سیزدهمین نمایشگاه آهن‌آلات
مدیران آهن غرفه A11
«

قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان

نحوه خرید ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان از مدیران آهن و سوالات متداول

ورق رنگی فولاد مبارکه محاسن بسیاری در صنایع فراهم آورده است. اصولا رنگ آمیزی ورق به منظور حفاظت در برابر خوردگی محیطی و یا داشتن ظاهر رنگی صورت می‌گیرد. تولید ورق رنگی در ادامه تولید ورق گالوانیزه می‌باشد.

 

شرکت فولاد مبارکه اصفهان با توجه به امکانات و تکنولوژی پیشرفته بیش از هرچی در زمینه تولید ورق های فولادی شهرت پیدا کرده است. انواع اقسام ورق ها با ابعاد گوناگون و گریدهای مختلف فولادی در حال حاضر در سبد کالای این کارخانه بزرگ تولید کننده فولاد وجود دارد که شامل ورق اسیدشویی، ورق روغنی، ورق سیاه، ورق رنگی و ... می باشد

این کارخانه در 5 کیلومتری جنوب غرب اصفهان واقع شده است. ورق رنگی فولاد مبارکه در ضخامت 0.5، عرض 1250 میلی‌متر و رنگهای قرمز 3000، سفید 9016، آبی 5015، نارنجی2004، قهوه ای 8004 و سبز 6024 تولید می‌گردد. قیمت ورق رنگی فولاد تابعی از ضخامت ورق و نوع پوشش ورق است. ورق رنگی فولاد برای ساخت سقف سوله، ساندویچ پنل، بعضی از لوازم خانگی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه

قیمت ورق رنگی بسته به جزئیات انجام شده طی فرآیند تولید، ضخامت، ابعاد و رال رنگ استاندارد جهانی متفاوت است. ورق رنگی فولاد مبارکه در بیش از 16 رنگ تولید می شود و میتوانید بنا به درخواست خود به صورت رول، کرکره ای یا برش خورده سفارش دهید. برای اطلاع از قیمت ورق رنگی و نوسان های لحظه ای و تغییرات روز می توانید به شماره 03134155 تکاس حاصل فرمایید.

مدیران آهن به شما در امر تهیه ورق رنگی فولاد بهترین مشاوره ها را داده و ورق رنگی مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت تأمین می نماید. با کارشناسان ما از طریق فضای مجازی و یا تماس با شماره تلفن 34155-031 همراه باشید.

1) چگونه می توان در خصوص تهیه ورق رنگی فولاد مبارکه از مدیران آهن مشاوره گرفته و خرید خود را انجام دهم؟

با مشاهده قیمت به روز شده ی ورق رنگی فولاد مبارکه در سایت‌‌، با شماره 34155-031 جهت ارتباط با کارشناسان ما در بخش فروش، تماس حاصل فرمایید.  

2) روند ارسال ورق رنگی فولاد مبارکه خریداری شده به چه صورت است؟

پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، ورق رنگی فولاد مبارکه مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.  

3)  آیا قیمت‌ ورق رنگی فولاد مبارکه در سایت مدیران آهن به‌روز است؟

بله، کلیه قیمت های سایت از جمله قیمت‌ ورق رنگی به روز هستند. شما میتوانید جهت مشاهده قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه، قیمت ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان، قیمت ورق رنگی چینی و ... به سایت مدیران آهن یا جهت خرید ورق رنگی با مشاوران شرکت تماس بگیرید. 

4) قیمت‌ ورق رنگی فولاد ثبت شده در سایت با ارزش افزوده محاسبه می‌شود؟

بله ارزش افزوده زیرمجموعه ای از قیمتِ ورق رنگی فولاد مبارکه ثبت شده در سایت می باشد.

5)  ضخامت ورق رنگی فولاد مبارکه به چه صورت می باشد؟

در مورد ضخامت های رایج ورق رنگی می توان گفت تقریبا بین 0.5 تا 0.8 میلیمتر هستند. برای مثال ورق رنگی فولاد مبارکه اصفهان که 0.4 تا 0.7 میلیمتر است. در صورتی که ضخامت های پایین تر نیاز باشد، از ورق های رنگی وارداتی استفاده می گردد.

6)  بارگیری ورق رنگی فولاد در چه محلی انجام می شود؟

ورق رنگی درخواستی بسته به مقصد، از انبارهای اصفهان یا تهران بارگیری می گردد. در مواردی نیز بارگیری ورق رنگی مستقیما از درب کارخانه انجام می گردد.  

7) روند ارسال ورق رنگی فولاد مبارکه خریداری شده به چه صورت است؟

پس از ارسالِ پیش‌فاکتور و تایید آن، ورق رنگی فولاد مبارکه مورد نیاز شما بارگیری و به محل مورد نظر ارسال می‌شود.  

8) چه خدماتی بر روی ورق رنگی فولاد مبارکه از طرف مدیران آهن ارائه می گردد؟

مدیران آهن خدماتی از قبیل برش ورق، نواربری، پانچ، کرکره و ذوزنقه و ... به مشتریان خود ارائه می دهد.

9) کدام شرکت‌های حمل و نقل، طرف قرارداد مدیران آهن هستند؟

مدیران آهن زیرمجموعه‌ای از هلدینگ مدیران صنعت زاینده رود است. دو شرکت حمل و نقل کرخه ترابر سپاهان و سریع صفاهان که از دیگر زیرمجموعه‌های این هلدینگ هستند، ورق رنگی درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن و با تضمین کیفیت و سلامت به مقصد می‌رسانند.

10) هزینه حمل و نقل ورق رنگی فولاد مبارکه به چه صورت است؟

بسته به میزان درخواست، وزن محصول، نوع ماشین، مقصد و ... متفاوت است و طبق تعرفه سازمان حمل و نقل کشور محاسبه می‌شود.  

11) مدت‌زمان ارسال ورق رنگی فولاد مبارکه و تحویل به مشتری به چه صورت است؟

بسته به نوع سفارش، بین یک تا سه روز کاری محصول به دست مشتری می‌رسد.  

12) تولید کنندگان مطرح ورق رنگی در ایران چه شرکت هایی هستند؟

مجتمع فولاد مبارکه، شرکت صنایع هفت الماس و گروه صنعتی فولاد بهمن را می توان به عنوان تولید کنندگان مطرح ورق رنگی معرفی نمود که مدیران آهن نیازهای مشتری را با کیفیت بالا و قیمت مناسب از آنها تامین می نماید.

«
اعمال فیلتر
انتخاب کارخانه
جستجو در نام کارخانه
منوی فیلتر محصولات