«

قیمت ورق گالوانیزه

نحوه خرید ورق گالوانیزه از مدیران آهن و سوالات متداول
ورق گالوانیزه چیست؟ با توجه به اینکه همواره عوامل خوردگی و پوسیدگی فولاد در محیط وجود دارد، انجام فرآیند گالوانیزاسیون برای فولادها بخصوص ورق های فولادی رواج زیادی دارد. در گوالوانیزه کردن فولاد، زینک یا همان فلز روی تا عمق چند میکرون در سطح فولاد نفوذ کرده و از خورده شدن و زنگ زدن ورق حتی در صورت ایجاد خراش، جلوگیری می نماید. قیمت ورق گالوانیزه نسبت به قیمت ورق استیل (فولاد ضدزنگ یا استینلس استیل) بسیار به صرفه است لذا می توان کاربردهای زیادی برای ورق گالوانیزه متصور شد. امروزه در ایران انواع ورق گالوانیزه تولید می گردد. عموما ورق گالوانیزه به صورت رول ارائه می شود. در بازار، ورق گالوانیزه 1 و 1.25 بسیار متداول است که این اعداد نشان دهنده ی عرض ورقها بر حسب متر می باشد. ضخامت های رایج آن از 0.4 میلیمتر تا ورق گالوانیزه 3 میل ، متغیر می باشد.  
مدیران آهن در تلاش است مشتریان خود را در تهیه انواع ورق های فولادی به ویژه ورق گالوانیزه یاری نماید. برای دست یابی به بهترین گزینه در امر خرید ورق گالوانیزه با مشاوران ما از طریق فضای مجازی و یا شماره تلفن 34155-031 در ارتباط باشید.  
1) چگونه می توان در خصوص تهیه ورق گالوانیزه از مدیران آهن مشاوره گرفته و خرید خود را انجام دهم؟
با مشاهده قیمت به روز شده ی ورق گالوانیزه در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.  
2) روند ارسال ورق گالوانیزه خریداری شده به چه صورت است؟
پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، ورق گالوانیزه مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.
3) قیمت‌ ورق گالوانیزه در سایت مدیران آهن تا چه حد معتبر است؟
کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ ورق گالوانیزه به روز هستند. با توجه به نوسانات قیمت ورق گالوانیزه مدیران آهن در جهت به هنگام کردن لحظه ای قیمت ها نیز از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.  
4) بارگیری ورق گالوانیزه در چه محلی انجام می شود؟
ورق گالوانیزه درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری ورق گالوانیزه مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.  
5) چه خدماتی بر روی ورق های گالوانیزه از طرف مدیران آهن ارائه می گردد؟
مدیران آهن خدماتی از قبیل برش ورق، پانچ، کرکره ، ذوزنقه و ... به مشتریان خود ارائه می دهد. طول و عرض رایج ورق گالوانیزه برای برش 1.25x2.5 و 1x2 متر می باشد.
6) آیا بارگیری ورق گالوانیزه بدون واسطه از تولیدات کارخانه انجام میشود؟
بله، مدیران آهن نماینده کارخانجات تولیدکننده ورق گالوانیزه ، همچون فولاد مبارکه و گروه صنعتی فولاد بهمن بوده و سفارش شما را از انبار یا کارخانه بارگیری و ارسال می‌نماید.  
7) قیمت‌ ورق گالوانیزه ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟
بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ ورق گالوانیزه ثبت شده در سایت می باشد.
8) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟
مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، ورق گالوانیزه درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.
9) هزینه حمل و نقل ورق گالوانیزه به چه صورت است؟
بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.  
10) مدت‌زمان ارسال ورق گالوانیزه و تحویل به مشتری به چه صورت است؟
بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.
11)  آیا مدیران آهن جهت خرید یا فروش ورق گالوانیزه، مشاوره رایگان ارائه می دهد؟
بله شرکت مدیران آهن بر اساس اخبار و اطلاعات جدید، در خصوص خرید یا فروش ورق گالوانیزه، به متقاضیان به طور رایگان راهکار می دهد.  
12) کیفیت ورق گالوانیزه ای که از مدیران آهن تهیه می کنیم چگونه است؟
با توجه به اینکه مدیران آهن تلاش دارد ورق گالوانیزه با بهترین کیفیت را با مطلوب ترین قیمت به مشتری ارائه دهد، همواره کیفیت محصولات خود را ارزیابی نموده و بر اساس نیاز مشتری منابع خود را تأمین می کند.
«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
نیلوفر علی اکبری
کارشناس فروش
مهناز احمدی
کارشناس فروش
اعظم نوروزی
کارشناس فروش
منوی فیلتر محصولات