whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
arrow۲۰۰
۲۸۳۰۰ تومان
۱۳:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۲۸۶۴
۳۱۴۹۹ تومان
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۴۰۰۰ تومان
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
arrow۳۰۰⚊
۴۲۳۰۰ تومان
۱۶:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
arrow۲۰۰⚊
۴۶۱۰۰ تومان
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۳
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۹۴۰۰ تومان
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۳
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۹۱۰۰ تومان
۱۳:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۳۰۰⚊
۴۵۳۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت میلگرد شمس سپهر

فیلتر
نحوه خرید میلگرد شمس سپهر از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه شمس سپهر در سال ۱۳۹۱ در منطقه ورامین تهران به منظور تولید و تامین بخشی از نیازهای کشور به میلگرد مورد بهره‌برداری قرار گرفت. این کارخانه توانایی تولید ۱۵۰ هزار تن انواع میلگرد ساختمانی در گریدهای مختلف و تحت استاندارد ملی به شماره ۳۱۳۲ را داراست. قیمت میلگرد شمس سپهر را روزانه در وب سایت مدیران آهن مشاهده کنید.

میلگرد شمس سپهر را می توان به دو دسته ی ساده و آجدار تقسیم بندی کرد. میلگرد ساده شمس سپهر که با مشخصه A1 نیز شناخته می شود، سطحی صاف و بدون آج دارد و بیشتر دارای کاربرد صنعتی ست. اما میلگرد آجدار شمس سپهر در دو گرید A2 و A3 تولید و به بازار عرضه می شود و بیشترین کاربرد را در عرصه ساختمان سازی به خود اختصاص داده است. 

کارخانه شمس سپهر برای میلگردهای خود از علامت اختصاری SSS استفاده می کند که از طریق آن می توان میلگرد شمس سپهر را تشخیص داد. 

قیمت میلگرد شمس سپهر

خرید میلگرد در نگاه اول ممکن است کاملا تخصصی به نظر بیاید. هر چند این مساله درست است اما اگر در زمان خرید از مشاوره ی افرادی که در سال ها در بازار آهن و فولاد مشغول به فعالیت بوده اند استفاده کنیم خرید میلگرد کار چندان دشواری نخواهد بود. در زمان خرید می بایست مقدار میلگرد مورد نیاز، گرید و سایز میلگرد را از قبل مشخص نماییم. این اطلاعات عموما توسط مهندس ساختمان آماده می شود. سپس می بایست برند میلگرد مورد نیاز خود را تعیین نماییم. در انتخاب برند میلگرد توجه به نکات مختلفی ضروری ست. کیفیت میلگرد، هزینه های حمل و نقل و مسافت کارخانه تا محل مصرف از جمله این موارد است. هر کدام از این عوامل می توانند در قیمت تمام شده ی میلگرد تاثیر گذار باشند. برای آگاهی از قیمت میلگرد و همچنین قیمت میلگرد شمس سپهر شما می توانید به وب سایت مدیران آهن مراجعه کنید. قیمت میلگرد شمس سپهر به صورت روزانه در صفحه قیمت میلگردها به روز می شود و در اختیار عموم قرار می گیرد. همچنین از طریق شماره تلفن ۰۳۱۳۴۱۵۵ نیز امکان آگاهی از قیمت میلگرد شمس سپهر وجود دارد. 

1)

قیمت میلگرد سپهر تهران را از کجا مشاهده کنیم؟

قیمت میلگرد سپهر شمس روزانه در وب سایت مدیران آهن بروز می شود همچنین می توانید در تلگرام مدیران آهن عضو شوید و روزانه قیمت میلگرد را مشاهده کنید. t.me/modiranahan_z

+
2)

خرید میلگرد شمس سپهر در مدیران آهن به چه صورت است؟

ابتدا قیمت میلگرد سپهر را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد شمس سپهر تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

+
3)

پس از خرید میلگرد سپهر تهران، محل بارگیری آن کجاست؟

بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا درب کارخانه انجام می‌گیرد.

+
4)

آیا قیمت میلگرد شمس سپهر در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد شمس سپهر، قیمت میلگرد سپهر 16، قیمت میلگرد سپهر شهرکرد، قیمت میلگرد شمس سپهر 14، قیمت میلگرد شمس سپهر 16 امروز، قیمت میلگرد سپهر اصفهان، قیمت میلگرد سپهر به روز به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

+
5) قیمت‌ میلگرد شمس سپهر در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد شمس سپهر که در سایت به صورت روزانه بروز می شود و با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

+
6)  کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، میلگرد شمس سپهر درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
7)

هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 را در سایت کرخه ترابر سپاهان مشاهده کنید.

+
8)

فروش و خرید میلگرد شمس سپهر در سایت مدیران آهن به چه صورت است؟

خرید و فروش میلگرد شمس سپهر در سایت مدیران بدین صورت است که مشتری ابتدا مقدار تناژ مصرفی خود را به کارشناس فروش ابلاغ سپس پیش فاکتور دریافت و در صورت تایید مشتری اقدام به واریز وجه و ارسال کالا میگردد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

+
9)

قیمت میلگرد شمس سپهر 12 و قیمت میلگرد شمس سپهر 16 چه تفاوتی دارند؟

پر تقاضا ترین میلگرد شمس سپهر مصرفی سایز 14، 16 و 18 می باشد. قیمت میلگرد شمس سپهر 12 از سایز 16 گرانتر می باشد.

+
close