whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۳۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
arrow۲۰۰
۲۸۳۰۰ تومان
۱۳:۲۴ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
arrow۲۸۶۴
۳۱۴۹۹ تومان
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
arrow۳۰۰⚊
۴۲۳۰۰ تومان
۱۴:۰۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۵۴۰۰۰ تومان
۱۶:۰۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
arrow۲۰۰⚊
۴۶۱۰۰ تومان
۱۳:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۳
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۹۱۰۰ تومان
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۳
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۹۴۰۰ تومان
۱۳:۵۰ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۳۰۰⚊
۴۵۳۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت میلگرد سمنان

فیلتر
نحوه خرید میلگرد نورد گرم سمنان از مدیران آهن و سوالات متداول

قیمت میلگرد بر اساس نوع، کیفیت، ابعاد و کارخانه تولید کننده متفاوت است. میلگرد مکمل بتن برای ساخت و ساز است که به منظور افزایش مقاومت کششی در سازه های بتنی بکار می رود. مقاومت بتن در حمل نیروهای فشاری بالا و در مقابل نیروهای کششی کم است. میلگردها در دو نوع آجدار و ساده در بازار موجود می‌باشد. همچنین می‌توانید این محصولات را بسته به کاربرد و نیاز خود به دو صورت میلگرد کلاف و شاخه‌ای تهیه نمایید. قیمت میلگرد روز برای کارخانه های متفاوت را می توانید در جدول بالا مشاهده کنید  و به منظور خرید میلگرد می توانید مدیران آهن از طریق  03134155 در ارتباط باشید.

قیمت میلگرد در بازار

قیمت میلگرد روز، جزء اطلاعاتی است که خریداران مقاطع فولادی به صورت لحظه ای برای انجام معاملات خرید و فروش به شدت به آن احتیاج دارند. از طرفی هم انواع میلگرد آجدار و ساده جزء محصولات پر کاربرد در صنعت ساخت و ساز می باشد به همین دلیل اطلاع از تغییرات قیمت میلگرد روز در بازار اهمیت فراوانی دارد. در ایران با توجه به شرایط داخلی و خارجی مختلف، قیمت محصولات فولادی روزانه نوسانات زیادی را تجربه می کند. از طرفی در کشورما تولید میلگرد توسط کارخانه های مختلفی در استان های متفاوتی تولید می شود که هر کدام از این مقاطع فولادی، نوع، کیفیت و قیمت متفاوتی دارند. برای اطلاعات بیشتر لازم است بدانید، یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین انواع میلگرد در کارخانه ذوب آهن اصفهان واقع در جنوب غرب اصفهان تولید می شود. مدیران آهن یکی از بهترین شرکت های بازرگانی در حوزه خرید و فروش انواع میلگرد در کشور است؛ بنابراین شما می توانید این بازرگانی را به عنوان مرجعی معتبر برای اطلاع از قیمت میلگرد بدانید و از قیمت میلگرد، میلگرد ذوب آهن اصفهان و یا قیمت میلگرد سایر کارخانجات روزانه با توجه به وضعیت بازار آهن آلات اطلاع پیدا کنید. در این صفحه قیمت میلگرد روز در بازار  تمامی کارخانجات لیست شده و شما می توانید مشاهده و بررسی کنید.

قیمت میلگرد امروز

 

روش های خرید میلگرد

برای خرید میلگرد، 4 راه پیش رو دارید که با در نظر گرفتن محدودیت های خرید هر کدام، می توانید یکی از این راه ها را انتخاب کنید.

 • خرید میلگرد به صورت مستقیم از کارخانه تولید کننده: اگر قصد خرید میلگرد در تناژ بالا را دارید و به دنبال قیمت میلگرد به صورت مناسب تری هستید، خرید از کارخانه گزینه مناسبی است ولی باید در نظر بگیرید که کارخانجات هر روز عرضه و بارگیری محصول ندارند و عواملی مانند مسافت زیاد، مشکلات حمل و نقل و ... می تواند برای خریدار مشکلاتی ایجاد کند. به این نکته توجه کنید اگر قصد خرید میلگرد از کارخانه را دارید باید حداقل سفارش شما یک ظرفیت باشد. در صورتی که خواستار خرید بارهای خرد و تناژ پایین هستید نمی توانید از کارخانه مستقیماً خرید کنید.

قیمت میلگرد آجدار در بازار آهن

 • خرید و گرفتن قیمت میلگرد از شرکت های بازرگانی: شرکت های بازرگانی به عنوان واسطه فروش آهن آلات در سطح کشور مشغول به فعالیت هستند و امکان عرضه تمامی محصولات کارخانجات تولیدی را در تناژ های مختلف به شما دارند. مدیران آهن یکی از مراکز فروش میلگرد در اصفهان است که آماده ارسال محصولات تمامی کارخانجات مختلف را با قیمت روز به شما می باشد.
 • خرید میلگرد از بنگاه آهن آلات: اگر قصد خرید و گرفتن قیمت میلگرد با تناژ پایین دارید، بنگاه های آهن آلات گزینه های مناسبی هستند. خرید از بنگاه آهن آلات محدودیتی برای وزن بار ندارد؛ در ضمن در همه نقاط کشور در دسترس هستند و می توان با خرید از آن ها هزینه های مربوط به حمل و نقل را کاهش داد.

قیمت خرید میلگرد آجدار امروز در بازار آهن

 • خرید میلگرد از طریق بورس کالا: چه اشخاص حقوقی و چه حقیقی باید برای ورود به بورس کالا یک کارگزار برای ارائه سفارش فروش و خرید میلگرد تعیین کنند. بعد از انتخاب کارگزاری باید نسبت به دریافت کد مشتری در بورس کالا اقدام شود. برای هر بار خرید میلگرد باید از بورس کالا فرم درخواست خرید تکمیل کنید در این فرم باید مشخصات کامل و دقیق کالا به همراه تولید کننده کالا، حداکثر قیمت میلگرد را برای خرید و ...  مشخص نمایید؛ خرید میلگرد، تیرآهن و سایر محصولات فولادی با ارائه مدرک و شرایط خاص امکان پذیر می باشد یعنی اگر خواستار خرید و قیمت میلگرد آجدار روز از طریق بورس کالا باشید، باید مدارکی مانند پروانه ساختمان ارائه کنید. توجه داشته باشید برای خرید میلگرد آجدار از بورس کالا باید 10 درصد کل مبلغ میلگرد خریداری شده را به حساب کارگزار واریز نمایید سپس کارگزار مربوطه بنا به در خواست مشتری در زمان عرضه میلگرد در تالار با سایر کارگزاران به رقابت می پردازد درصورتی که کالا به صورت کافی و با قیمت مناسب باشد آن را برای شما خریداری می کند.

قیمت میلگرد روز

 

روش های اطلاع از قیمت میلگرد امروز در بازار

کاربران عزیز می توانند برای بررسی و مشاهده قیمت میلگرد از چهار طریق زیر اقدام کنند.

 1. قیمت میلگرد آجدار روز از کانال تلگرامی مدیران آهن: قیمت میلگرد روز در بازار آهن پس از اعلام قیمت توسط کارخانجات فولادی، در کانال منتشر می شود که شما می توانید با جستجوی قیمت روز میلگرد مورد نظر خود آخرین قیمت میلگرد مربوطه را در کانال مشاهده کنید.
 2. مشاهده قیمت میلگرد روز بازار در وبسایت مدیران آهن: در وبسایت رسمی مدیران آهن قیمت آهن آلات و تمامی محصولات فولادی از جمله قیمت میلگرد امروز در بازار، تیرآهن ذوب آهن، نبشی شکفته، ناودانی، قیمت انواع ورق و... به صورت لحظه ای به روزمی شود. بنابراین شما امکان مشاهده نرخ قیمت میلگرد تمامی کارخانجات فولادی ایران را دارید؛ همچنین می توانید از روند رشد و افت قیمت ها با کلیک بر روی دکمه جزئیات صفحه قیمت هم با خبر شوید.
 3. اطلاع از قیمت میلگرد روز  از کارخانه با یک تماس: بدون دغدغه می توانید با شماره بازرگانی مدیران آهن، 03134155 تماس بگیرید و با کارشناسان مربوط به هر واحد برای اطلاع از قیمت مقاطع فولادی در ارتباط باشید.
 4. مشتریان گرامی امکان مراجعه حضوری به شرکت، برای دریافت مشاوره رایگان، اطلاع از قیمت و خرید مقاطع فولادی را دارند؛ کادر مدیران آهن مشتاقانه پذیرای شما مشتریان عزیز می باشد.

قیمت میلگرد در بازار امروز

فرآیند خرید و استعلام قیمت میلگرد از مدیران آهن

همانطور که گفته شد، بازرگانی مدیران آهن امکان استعلام قیمت روز میلگرد با چهار روشی که در بالا معرفی شد را فراهم آورده است. کاربرانی که قصد خرید دارند و می خواهند از قیمت نهایی فاکتور اطلاع پیدا کرده و سپس اقدام به خرید نمایند می توانند باشماره 03134155 تماس بگیرند و در خواست صدور پیش فاکتور را از کارشناسان مدیران آهن داشته باشند، صدور پیش فاکتور در مجموعه مدیران آهن زیر نیم ساعت امکان پذیر است. پس از دریافت پیش فاکتور و تأیید آن باید مبلغ بار خریداری شده را واریز کنید تا میلگرد مورد نظر شما توسط واحد تأمین، تهیه شود. نهایتاً کارشناسان فروش با شما تماس می گیرند تا در مورد نحوه ارسال و محل تخلیه با شما هماهنگی های لازم را انجام دهند.

شما می توانید قیمت برند های معتبر بازار را در لیست زیر مشاهده کنید:

 • قیمت میلگرد روز زاگرس

 • قیمت میلگرد روز راد همدان

 • قیمت میلگرد روز در بازار اصفهان

 • قیمت میلگرد روز قائم رازی

 • قیمت میلگرد روز سرمد ابرکوه

 • قیمت میلگرد روز شاهین بناب اصفهان

قیمت آنلاین میلگرد

مشتریان عزیز خاطر جمع باشند!

در زمان سفارش و خرید و قیمت میلگرد ممکن است سؤالاتی برای شما در زمینه زمان ارسال بار،قیمت روز میلگرد و کیفیت آن و... پیش آید که می توانید با کارشناسان در میان بگذارید. هزینه ارسال میلگرد از کارخانه تا محل پروژه با توجه به مبدأ و مقصد مورد نظر شما تعیین می شود و به شما قبل از بارگیری اعلام می گردد. زمان بسته بندی و بارگیری میلگرد هم نهایتاً یک روز کاری است.

برای اطمینان خاطر باید بدانید که  تمامی محصولاتی که شما از سایت مدیران آهن خریداری می کنید توسط تیم کنترل کیفیت، بازرسی و سپس بارگیری می شوند. همین الان برای خرید میلگرد و اطلاع از قیمت میلگرد امروز تماس بگیرید.

قیمت میلگرد روز در بازار

نکاتی که باید پس از خرید میلگرد به آن ها توجه کنید

 • پس از رسیدن بار به مقصد باید بار تحویل گرفته شده را با پیش فاکتور خود از لحاظ علامت اختصاری میلگرد کارخانه، گرید، تعداد شاخه و ... مقایسه کنید و در صورت مغایرت با پیش فاکتور حتما به شرکت اعلام کنید.
 • پس از بررسی و عدم وجود مشکل باید اقداماتی را برای انبار کردن میلگرد های خود انجام دهید، انبار کردن میلگرد از موضوع زنگ زدگی میلگرد جلوگیری می کند بنابراین اگر مکانی را برای انبار کردن میلگرد های خود ندارید می توانید از انبار مدیران آهن بهره مند شوید، برای اطلاع از هزینه انبار داری و جزئیات مربوطه تماس بگیرید. 

مدیران آهن مرجع خرید آهن مفتخر است تا در تامین تمامی مقاطع فولادی همراه شما باشد.

 
 

 

 

1)

خرید میلگرد از مدیران آهن به چه صورت است؟

پس از مشاهده قیمت محصولات در سایت‌‌، با شماره 03134155 جهت ارتباط با مشاوران متخصص ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید. پس از درخواست پیش‌فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.

+
2)

قیمت میلگرد امروز، قیمت میلگرد بناب، قیمت میلگرد اصفهان، قیمت میلگرد زاگرس، قیمت میلگرد راد همدان و ... در مدیران آهن با ارزش افزوده می باشد؟

بله کلیه قیمت میلگرد که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

+
3)

آیا قیمت میلگرد سایت مدیران آهن به روز هستند؟

بله، کلیه قیمت‌ها از جمله قیمت میلگرد به روز هستند و میتوانید جهت مشاهده قیمت  میلگرد امروز، قیمت میلگرد 14 گلستان، قیمت میلگرد نیشابور، قیمت میلگرد میانه، قیمت میلگرد 16، قیمت میلگرد ذوب آهن، قیمت میلگرد ظفربناب، قیمت میلگرد شاهرود، قیمت میلگرد بناب، قیمت میلگرد ابرکوه، قیمت میلگرد پرشین، قیمت میلگرد ظفربناب  و ...  به سایت مدیران آهن مراجعه کنید و جهت خرید نهایی با مشاوران شرکت تماس بگیرید.

+
4)

آیا بارگیری میلگرد مستقیماً از کارخانه انجام می شود؟

بله، مدیران آهن نماینده اکثر کارخانجات تولیدکننده میلگرد است و میلگرد مورد نظر شما از کارخانه ارسال می‌شود.

+
5)

هزینه حمل و نقل میلگرد به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 99 در سایت کرخه ترابر سپاهان مشاهده کنید.

+
6)

کدام شرکت های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، میلگرد درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

+
7)

آیا قیمت میلگرد ابهر در سایت مدیران آهن موجود است؟

بله کلیه قیمت های میلگرد از کارخانه های مختلف در سایت مدیران آهن وجود دارد.

+
8)

مدت‌زمان ارسال میلگرد و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری میرسد.

+
9)

چه محصولاتی از میلگرد تولید می شود؟

خاموت، میلگرد سنجاقی، میلگرد رکابی از معروف ترین محصولاتی هستند که از میلگرد آجدار تولید می شود. البته در ساخت زیگزاگ یا تیرچه نیز از میلگرد آجدار استفاده می شود.

+
10)

قیمت میلگرد 16 و قیمت میلگرد 18 چه تفاوتی باهم دارند؟

میلگرد 14، 16 و 18 از پروفروش ترین میلگرد ها می باشند که قیمت میلگرد 14 گرانتر از آن دو سایز دیگر می باشد.

+
11)

آیا قیمت میلگرد اصفهان ثبت شده در سایت قیمت خرید ظرفیتی است؟

بله تمامی قیمت های ثبت شده در سایت از جمله قیمت میلگرد اصفهان به صورت ظرفیتی می باشد اما مدیران آهن خرده فروشی نیز دارد.

+
12)

برند های معروف میلگرد در بازار آهن کدامند؟

میلگرد ذوب آهن، میلگرد بافق یزد، میلگرد سرمد ابرکوه، میلگرد قائم، میلگرد ظفربناب، میلگرد نیشابور، میلگرد حسن رود، میلگرد سیادن ابهر، میلگرد بناب، میلگرد راد همدان، میلگرد زاگرس، میلگرد اصفهان، میلگرد میانه، میلگرد کیان کاشان، میلگرد جهان فولاد سیرجان، میلگرد دامغان

+
13) چگونه از کاهش قیمت میلگرد امروز مطلع شویم؟

شما با مراجعه به صفحه قیمت میلگرد می توانید روزانه از قیمت میلگرد مطلع شوید همچنین نوسانات قیمت میلگرد در بخش نمای بازار را مشاهده کنید.

+
close