whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۰۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
arrow۵۰۰⚊
۲۸۳۰۰ تومان
۱۲:۱۵ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
۳۲۸۰۲ تومان
۱۳:۲۱ - ۱۴۰۳/۰۱/۲۹
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
arrow۸۰۰⚊
۵۵۰۰۰ تومان
۱۵:۱۳ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
arrow۱۵۰۰⚊
۴۳۰۰۰ تومان
۱۰:۵۸ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
۴۶۹۰۰ تومان
۱۲:۴۶ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۲۹۴۰۰ تومان
۱۲:۴۷ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۲۹۱۰۰ تومان
۱۳:۵۱ - ۱۴۰۳/۰۲/۰۱
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
arrow۵۰۰⚊
۴۶۲۰۰ تومان
مدیران آهن ۰۳۱-۳۴۱۵۵
تماس و مشاوره رایگان

قیمت میلگرد پرشین فولاد

فیلتر
نحوه خرید میلگرد پرشین فولاد از مدیران آهن و سوالات متداول

گروه صنعتی پرشین فولاد در سال 1365 تاسیس و فعالیت خود در زمینه تولید انواع میلگرد را در سال 1387 آغاز نمود. کارخانه پرشین فولاد در زمینی به مساحت 50 هکتار در تاکستان قزوین واقع شده است. محل قرار گیری کارخانه پرشین فولاد یک امتیاز ویژه برای آن محسوب می شود چرا که به راحتی به بازارهای مهم ایران مانند تهران و شهرهای مرکزی دسترسی دارد و از این نظر توانسته است به یکی از قطب های تولید میلگرد در مرکز ایران تبدیل شود. قیمت میلگرد پرشین فولاد را روزانه در وب سایت مدیران آهن مشاهده کنید.

 

کارخانه پرشین فولاد در طول سال های فعالیت خود دستاوردهای بسیار مهمی داشته است و توانسته ست با توجه به کیفیت بالا در خدمات و محصولات خود گواهینامه های مختلفی را دریافت کند. همچنین به عنوان واحد نمونه استانی در سال های 95، 92، 91، 90 و 89 نیز انتخاب شود. 

محصولات پرشین فولاد

واحد نورد گروه صنعتی پرشین فولاد ظرفیت تولید سالانه 500 هزار تن انواع میلگرد از سایزهای 10 تا 32 و در گریدهای A1 تا A4 را دارا می باشد. میلگرد پرشین فولاد مطابق با ضوابط استاندارد ملی ایران به شماره 3132 تولید می شود و کنترل های دقیق کیفی روی آن صورت می گیرد. یکی از وجوه تمایز میلگرد پرشین فولاد با سایر انواع میلگردهای موجود در بازار را می توان کیفیت آن دانست به گونه ای که محصولات این واحد طولانی به سایر کشورهای مانند ترکیه، عراق، آذربایجان، گرجستان و پاکستان نیز صادر می شود. 

مشخصات میلگرد پرشین فولاد

در حال حاضر میلگرد پرشین فولاد در سایز و گریدهای زیر تولید و عرضه می شود. 

  • میلگرد 10 تا 32 در گرید A3
  • میلگرد 10 و 12 در گرید A2
  • میلگرد 10 تا 32 بر اساس استاندارد BS، EN، TSE برای صادرات به سایر کشورها
  • میلگرد 10 تا 32 در گرید A1

وزن میلگرد پرشین

جدول وزن میلگرد پرشین فولاد را نیز می توانید در زیر محاسبه کنید. 

سایز میلگرد mm 8 10 12 14 16 18 20 22 25 28 32
وزن واحد طول Kg 0.395 0.616 0.888 1.21 1.58 2 2.47 2.98 3.85 4.83 6.31

 

قیمت میلگرد پرشین فولاد

قیمت میلگرد پرشین فولاد نیز مانند سایر مقاطع فولادی می بایست به صورت روزانه استعلام شود. چنانچه شما قصد خرید میلگرد پرشین فولاد را دارید ابتدا می بایست گرید، سایز و میزان میلگرد مورد نیاز خود را مشخص کنید. در گام بعدی می توانید برای آگاهی از قیمت میلگرد پرشین فولاد یکی از دو راه زیر را انتخاب کنید. 

1- به وب سایت مدیران آهن، صفحه قیمت میلگرد مراجعه کنید. در این صفحه، قیمت انواع میلگرد از جمله قیمت میلگرد پرشین فولاد به صورت روزانه اعلام می شود. 

2- می توانید به صورت مستقیم با شماره تلفن 03134155 تماس بگیرد و قیمت میلگرد پرشین فولاد را از کارشناسان فروش مدیران آهن استعلام نمایید. 

 

1)

قیمت میلگرد 14 پرشین امروز را کجا مشاهده کنیم؟

قیمت میلگرد 14 پرشین روزانه در وب سایت مدیران آهن بروز می شود همچنین می توانید در تلگرام مدیران آهن عضو شوید و روزانه قیمت میلگرد را مشاهده کنید.

+
2)

خرید میلگرد پرشین در مدیران آهن به چه صورت است؟

ابتدا قیمت میلگرد پرشین را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد پرشین تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

+
3)

پس از خرید میلگرد پرشین فولاد، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد پرشین در انبار، موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا شهرکرد و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

+
4)

آیا قیمت میلگرد پرشین در سایت بروز می باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد پرشین، قیمت میلگرد پرشین 16، قیمت میلگرد پرشین فولاد، قیمت میلگرد پرشین 14، قیمت میلگرد پرشین 16 امروز، قیمت میلگرد پرشین، قیمت میلگرد پرشین به روز، قیمت روز میلگرد پرشین به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

+
5)

قیمت‌ میلگرد پرشین در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد پرشین که در سایت به صورت روزانه بروز می شود و با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

+
6)

 کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، میلگرد پرشین درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند 

+
7)

هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود. برای مشاهده نرخ های پایه حمل و نقل از مبدأ اصفهان مصوب سال 1400 را در سایت کرخه ترابر سپاهان مشاهده کنید.

+
8)

فروش و خرید میلگرد پرشین در سایت مدیران آهن به چه صورت است؟

خرید و فروش میلگرد پرشین در سایت مدیران بدین صورت است که مشتری ابتدا مقدار تناژ مصرفی خود را به کارشناس فروش ابلاغ سپس پسش فاکتور دریافت و در صورت تایید مشتری اقدام به واریز وجه و ارسال کالا میگردد. برای اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

+
9)

قیمت میلگرد پرشین 12 و قیمت میلگرد پرشین 16 چه تفاوتی دارند؟

پر تقاضا ترین میلگرد پرشین مصرفی سایز 14، 16 و 18 می باشد. قیمت میلگرد پرشین 12 از سایز 16 گرانتر می باشد.

+
close