سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت ورق رنگی فولاد بهمن

نحوه خرید ورق رنگی فولاد بهمن از مدیران آهن و سوالات متداول

کارخانه ورق رنگی فولاد بهمن در استان مازندران شهر قائم شهر با هدف تولید انواع کویل فولادی، ورق گالوانیزه و ورق رنگی در سال 1390 احداث گردید. ظرفیت اسمی این کارخانه 120 هزار تن در سال می باشد که کاملترین واحد فرم دهی طرح‌های سفال، کرکره و عرضه های فولادی از ورق رنگی و ورق گالوانیزه در سطح کشور را احداث و به بهره‌برداری برساند.

ورق رنگی فولاد بهمن در رنگ های نارنجی، سبز، سفید، قرمز، آبی، پرتقالی و قهوه ای می باشد و اغلب در عرض 125 سانتی متر و ضخامت 0.48 میلیمتر تولید می گردد و محصولات نهایی شامل فرم دهی ورق رنگی به طرح های سفال ایتالیا، سفال سوله، سفال بهمن، سفال چین، سفال قراضه، سفال ژاپن، طرح نمای برجسته، طرح نما زیرکوپ، کرکره ذوزنقه، شادولاین و عرشه فولادی می باشد.

در این کارخانه رنگاری ورق رنگی فولاد بهمن با استفاده از پوشش دهی غلتکی صورت می‌گیرد که دارای مزایای از جمله سرعت بالا، صرفه جویی اقتصادی در رنگ و سازگاری با محیط زیست می باشد. در این فرآیند ضخامت آستر 4 تا 7 میکرون و ضخامت رنگ زیر ورق 5 تا 8 میکرون و ضخامت رنگ رویه 18 تا 20 میکرون و در مجموع ضخامت رنگ بروی ورق 27 تا 35 میکرون است.

قیمت ورق رنگی بهمن

در ایران کارخانه های زیادی به تولید ورق رنگی می پردازند. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت ورق رنگی فولاد بهمن، قیمت ورق رنگی فولاد بهمن و قیمت ورق رنگی هفت الماس با شماره 34155-031 تماس حاصل فرمائید.

مدیران آهن به شما در امر تهیه ورق رنگی فولاد بهترین مشاوره ها را داده و ورق رنگی مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت تأمین می نماید. با کارشناسان ما از طریق فضای مجازی و یا تماس با شماره تلفن 34155-031 همراه باشید.

1)  روند ارسال ورق رنگی فولاد بهمن خریداری شده به چه صورت است؟

پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، ورق رنگی فولاد بهمن مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.  

2)   آیا قیمت‌ ورق رنگی فولاد بهمن در سایت مدیران آهن به‌روز است؟

بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ ورق رنگی به روز هستند. شما میتوانید جهت مشاهده قیمت ورق رنگی فولاد بهمن، قیمت ورق رنگی فولاد بهمن، قیمت ورق رنگی چینی و ... به سایت مدیران آهن یا جهت خرید ورق رنگی با مشاوران شرکت تماس بگیرید. 

3) قیمت‌ ورق رنگی فولاد بهمن ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ ورق رنگی فولاد بهمن ثبت شده در سایت می باشد.

4) روند ارسال ورق رنگی فولاد فولاد بهمن خریداری شده به چه صورت است؟

پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، ورق رنگی فولاد بهمن مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.  

5) چه خدماتی بر روی ورق رنگی فولاد بهمن از طرف مدیران آهن ارائه می گردد؟

مدیران آهن خدماتی از قبیل برش ورق، نواربری، پانچ، کرکره و ذوزنقه و ... به مشتریان خود ارائه می دهد.

6) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، ورق رنگی درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

7) مدت‌زمان ارسال ورق رنگی فولاد بهمن و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.  

8)  تولید کنندگان مطرح ورق رنگی در ایران چه شرکت هایی هستند؟

مجتمع فولاد بهمن، شرکت صنایع هفت الماس و گروه صنعتی فولاد بهمن را می توان به عنوان تولید کنندگان مطرح ورق رنگی معرفی نمود که مدیران آهن نیازهای مشتری را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از آنها تامین می نماید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات