whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
arrow۶۰۰
۲۶۹۰۰ تومان
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۱۰۰
۳۱۵۰۰ تومان
۱۶:۰۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
arrow۷۰۰
۴۷۳۰۰ تومان
۱۴:۴۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۱۸۰۰ تومان
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
arrow۳۰۰
۴۲۲۰۰ تومان
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۶۱۰۰ تومان
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۶۶۰۰ تومان
۱۳:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۲۰۰
۴۱۴۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت میلگرد تیکمه داش

فیلتر
نحوه خرید میلگرد تیکمه داش از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد تیکمه داش از نام آورترین فولادسازان شمال غرب کشور می باشد، که تولیدات خود را از سال 1387 آغاز کرده است. این شرکت تولیدکننده انواع میلگرد ساده و آجدار می باشد. مجتمع فولاد کاوه تیکمه داش در سال 1391 با شعار "اعتماد شما افتخار ماست" و "بهترین ها را تست کنید" در اذربایجان شرقی، شهر بستان آباد تاسیس شد. قیمت میلگرد تیکمه داش را روزانه وب سایت مدیران آهن مشاهده کنید. 

میلگرد تیکمه داش در هر چهار استاندار روسی A1، A2، A3 و A4 تولید و بخشی از نیاز داخلی را تامین می کند. علامت اختصاری حک شده بروی میلگرد تیکمه داش SFK است که نشان دهنده اصالت محصولات فولاد کاوه تیکمه داش می باشد. ظرفیت تولید سالانه این مجموعه 3000 تن در سال می باشد. میلگرد تیکمه داش در سایز 8 الی 32 گرید a2 تولید و در بازار آهن عرضه میگردد.

  • میلگرد a1 تیکمه داش با نماد س 240 مشخص می شود که دارای ظاهری ساده و نرم است و استحکام تسلیم و استحکام کششی آن به ترتیب 240 و 360 مگاپاسکال می باشد.
  • میلگرد تیکمه داش a2 در دسته میلگرد های نیمه سخت قرار داد. ظاهر این مقطع به صورت آجدار مارپیچ است. تنش تسلیم و استحکام تسلیم این میلگرد به ترتیب 500 و 340 مگاپاسکال می باشد.
  • میلگرد تیکمه داش a3 با نماد آج 400 و شکل آجدار جناغی مشخص می شود. میلگرد A3 سخت و دارای استحکام بالایی می باشد.
  • میلگرد تیکمه داش A4 با نماد آج 500 و شکل آجدار مرکب مشخص می شود. حداقل استحکام کششی و تسلیم این میلگرد به ترتیب 500 و 650 مگاپاسکال است.

وزن میلگرد تیکمه داش

ابعاد و وزن میلگرد تیکمه داش طبق استاندارد ملی 3132 تعیین می گردد.

سایز میلگرد mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد تیکه داش kg

4.5

7

10.2

13.5

18

23

29

35.2

45.4

56

72.5

قیمت میلگرد تیکمه داش

میلگرد تیکمه داش نیز همانند سایر میلگرد های کارخانه های دیگر نوسانات زیادی را به علت نرخ دلار و دیگر عوامل تجربه می کند و شما همراهان مدیران آهن می توانید جهت اطلاع از قیمت میلگرد تیکمه داش با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید. لذا جهت خرید میلگرد تیکمه داش می توانید توسط مشاوران مدیران آهن راهنمایی شوید.

تخصص مدیران آهن در عرضه و توزیع محصولات تولید شده کارخانجات فولادی است و در این راه همواره تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات و مشاوره‌ها را به خریداران این محصولات ارائه بدهیم.

1)

خرید میلگرد تیکمه داش از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد تیکمه داش در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

+
2)

آیا بارگیری میلگرد تیکمه داش مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد تیکمه داش است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

+
3)

قیمت‌ میلگرد تیکمه داش در سایت شما با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد تیکمه داش که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

+
4)

کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
5)

هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 را در سایت کرخه ترابر سپاهان مشاهده کنید.

+
6)

فروش میلگرد تیکمه داش در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

در صورتی که مشتری برای خرید میلگرد تیکمه داش تناژ اعلام کند و تعداد شاخه برای آن مهم نباشد بر اساس تناژ اعلامی میلگرد تهیه می گردد اما زمانیکه تعداد شاخه مد نظر باشد و جز پارامترهای مهم باشد بر اساس وزن تقریبی به مشتری قیمت داده می شود و پس از خرید، وزن دقیق آن مشخص می گردد و قیمت نهایی به مشتری اعلام می‌گردد.

+
7)

آدرس فولاد تیکمه داش کجا می باشد؟

آدرس فولاد تیکمه داشکیلومتر 12 جاده قدیم بستان آباد - میانه نرسیده به تیکمه داش جنب پست برق

+
8)

آیا قیمت‌ میلگرد تیکمه داش به صورت روزانه در سایت به‌روز می‌شود؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد و قیمت میلگرد آجدار به‌روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد تیکمه داش کاوه، قیمت میلگرد تیکمه داش تبریز امروز، قیمت میلگرد تیکمه داش کاوه، قیمت روز میلگرد تیکمه داش، قیمت میلگرد تیکمه داش امین، قیمت میلگرد تیکمه داش 16 به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

+
close