whatsapp instagram aparat telegram call
۱۴:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
| میلگرد ذوب آهن اصفهان ۱۶:
۱۶۳۵۰ تومان
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
| تیرآهن ذوب آهن اصفهان IPE ۳۰ * ۱۶:
۱۸۱۹۰ تومان
۱۴:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
| ورق سیاه فولاد مبارکه ۳mm * ۱۵۰۰:
۲۱۵۰۰ تومان
۱۴:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
| ورق رنگی فولاد مبارکه ۰.۵mm * ۱۲۵۰:
۳۹۳۰۰ تومان
۱۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
| پروفیل ساختمانی ۶ متری ۳۰x۳۰:
۲۲۸۰۰ تومان
۱۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
| ناودانی شکفته مشهد ۶ متری ۸:
۱۷۸۰۰ تومان
۱۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۶
| نبشی شکفته مشهد ۶ متری ۵۰X۵۰:
۱۷۳۰۰ تومان
۱۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۸
| لوله صنعتی ۶ متری * ۱ اینچ * ۲mm:
۲۲۱۰۰ تومان
تماس و مشاوره رایگان

قیمت میلگرد اصفهان

محاسبه وزن میلگرد
قطر(mm):
طول(m):
تعداد:
وزن تقریبی(kg): 0
اعمال فیلتر
جستجو در نام کارخانه
انتخاب کارخانه
کارشناس فروش عبدالحسین مبروک
phone ۳۴۱۵۵ - ۰۳۱
داخلی: ۳۰۰
کارشناس فروش زهرا شیخی
phone ۳۴۱۵۵ - ۰۳۱
داخلی: ۱۱۲-۱۱۳
مدیرفروش علی قیصری
phone ۳۴۱۵۵ - ۰۳۱
داخلی: ۱۰۰-۱۰۱
کارشناس فروش آناهیتا دهقان
phone ۳۴۱۵۵ - ۰۳۱
داخلی: ۱۱۰-۱۱۱
کارشناس فروش مریم ابراهیمی
phone ۳۴۱۵۵ - ۰۳۱
داخلی: ۱۰۴-۱۰۵
فیلتر

نحوه خرید میلگرد ذوب آهن اصفهان- از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه میلگرد ذوب آهن اصفهان یکی از معروف ترین کارخانه های تولید کننده مقاطع فولادی و ریل در استان اصفهان می باشد. این واحد صنعتی از سال 1350 فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون ب عنوان مادر صنعت فولاد شناخته می شود. با توجه به اهمیت تولیدات کارخانه ذوب آهن اطلاع از قیمت روزانه میلگرد ذوب آهن اصفهان برای افراد زیادی از اهمیت ویژه ای برخودار است. به همین خاطر شما می توانید از طریق این صفحه در جریان قیمت روز میلگرد ذوبی قرار بگیرید.

قیمت میلگرد تحت تأثیر عواملی همچون میزان عرضه و تقاضا، نوسانات ارز، شرایط سیاسی و اقتصادی، هزینه مواد اولیه و دیگر فاکتور هایی است که به صورت روزانه قیمت میلگرد را متحول می کند. یکی از محصولات ذوب آهن اصفهان، میلگرد فولادی است که به علت کیفیت بالای این محصول همه روزه افراد زیادی به دنبال قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان می باشند. اگر شما هم یکی از خریداران میلگرد ذوبی هستید همین الان می توانید قیمت لحظه ای میلگرد ذوبی را در همین صفحه مشاهده کنید.

با توجه به اینکه قیمت میلگرد ذوب آهن هر روزه نوسانات زیادی را تجربه می کند بنابراین تنها روش بررسی ارزش ریالی روز آهن آلات، کمک گرفتن از نمودارهای معتبری است که روزانه در سایت مدیران آهن بارگزاری و تولید می شوند. این نمودارها اطلاعات دقیقی از آخرین نوسان های قیمت میلگرد را به صورت روزانه و ماهانه به شما ارائه می دهند.

 

قیمت میلگرد ذوب آهن به روز

همانطور که گفته شد کارخانه ذوب آهن یکی از بزرگترین و بهترین برند های فولادی در ایران می باشد که انواع میلگرد ساده و آجدار را تحت استاندارد DIN و GOST آلمان تولید و روانه بازار می کند. قیمت میلگرد ذوب آهن به روز در سایز های 8 تا 32 در جداول قیمتی وبسایت مدیران آهن هر لحظه بار گزاری می شود به همین جهت اگر قصد خرید میلگرد اصفهان را دارید ابتدا قیمت لحظه ای میلگرد را در این صفحه مشاهده کنید سپس جهت خرید با شماره 03134155 تماس بگیرید.

 

قیمت میلگرد شاخه ای اصفهان

قیمت میلگرد شاخه ای اصفهان، هم مانند میلگرد سایر کارخانجات از عوامل مشابهی تأثیر می پذیرد همانند قیمت آهن، نوسان های قیمت ارز، میزان تولید کارخانه ها، میزان عرضه و تقاضا و ... .

عامل دیگری که قیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان را تحت تأثیر قرار می دهد هزینه حمل و نقل محصولات از کارخانه تا محل پروژه می باشد به همین دلیل قیمت تمام شده میلگرد برای پروژه های عمرانی در اصفهان که از میلگرد ذوبی استفاده می کنند، ارزان تر از پروژه هایی است که در شهر های دیگر قرار دارند.

 

قیمت میلگرد 12 اصفهان

قیمت میلگرد ذوبی 12 به صورت هفتگی نوسان دارد ولی ممکن است در یک بازه زمانی ثابت باشد و بعد از آن دچار نوسان شدید شود که  آن هم به علت عدم ثبات میزان تقاضای این مقطع در فصل های مختلف سال است. به طور معمول قیمت میلگرد 12 اصفهان برحسب عواملی مانند  نرخ کارخانه، وزن میلگرد، نرخ ارز، قیمت آهن و ... تعیین می شود. همین حالا می توانید قیمت میلگرد 12 اصفهان را در این صفحه مشاهده کنید.

 

قیمت میلگرد 14 اصفهان

این مقطع فولادی از پر کاربردترین سایزهای این برند می باشد و کارخانه های مختلفی از جمله کارخانه ذوب آهن اصفهان این محصول را تولید می کنند و معمولاً این مقاطع فولادی را به صورت شاخه ای یا کیلویی می فروشند. مانند سایر محصولات فولادی، قیمت هر شاخه میلگرد 14 اصفهان هم تحت عواملی همچون میزان عرضه و تقاضا، قیمت آهن، نرخ ارز و ... تعیین می شود. لازم به ذکر است علاوه بر امکان مشاهده قیمت میلگرد 14 اصفهان، شما می توانید به صورت لحظه ای قیمت میلگرد 16 اصفهان، قیمت میلگرد 18 اصفهان را در این صفحه مشاهده کنید.

 

قیمت میلگرد اصفهان درب کارخانه و انبار

قیمت روز میلگرد اصفهان در بازار با قیمت میلگرد درب کارخانه متفاوت است زیرا واسطه ای در میان نیست اما به این نکته توجه داشته باشید که همه نمی توانند به طور مستقیم و بدون واسطه این کالا را از کارخانه خریداری کنند زیرا برای خرید میلگرد اصفهان از درب کارخانه  شرایط و محدودیت های خاصی وجود دارد؛ به طور مثال یکی از محدودیت های خرید از کارخانه این است که زیر یک ظرفیت یا 24 تن نمی توان از کارخانه خرید داشت.

 

چرا میلگرد ذوب آهن اصفهان را بخریم؟

کارخانه ذوب آهن در تولید میلگرد های خود از شمش های SP5  استفاده می کند و یکی از دلایلی که محصولات این کارخانه طرفدار زیادی دارد همین موضوع است. از طرفی این کارخانه در مرکز کشور واقع شده و به بسیاری از استان ها و صنعت های گوناگون نزدیک است بنابراین فرآیند حمل و نقل محصولات از این کارخانه به آسانی و سریع صورت می گیرد. میلگرد های گرید A3 این کارخانه طرفداران زیادی در مناطق شرقی و شمال کشور دارد.

 

مشخصات فنی میلگرد ذوب آهن اصفهان

ذوب آهن میلگرد های خود را در آنالیزهای A1 تا A4 تولید و به بازار عرضه می کند که در زیر چند نمونه از آن ها را معرفی کرده ایم.

میلگرد آجدار A2: بر روی این نوع میلگرد آج هایی به شکل مارپیچ وجود دارد که سبب افزایش کارآیی و مستحکم سازی اسکلت ساختمان می شود.

میلگرد آجدار A3: در دو طرف این محصول برجستگی های طولی یکنواخت وجود دارد.

میلگرد آجدار  A4: آج های موجود بر روی این میلگرد تقریباً شبیه به میلگرد  A3می باشد.

میلگرد آج یکنواخت 340

میلگرد آج یکنواخت یا آج 400

میلگرد آج مرکب یا میلگرد 500

میلگرد آج 340 دوکی

میلگرد آج 400 دوکی شکل

 

وزن میلگرد ذوب آهن اصفهان

یکی از اصلی ترین فاکتورها برای سنجیدن کیفیت میلگرد ذوب آهن، وزن آن است. به عنوان مثال وزن میلگرد 12 ذوب، 10.6 کیلوگرم و وزن میلگرد 14 ذوب 14.5 و سایز 16 میلگرد ذوب آهن، 19 کیلوگرم می باشد. بنابراین یکی دیگر از دلایل محبوبیت میلگرد ذوب آهن در بین سایر کارخانجات، برخورداری از وزن استاندارد می باشد.

 

تشخیص اصالت میلگرد ذوب آهن اصفهان

برای تشخیص اصالت میلگرد و سایر محصولات ذوب آهن کافی است نماد ESCO را به صورت حک شده بر روی محصولات مشاهده کنید. بعد از این علامت روش تولید و نوع آج میلگرد بر روی محصولات حک شده است. اطلاعاتی که در زیر معرفی شده است بر روی یک پلاکی به ابعاد 7.5*11.5 نوشته شده و بر روی محصولات چسبانده می شود.

 • آرم استاندارد ایران که نشانه مرغوبیت محصول می باشد.
 • آرم ذوب آهن اصفهان
 • آدرس سایت ذوب آهن اصفهان
 • مارک
 • شماره ذوب
 • شماره بسته
 • کارگاه نورد
 • سایز میلگرد
 • برند میلگرد
 • طول و وزن بسته
 • تاریخ تولید
 • Made in iran

 

خرید میلگرد ذوب آهن

از چند روش می توان برای خرید میلگرد ذوب آهن اقدام کرد که در زیر به معرفی آنها پرداخته ایم.

 1. خرید از طریق بورس کالا
 2. خرید مستقیم از کارخانه
 3. خرید از طریق بنگاه های آهن آلات
 4. خرید از شرکت های بازرگانی معتبر

برای خرید میلگرد از طریق بورس کالا و کارخانه محدودیت هایی وجود دارد که پیش تر به یک مورد از محدودیت های خرید از کارخانه اشاره شد؛ لازم به ذکر است بهترین روش برای خرید میلگرد اصفهان کمک گرفتن از بنگاه های آهن آلات یا شرکت های بازرگانی است که شما می توانید در کمترین زمان محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید و در محل پروژه تحویل بگیرید.

 

خرید میلگرد ذوبی اصفهان از مدیران آهن

شرکت مدیران آهن زاینده رود نماینده فروش انواع آهن آلات در اصفهان می باشد که امکان خرید و تأمین انواع محصولات فولادی کشور را از برترین تولید کننده های داخلی فراهم آورده است. شما می توانید در هر کجای این کشور که هستید ضمن مشاهده یا استعلام قیمت از مدیران آهن، سفارش خود را به صورت آنلاین یا تلفنی نزد کارشناسان ما ثبت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره موجود در سایت تماس بگیرید.

1)

خرید میلگرد ذوب آهن در مدیران آهن به چه صورت است؟

ابتدا قیمت میلگرد ذوب آهن را در سایت مدیران آهن مشاهده کنید، سپس با شماره 03134155 جهت ارتباط با کارشناس فروش میلگرد تماس حاصل فرمائید. پس از درخواست پیش فاکتور و تایید آن، کالای شما بارگیری و به محل موردنظرتان ارسال می شود.

2)

پس از خرید میلگرد ذوب اهن، محل بارگیری آن کجاست؟

در صورتی که محل خرید میلگرد ذوب، در انبار موجود باشد، بسته به مقصد، بارگیری از انبارهای اصفهان یا تهران و در غیر این صورت از درب کارخانه انجام می‌گیرد.

3)

آیا قیمت میلگرد اصفهان در سایت بروزمی باشد؟

بله کلیه قیمت های میلگرد در سایت مدیران آهن بروز می باشند. شما می توانید به منظور مشاهده قیمت روز میلگرد ذوب آهن اصفهان، قیمت میلگرد ذوب آهن در بورس، قیمت میلگرد ذوب آهن 16، قیمت میلگرد 16 اصفهان، قیمت میلگرد اصفهان، قیمت میلگرد ذوب آهن صادراتی، قیمت میلگرد ذوب اهن اصفهان آنلاین، قیمت میلگرد اصفهان درب کارخانه به سایت مدیران آهن مراجعه کنید.

4)

قیمت‌ میلگرد اصفهان در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله قیمت میلگرد ذوب آهن که در سایت موجود است با ارزش افزوده محاسبه می گردد.

5)

 کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان، میلگرد ذوب آهن درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

6)

هزینه حمل و نقل محصولات به چه صورت است؟

بسته به نوع درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.

7)

چه محصولاتی از میلگرد ذوب آهن تولید می شود؟

خاموت، میلگرد سنجاقی، میلگرد رکابی از معروف ترین محصولاتی هستند که از میلگرد آجدار تولید می شود. البته در ساخت زیگزاگ یا تیرچه نیز از میلگرد آجدار استفاده می شود.

8) فروش میلگرد ذوب آهن در مدیران آهن به صورت شاخه ای انجام می شود یا بر اساس وزن است؟

در صورتی که مشتری برای خرید میلگرد اصفهان تناژ اعلام کند و تعداد شاخه برای آن مهم نباشد بر اساس تناژ اعلامی میلگرد تهیه می گردد اما زمانیکه تعداد شاخه مد نظر باشد و جز پارامترهای مهم باشد بر اساس وزن تقریبی به مشتری قیمت داده می شود و پس از خرید، وزن دقیق آن مشخص می گردد و قیمت نهایی به مشتری اعلام می‌گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

9)

قیمت میلگرد اصفهان 14 و قیمت میلگرد 16 اصفهان چه تفاوتی دارند؟

سایت مدیران آهن روزانه قیمت میلگرد 14 اصفهان و قیمت میلگرد 16 اصفهان را بروز می کند این دو سایز میلگرد از پر تقاضاترین میلگردهای بازار آهن می باشد. قیمت میلگرد 14 اصفهان از قیمت میلگرد 16 اصفهان حدود 100 الی 200 تومان بیشتر است.

10)

قیمت هر شاخه میلگرد اصفهان چقدر است؟

قیمت شاخه ای میلگرد بر اساس وزن هر شاخه تعیین میگردد. لذا ابتدا وزن شاخه را بدست می آورند و سپس بر اساس آن قیمت شاخه میلگرد را اعلام می کنند.

close