whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
arrow۶۰۰
۲۶۹۰۰ تومان
۱۴:۴۴ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۱۰۰
۳۱۵۰۰ تومان
۱۶:۰۹ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
arrow۷۰۰
۴۷۳۰۰ تومان
۱۴:۴۱ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۱۸۰۰ تومان
۱۳:۲۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
arrow۳۰۰
۴۲۲۰۰ تومان
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۶۱۰۰ تومان
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۶۶۰۰ تومان
۱۳:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۹
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۲۰۰
۴۱۴۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت میلگرد راستین آستارا

فیلتر
نحوه خرید میلگرد راستین آستارا از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد راستین آستارا در استان  با هدف تولید انواع میلگرد آجدار و با بهره‌گیری از تجهیزات و ماشین آلات مرغوب در سال 1393 احداث گردید. میلگرد راستین آستارا مقاومت بالایی در برابر خستگی، داکیتیلتی مناسب و کیفیت مطلوب دارد. ظرفیت تولیدی این کارخانه 120 هزارتن در سال می باشد. به منظور مشاهده قیمت میلگرد راستین آستارا به جدول ذیل مراجعه کنید.

این شرکت تولیدکننده انواع میلگرد آجدار آستارا در گرید A3 از سایز 14 الی 22 میلی‌متر تحت استاندارد ملی ایران 3132 می باشد. میلگرد راستین آستارا a3، میلگردی سخت، خشک و دارای آج های پیچیده است. این نوع میلگرد برای آهنگری، تغییر شکل زیاد با زوایای تند و عملیات جوشکاری مناسب نیست.

وزن میلگرد راستین آستارا

سایز میلگرد mm

14

16

18

20

22

وزن میلگرد آستارا kg

11.7

16.5

22

27.5

34

قیمت میلگرد آستارا

مجموعه مدیران آهن مفتخر است به صورت روزانه قیمت میلگرد راستین آستار را در سایت خود به روز نماید و شما مشتریان می توانید جهت خرید میلگرد آستارا با کارشناسان فروش مدیران آهن با شماره 03134155 تماس حاصل فرمائید.

خرید میلگرد آستارا

در زمان خرید میلگرد راستین آستارا از مدیران آهن ابتدا میزان تناژ مصرفی خود را تعیین کنید و پس از هماهنگی های لازم با کارشناسان فروش میلگرد پیش فاکتور خود را دریافت کنید و در صورت تاییدیه وجه مذکور را واریز و در اسرع وقت بار مدنظر را دریافت کنید.

تخصص مدیران آهن در عرضه و توزیع محصولات تولید شده کارخانجات فولادی است و در این راه همواره تلاش کرده‌ایم تا بهترین خدمات و مشاوره‌ها را به خریداران این محصولات ارائه بدهیم.

1)

خرید میلگرد راستین آستارا  از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد راستین آستارا در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

+
2)

آیا قیمت‌ میلگرد آستارا  به صورت روزانه در سایت به‌روز می‌شود؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد و قیمت میلگرد آجدار به‌روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد راستین آستارا ، قیمت میلگرد راستین آستارا  امروز، قیمت میلگرد آستارا بروز، قیمت میلگرد راستین آستارا 14، قیمت میلگرد آستارا 16 به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

+
3)

آیا بارگیری میلگرد راستین آستارا مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، در صورتی که خرید شما ظرفیتی باشد بارگیری مستقیما از کارخانه انجام می‌گیرد اما اگر خرید با تناژ پایین باشد بارگیری از انبارهای نزدیک به دلیل کرایه حمل پایین‌تر صورت میگیرد.

+
4)

قیمت‌ میلگرد راستین آستارا در سایت شما با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد راستین آستارا که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

+
5)

کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
6)

هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 را در سایت کرخه ترابر سپاهان مشاهده کنید.

+
7)

فروش میلگرد راستین آستارا در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد عمدتا بر اساس وزن و به واحد کیلوگرم است اما گاهی نیز متناسب با درخواست مشتری به صورت شاخه‌ای نیز به فروش می‌رسد.

+
8)

کارخانه تولید میلگرد آستارا در کجا می باشد؟

 

آدرس کارخانه میلگرد راستین آستارا: استان گیلان، شهرستان آستارا

+
close