whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۲۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
۲۶۳۰۰ تومان
۱۳:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
۳۱۴۰۰ تومان
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
۴۶۶۰۰ تومان
۱۵:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۱۸۰۰ تومان
۱۲:۵۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
arrow۳۰۰
۴۱۹۰۰ تومان
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۶۶۰۰ تومان
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۶۱۰۰ تومان
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
۴۱۲۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت میلگرد سیادن ابهر

فیلتر
نحوه خرید میلگرد سیادن ابهر از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد سیادن ابهر در کیلومتر 7 جاده ابهر تاکستان واقع در استان زنجان با هدف تولید مقاطع فولادی و به منظور کاهش نرخ بیکاری در منطقه و افزایش استغال زایی در سال 1385 احداث گردید. ظرفیت پیش بینی شده برای این کار در حدود 288 هزار تن در سال در نظر گرفته شده است. قیمت میلگرد ابهر را روزانه در جدول ذیل مشاهده کنید.

میلگرد سیادن ابهر همانند سایر میلگرد های تولید دیگر مانند میلگرد ابرکوه، میلگرد بافق یزد، میلگرد نیشابور، میلگرد زاگرس و انواع دیگر میلگردها از استاندارد روسی تبعیت می کند. میلگرد سیادن ابهر از سایز 8 الی 32 میلی‌متر ودر گرید A2 و A3 طبق استاندارد روسی تولید می گردد.

قیمت میلگرد سیادن ابهر با توجه به قطرهای آن متفاوت می باشد. میلگرد سیادن ابهر به دلیل کیفیت بالا توانسته است بخشی از بورس کالا را به خود اختصاص دهد همچنین به دلیل قیمت مناسب میلگرد ابهر و کیفیت، جایگاه خوبی در بازار داخلی ایران نیز به دست اورده است.

وزن میلگرد ابهر

میلگرد سیادن ابهر مانند سایر میلگرد های دیگر دارای وزنی متوسط می باشد.

سایز میلگرد mm

8

10

12

14

16

18

20

22

25

28

32

وزن میلگرد سیادن ابهر kg

4.5

7.5

10.7

14.5

19

24

29.6

35.6

45.6

58

-

قیمت میلگرد سیادن ابهر

کارخانه میلگرد سایدن ابهر در شمال شرقی ایران واقع شده است ضمنا این کارخانه از بهترین مجتمع های نورد و میلگرد ساختمانی است. با توجه به شرایط منطقه ای و نرخ ارز که همیشه در حال تغییر است، قیمت میلگرد سیادن ابهر، قیمت روز میلگرد سیادن ابهر، قیمت میلگرد سیادن زنجان، قیمت میلگرد زنجان امروز  را به صورت لحظه ای می توانید در سایت مدیران آهن مشاهده کنید. جهت خرید میلگرد ابهر می توانید با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید و توسط کارشناسان فروش میلگرد راهنمایی شوید.

خرید میلگرد ابهر 

به منظور خرید میلگرد ابهر از مدیران آهن ابتدا مقدار تناژ مصرفی خود را به کارشناسان فروش میلگرد اعلام کنید، پس از تاییدیه پیش فاکتور وجه مذکور را واریز کنید و در اسرع وقت میلگرد ابهر را درب مقصد تحویل بگیرید.

ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1)

خرید میلگرد سیادن ابهر از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت میلگرد ابهر در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

+
2)

آیا بارگیری میلگرد سادن زنجان مستقیماً از کارخانه انجام میشود؟

بله، مدیران آهن نماینده کارخانه میلگرد سیادن ابهر است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

+
3)

قیمت‌ میلگرد سیادن ابهر سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد ابهر که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

+
4)

آیا قیمت‌ میلگرد ابهر در سایت به‌روز می باشد؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد به روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد ابهر، قیمت میلگرد 14 سیادن ابهر، قیمت میلگرد سیادن ابهر امروز، قیمت روز میلگرد  ابهر، قیمت میلگرد ابهر زنجان، قیمت میلگرد سیادن امروز به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

+
5)

کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
6)

هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 را در سایت کرخه ترابر سپاهان مشاهده کنید.

+
7)

فروش میلگرد سیادن ابهر در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

در صورتی که مشتری برای خرید میلگرد سیادن ابهر تناژ اعلام کند و تعداد شاخه برای آن مهم نباشد بر اساس تناژ اعلامی میلگرد تهیه می گردد اما زمانیکه تعداد شاخه مد نظر باشد و جز پارامترهای مهم باشد بر اساس وزن تقریبی به مشتری قیمت داده می شود و پس از خرید، وزن دقیق آن مشخص می گردد و قیمت نهایی به مشتری اعلام می‌گردد.

+
8)

آدرس کارخانه ابهر کجاست؟

آدرس کارخانه ابهر: ابهر - كيلومتر 7 جاده تاكستان - پشت پست برق - 230 كيلو ولت

دفتر مرکزی: تهران - خيابان وليعصر - نرسيده به چهارراه طالقاني - كوچه رحيم زاده - پلاك 10 - طبقه 4

+
close