تبریز، قیمت میلگرد ارگ، قیمت میلگرد تبریز و ... به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

+
3)

آیا بارگیری میلگرد ارگ تبریز مستقیماً از کارخانه انجام می شود؟

بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده میلگرد است و میلگرد ارگ تبریز از کارخانه ارسال می‌شود.

+
4)

 هزینه حمل و نقل میلگرد ارگ تبریز به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 در سایت کرخه ترابر سپاهان مشاهده کنید.

+
5)

کدام شرکت های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
6)

 مدت‌زمان ارسال میلگرد ارگ تبریز و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری میلگرد قزوین به دست مشتری میرسد.

+
7)

آیا قیمت میلگرد ارگ تبریز ثبت شده در سایت قیمت خرید ظرفیتی است؟

بله تمامی قیمت های ثبت شده در سایت از جمله قیمت میلگرد ارگ تبریز به صورت ظرفیتی می باشد اما مدیران آهن خرده فروشی نیز دارد.

+
8)

چگونه از کاهش قیمت میلگرد ارگ تبریز امروز مطلع شویم؟

شما با مراجعه به صفحه قیمت میلگرد ارگ تبریز می توانید روزانه از قیمت میلگرد مطلع شوید همچنین نوسانات قیمت میلگرد ارگ تبریز در بخش نمای بازار را مشاهده کنید.

+
9)

دفتر فروش میلگرد ارگ تبریز؟

دفتر فروش میلگردارگ تبریز:  تبریز، اول دیزل آباد، محل سابق کبریت تبریز، طبقه 2 

+
close