whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۵
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
arrow۱۰۰⚊
۲۵۱۰۰ تومان
۱۶:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۵
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۳۹۰⚊
۲۴۷۰۰ تومان
۱۴:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۵
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۴۰۰۰ تومان
۱۴:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۵
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
۳۳۴۰۰ تومان
۱۳:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۵
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
۳۶۷۰۰ تومان
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۵
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۵۲۵۰ تومان
۱۳:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۵
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۴۹۵۰ تومان
۱۴:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۰۵
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
۳۵۸۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت میلگرد سیرجان حدید

فیلتر

نحوه خرید میلگرد سیرجان حدید از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد سیرجان حدید در سال 1388 در شهرستان سیرجان با هدف تامین انواع میلگرد سیرجان A2 و A3 از سایزهای 8 الی 25 میلی‌متر طبق استاندارد ملی ایران و اروپا تاسیس گردید. این کارخانه با ایجاد اشتغال برای 500 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم نقش مهمی در کارآفرینی منطقه ایجاد کرده است. قیمت میلگرد سیرجان حدید را روزانه در وب سایت مدیران آهن مشاهده کنید.

میلگرد سیرجان حدید از سایز 8 الی 25 میلی‌متر در گرید A2 و A3 طبق استاندارد ملی ایران و اروپا تولید می‌گردد. علامت حک شده بروی میلگرد سیرجان SIRJAN/H است. اگر استحکام میلگرد سیرجان به روش ترمکس حاصل شود حرف T، اگر به روش غیر از خنک کاری تولید شود حرف U و اگر با استفاده از عناصر آلیاژی استحکام محقق شود حرف A علامت مشخصه در گواهینامه فنی صادره و در نشانه گذاری بروی محصول درج می شود.

وزن میلگرد سیرجان

میلگرد سیرجان در مقایسه با سایر کارخانه های تولید میلگرد دارای وزنی استاندارد و مناسب می باشد.

سایز میلگرد

8

10

12

14

16

18

20

وزن میلگرد سیرجان حدید

4

6

8.5

11.5

15.5

21

23

قیمت میلگرد سیرجان حدید

میلگرد سیرجان نیز همانند سایر میلگرد های دیگر نوسانات زیادی را به علت نرخ دلار و دیگر عوامل تجربه می کند و شما همراهان مدیران آهن می توانید جهت اطلاع از قیمت میلگرد سیرجان حدید با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید. لذا جهت خرید میلگرد سیرجان حدید جنوب می توانید توسط مشاوران مدیران آهن راهنمایی شوید.

 ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1)

خرید میلگرد سیرجان حدید در مدیران آهن به چه صورت است؟  

ابتدا قیمت میلگرد سیرجان را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

+
2)

پس از خرید میلگرد سیرجان حدید، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید سیرجان حدید، در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

+
3)

آیا قیمت میلگرد سیرجان جنوب در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد سیرجان، قیمت میلگرد سیرجان 14، قیمت میلگرد سیرجان 12، قیمت میلگرد سیرجان حدید، قیمت میلگرد سیرجان به روز، قیمت میلگرد سیرجان درب کارخانه به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

+
4)

آیا قیمت‌ میلگرد سیرجان حدید جنوب امروز در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد سیرجان که در سایت مدیران آهن میباشد با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

+
5)

کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
6)

هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 را در سایت کرخه ترابر سپاهان مشاهده کنید.

+
7)

فروش میلگرد سیرجان حدید در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

فروش میلگرد سیرجان حدید در مدیران آهن در دو حالت امکان پذیر است. با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

+
8)

دفتر فروش میلگرد سیرجان کجا می باشد؟

دفتر فروش: سیرجان - شهرک صنعتی شماره 1

+
close