whatsapp instagram aparat telegram call
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
۲۴۲۰۰ تومان
۱۳:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۱۴۰
۲۵۳۴۰ تومان
۱۳:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
۳۸۰۰۰ تومان
۱۳:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۲۸۰۰ تومان
۱۱:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
۳۸۰۰۰ تومان
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۳۰۰۰ تومان
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۳۳۰۰ تومان
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۶
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
۳۷۲۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت میلگرد ذوب اهن

فیلتر

نحوه خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان- از مدیران آهن و سوالات متداول

میلگرد ذوب آهن اصفهان یکی از مهمترین مصالح مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی می‌باشد.  چرا که میلگرد باعث افزایش استحکام سازه های بتنی می شود. در فرآیند ساختمان سازی کیفیت میلگرد یک مبحث بسیار مهم است چرا که وسعت ویرانی یک ساختمان در اثر زلزله با میلگرد کیفیت پایین ارتباط مستقیم دارد. بنابراین هرچقدر میلگرد مصرفی در فرآیند ساختمان سازی کیفیت پایین تری داشته باشد ویرانی ساختمان در اثر حوادث بیشتر خواهد شد. میلگرد ذوب آهن اصفهان یکی از با کیفیت ترین میلگرد های موجود در صنایع فولاد و ساختمان سازی می باشد. به منظور مشاهده قیمت میلگرد اصفهان به جدول ذیل مراجعه کنید.

در واقع میلگرد ذوب آهن اصفهان یک سنک محکی برای میلگرد آجدار با کیفیت به حساب می آید. همین کیفیت موجود در کلیه محصولات ذوب آهن به ویژه میلگرد است که به طور مستقیم بر قیمت میلگرد ذوب آهن تاثیر گذاشته است. همچنین وزن میلگرد تاثیر بسزایی در قیمت آن نیز دارد، توصیه می شود قبل از خرید میلگرد، جدول وزن میلگرد را مشاهده کنید.

مجتمع ذوب اهن اصفهان در اواخر سال 1350 با ظرفیت 550 هزار تن در سال بعد از کارخانه فولاد مبارکه، بزرگترین شرکت فولاد در ایران می باشد. محصولات این کارخانه شامل تیرآهن بال نیم پهن موازی و بال پهن موازی ذوبی، میلگرد آجدار ذوب آهن، میلگرد ساده ذوب اهن، نبشی و ناودانی ذوب آهن و ریل می باشد.

قیمت میلگرد اصفهان

قیمت میلگرد ذوب آهن درب کارخانه و قیمت میلگرد ذوب آهن درب انبار اندکی اختلاف دارد. در حقیقت خریدارانی که قصد دارند میلگرد با ظرفیت بالا و قیمت بهتری بخرند باید مستقیم از کارخانه خریداری کرده و اگر قصد خرید میلگرد در تناژ پایین را دارید باید از انبارهای میلگرد خرید خود را نهایی کنند. مدیران آهن قادر است نیازهای ظرفیتی و خرده بار شما مشتریان را در اسرع وقت تامین کند. برای مشاهده قیمت میلگرد ذوب آهن انبار به وب سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

خرید میلگرد اصفهان

خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان عمدتا از دو طریق قابل انجام است:

  • مذاکره مشتری با یکی از کارگزاران بورس و ارائه درخواست، هماهنگی کارگزار با شرکت ذوب آهن اصفهان و ادامه فرآیند خرید
  • ارائه درخواست مشتری به صورت مستقیم به مدیریت فروش و پشتیبانی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، استعلام قیمت و پس از پاسخ و اعلام تاریخ فروش محصولات وادامه فرآیند خرید

در صورتی که به دنبال خرید میلگرد ذوب آهن هستید می توانید با کارشناسان فروش مدیران آهن در تماس باشید.

 ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1)

خرید میلگرد ذوب آهن در مدیران آهن به چه صورت است؟

ابتدا قیمت میلگرد اصفهان را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

+
2)

پس از خرید میلگرد ذوب اهن، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد ذوب، در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

+
3)

آیا قیمت میلگرد اصفهان در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد ذوب آهن اصفهان، قیمت میلگرد ذوب آهن در بورس، قیمت میلگرد ذوب آهن 16، قیمت میلگرد ذوب آهن صادراتی، قیمت میلگرد ذوب اهن اصفهان آنلاین، قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان درب کارخانه به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

+
4)

قیمت‌ میلگرد ذوب انبار در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد ذوب آهن که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

+
5)

 کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
6)

هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

+
7)

فروش میلگرد ذوب آهن انبار در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

خرید و فروش میلگرد اصفهان در سایت مدیران بدین صورت است که مشتری ابتدا مقدار تناژ مصرفی خود را به کارشناس فروش ابلاغ سپس پسش فاکتور دریافت و در صورت تایید مشتری اقدام به واریز وجه و ارسال کالا میگردد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

+
8)

نمودار قیمت میلگرد اصفهان در سال 1400 چگونه بوده است؟

با مراجعه به صفحه قیمت میلگرد اصفهان میتوانید نمودار تغییرات قیمت برای هر سایز را مشاهده کنید.

+
close