whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۲۷ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
۲۶۳۰۰ تومان
۱۳:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
۳۱۴۰۰ تومان
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
۴۶۶۰۰ تومان
۱۵:۰۰ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۱۸۰۰ تومان
۱۲:۵۵ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
arrow۳۰۰
۴۱۹۰۰ تومان
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۶۱۰۰ تومان
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۶۶۰۰ تومان
۱۲:۵۶ - ۱۴۰۲/۱۲/۰۸
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
۴۱۲۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت میلگرد قائم رازی

فیلتر
نحوه خرید میلگرد قائم رازی از مدیران آهن و سوالات متداول

شرکت میلگرد قائم از شرکت های وابسته و زیر مجموعه شرکت جهان پروفیل پارس می باشد. این کارخانه در شهر ک صنعتی رازی (شهرضا – اصفهان) به منظور تولید انواع میلگرد آجدار تاسیس گردید. قیمت میلگرد قائم در مقایسه با کیفیت آن بسیار مطلوب است لذا به منظور مشاهده قیمت میلگرد قائم جدول ذیل را مشاهده کنید.

مراحل ساخت این کارخانه در سال 1380 در دو فاز آغاز شد. که فاز اول شامل خط تولید نورد سردبا هدف تولید قوطی پروفیل  و لوله در سال 1390 وظرفیت تولید 50 هزار تن به بهره‌برداری رسید.  فاز دوم شامل خط تولید نورد گرم می باشد که با تولید میلگرد آجدار A3 در سایز 8 الی 32 میلی‌متر و ظرفیت 300 هزار تن در سال 1395 آغاز به فعالیت نمود.

میلگرد قائم رازی

میلگرد قائم در سایز 8 الی 40 میلی‌متر مطابق با استاندارد بین المللی ایران 3132 در گرید A2، A3 و A4 تولید می گردد. این کارخانه با تولید روزانه 1200 تن میلگرد سهم قابل توجهی از بازار آهن و فولاد کشور را به خود اختصاص داده است و لذا تنوع و کیفیت این کارخانه مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و در حال حاضر میلگرد قائم علاوه بر فروش داخلی، به کشورهایی از قبیل ترکمنستان، پاکستان، تاجیکستان و ... صادر می گردد.

قیمت میلگرد قائم

هم اکنون شرکت مدیران آهن به عنوان یکی از عرضه کنندگان مستقیم میلگرد قائم رازی در حال فعالیت می باشد. به منظور اطلاع از قیمت روز میلگرد قائم، قیمت میلگرد 14 قائم اصفهان، قیمت میلگرد در قائمشهر، قیمت میلگرد قائم پروفیل رازی، قیمت میلگرد شهرضا و قیمت میلگرد قائم  شهر با شماره 03134155 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان ارشد فروش و خرید میلگرد ارتباط برقرار کنید.

خرید میلگرد قائم

در زمان خرید میلگرد قائم حتما به سایز، گرید و نوع استاندارد آن دقت فرمایید. در مجموعه مدیران آهن برای خرید میلگرد قائم رازی ابتدا سایز و مشکلات مورد نیاز را به کارشناسان فروش اراده سپس از آنها پیش فاکتور دریافت میکنید در صورت تایید پیش فاکتور از جانب شما (مشتری) اقدام به خرید می کنید. همچنین یکی از فاکتورهای مهم در زمان خرید میلگرد دریافت وزن میلگرد می باشد که میتوانید در جدول اشتال میلگرد مشاهده کنید.

 ما در مدیران آهن، عرضه‌کننده کلیه محصولات کارخانجات تولیدکننده آهن و فولاد به سراسر کشور هستیم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره، یاری‌رسان شما در امر خرید محصولات می‌باشیم. در زیر به پاسخگویی بخشی از سوالات مهم و متداول شما در مورد خرید پرداخته‌ایم:

1)

خرید میلگرد قائم رازی در مدیران آهن به چه صورت است؟

ابتدا قیمت میلگرد قائم را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس خرید و فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

+
2)

پس از خرید میلگرد قائم شهر، محل بارگیری آن کجاست؟

 

در صورتی که محل خرید میلگرد قائم، در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

+
3)

آیا قیمت میلگرد قائم شهرضا در سایت بروز می باشد؟

 

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت میلگرد قائم، قیمت میلگرد قائم امروز، قیمت میلگرد قائم شهرضا، ثیمت میلگرد قائم شهر، قیمت میلگرد قائم پروفیل رازی، قیمت روز میلگرد قائم رازی، قیمت میلگرد 14 قائم اصفهان، قیمت میلگرد در قائمشهر به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

+
4)

قیمت‌ میلگرد قائم اصفهان انبار در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

 

بله قیمت میلگرد قائم که در سایت موجود است و با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

+
5) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
6)

هزینه حمل و نقل میلگرد قائم به چه صورت است؟

 

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 اینجا را مشاهده کنید.

+
7)

فروش میلگرد قائم در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن؟

خرید و فروش میلگرد قائم رازی در سایت مدیران بدین صورت است که مشتری ابتدا مقدار تناژ مصرفی خود را به کارشناس فروش ابلاغ سپس پسش فاکتور دریافت و در صورت تایید مشتری اقدام به واریز وجه و ارسال کالا میگردد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

+
8)

شرکت میلگرد قائم در کجا تاسیس شده است؟

شرکت میلگرد قائم در شهرک صنعتی رازی (شهرضا - اصفهان) تاسیس گردیده است.

+
close